"Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 246 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 161 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 маусымда № 3200 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 334 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 22.10.2015 № 334 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламасын (жобасын) бекіту және оны түзету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 394 қаулысына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 246 «Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2770-нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 21 тамызда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
«Мемлекеттік органның миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері» деген 2-тарауда:
16 тармақ:
мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
«15) субъектілердің мемлекеттiк тiркелiмiнiң жергiлiктi бөлiмiне енгiзiлген мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорын болып табылатын субъектiнiң инвестициялық бағдарламасын (жобасын) табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтарда басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органмен бірлесіп бекіту.».
2. «Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июня 2015 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 июня 2015 года № 3200. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 334
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 22.10.2015 № 334 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 394 «Об утверждении Правил утверждения инвестиционной программы (проекта) субъекта естественной монополии и ее корректировки», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 246 «Об утверждении Положения о государственном учреждении «Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2770, опубликованно 21 августа 2014 года в газете «Южный Казахстан») следующее дополнение:
в главе 2 «Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа»:
пункт 16:
дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
«15) утверждение совместно с уполномоченным органом, осуществляющим руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках, инвестиционных программ (проектов) субъекта, являющегося коммунальным государственным предприятием, включенным в местный раздел Государственного регистра субъектов.».
2. Государственному учреждению «Аппарат акима Южно-Казахстанской области» в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ә.Садырға жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Б. Оспанов
Б. Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садыра Е.А.
Аким области                               А.Мырзахметов
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.