Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 138 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 3211 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 21 қазандағы № 213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 21.10.2022 № 213 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 6-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 143-ө өкіміне сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
М. Пшембаев
2015 жылғы "12" мамыр
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2015 жылғы
"12" мамыр № 138 қаулысына
қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
2
3
4
1
КХ-1
Қошқарата-Жарықбас-Бірлік

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июня 2015 года № 3211. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 21 октября 2022 года № 213
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 21.10.2022 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 143-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.
Аким области
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАНО"
__________ председатель
Комитета автомобильных дорог
министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
М. Пшембаев
"12" мая 2015 год
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "12" мая 2015 года
№ 138
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области
№ п/п
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
2
3
4
1
КХ-1
Кошкарата-Жарыкбас-Бирлик