"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 283 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қазанда № 3356 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 маусымдағы № 142 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 30.06.2020 № 142 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 1 және 3 тармақтарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 280 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2828-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 14 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов
Б. Жылқышиев
Е. Айтаханов
С. Қаныбеков
Е. Садыр
С. Тұяқбаев
А. Абдуллаев
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2015 жылғы "17" қыркүйек
№ 283 қаулысына
қосымшасы
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге
жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. бүкіл мәтіні бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығымен", "Орталық", "Орталықтың", "Орталыққа" деген сөздер тиісінше "Мемлекеттік корпорациясымен", "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияның", "Мемлекеттік корпорацияға" деген сөздермен ауыстырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 16.05.2016 № 130 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).

Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 октября 2015 года № 3356. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 30 июня 2020 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 30.06.2020 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1 и 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 8 сентября 2014 года № 280 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2828, опубликовано 14 октября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.
Аким области Б.Атамкулов
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Приложение к
постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "17" сентября 2015 года
№ 283
Регламент государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на
разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Сноска. По всему тексту слова "центром обслуживания населения", "в Центр", "Центра", "филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Южно-Казахстанской области" заменены словами "Государственной корпорацией "Правительство для граждан", "в Государственную корпорацию", "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию" постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 16.05.2016 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Жалпы ережелер
1. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижелерiн беру:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 16.05.2016 № 130 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлік (бұдан әрі - куәлік) болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 521 "Көмірсутек шикізатын, сондай-ақ көмір және уранды қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекiту туралы" бұйрығымен бекітілген "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасының немесе көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұрауының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) қабылданған құжаттарды кеңсенің маманы тіркейді, басшылыққа жібереді (15 минут ішінде);
2) басшылықтың бұрыштамасы бар құжаттар жауапты құрылымдық бөлімшеге жіберіледі (1 жұмыс күні ішінде);
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы қабылданған құжаттарды қарау үшін жауапты орындаушыны анықтайды (1 жұмыс күні ішінде);
4) жауапты орындаушы ұсынылған құжаттардың толықтығын қарайды, жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беруге рұқсатының болуын тексереді, куәлікті ресімдейді (1 жұмыс күні ішінде);
5) құрылымдық бөлімшенің басшысы куәлікті қарайды, мемлекеттік қызмет куәлігіне басшы қол қояды, кеңсе қызметкері куәлікті мөрмен растайды, оны кепілді тіркеу журналына тіркейді және куәлікті береді, көрсетілетін қызметті алушыға (немесе сенімхат бойынша оның өкіліне) қолына береді (1 жұмыс күні ішінде).

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области".
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 16.05.2016 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги являются свидетельство о регистрации договора залога права недропользования (далее – свидетельство).
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) является наличие пакета документов услугополучателя или электронного запроса услугополучателя согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" утвержденного приказом министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 521 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья, а также угля и урана" (далее – Стандарт).
5. Этапы оказания государственной услуги:
1) принятые документы проходят регистрацию специалистом канцелярии, направляются руководству (в течении 15 минут);
2) документы с резолюцией руководства направляются в ответственное структурное подразделение (в течении 1 рабочего дня);
3) руководитель структурного подразделения определяет ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов (в течении 1 рабочего дня);
4) ответственный исполнитель рассматривает представленные документы на полноту, наличие разрешения на передачу права недропользования в залог, оформляет свидетельство (в течении 1 рабочего дня);
5) свидетельство рассматривается руководителем структурного подразделения, свидетельство государственной услуги подписывается руководством, сотрудник канцелярии заверяет свидетельство печатью, регистрирует его в журнале регистрации залога и выдает свидетельство, и выдает услугополучателю (либо его представителю по доверенности) нарочно (в течении 1 рабочего дня).

6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлік болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) кеңсенің қызметкері;
2) басшылық;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы;
4) жауапты орындаушы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу мерзімін көрсетумен әрбір әкімшілік рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігі мен өзара әрекетін сипаттау осы регламенттің 5-тармағында және 1, 2-қосымшаларында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде Мемлекеттік корпорациясымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға Стандарттың 9-тармағына көзделген қажетті құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурсы болып табылатын көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттардың мәліметін Мемлекеттік корпорацияның қызметкері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден мемлекеттік қызмет көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесі арқылы электрондық – сандық қолтаңбасы қойылған электрондық деректер нысанында алады.
10. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің әр процедурасын (іс-әрекетті) көрсете отырып, Мемлекеттік корпорацияға өтініш беру тәртібін сипаттау:
1) 1 - үдеріс Мемлекеттік корпорацияның қызметкерi түпнұсқаларды құжаттардың мемлекеттiк органдардың мемлекеттiк ақпараттық жүйелерiнен алынған мәлiметтермен салыстырып тексередi, содан кейiн түпнұсқаларды мемлекеттiк көрсетілетін қызметті алушыға қайтарып береді, қызмет берушіге орындау үшін жібереді, қабылданған құжаттарды кеңсенің маманы тіркейді, басшылыққа жібереді (15 минут ішінде);
2) 2 - үдеріс басшылықтың бұрыштамасы бар құжаттар жауапты құрылымдық бөлімшеге жіберіледі (1 жұмыс күні ішінде);
3) 3 - үдеріс құрылымдық бөлімшенің басшысы қабылданған құжаттарды қарау үшін жауапты орындаушыны анықтайды (1 жұмыс күні ішінде);
4) 4 - үдеріс жауапты орындаушы ұсынылған құжаттардың толықтығын қарайды, жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беруге рұқсатының болуын тексереді, куәлікті ресімдейді (1 жұмыс күні ішінде);
5) 5 - үдеріс құрылымдық бөлімшенің басшысы куәлікті қарайды, мемлекеттік қызмет куәлігіне басшы қол қояды, кеңсе қызметкері куәлікті мөрмен растайды, оны кепілді тіркеу журналына тіркейді және куәлікті береді, көрсетілетін қызметті алушыға (немесе сенімхат бойынша оның өкіліне) қолына береді (1 жұмыс күні ішінде).
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-әрекеті осы регламентке қоса берілген 3-қосымшаға сәйкес диаграммада көрсетілді.

6. Результатом оказываемой государственной услуги является свидетельство о регистрации договора залога права недропользования.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень работников услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии;
2) руководство;
3) руководитель структурного подразделения;
4) ответственный исполнитель.
8. Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в пункте 5 и приложениях 1, 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта.
Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, работник Государственной корпорации получает посредством информационной системы мониторинга оказания государственных услуг из соответствующих государственных информационных систем в форме электронных данных, подписанные электронно-цифровой подписью.
10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию с указанием каждой процедуры (действия) оказания государственной услуги:
1) процесс - 1: работник Государственной корпорации сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, представленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю, направляет услугодателю для исполнения, принятые документы проходят регистрацию специалистом канцелярии, направляются руководству (в течении 15 минут);
2) процесс – 2: документы с резолюцией руководства направляются в ответственное структурное подразделение (в течении 1 рабочего дня);
3) процесс – 3: руководитель структурного подразделения определяет ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов (в течении 1 рабочего дня);
4) процесс – 4: ответственный исполнитель рассматривает представленные документы на полноту, наличие разрешения на передачу права недропользования в залог, оформляет свидетельство (в течении 1 рабочего дня);
5) процесс – 5: свидетельство рассматривается руководителем структурного подразделения, свидетельство государственной услуги подписывается руководством, сотрудник канцелярии заверяет свидетельство печатью, регистрирует его в журнале регистрации залога, работник Государственной корпорации выдает свидетельство услугополучателю (либо его представителю по доверенности) нарочно (в течении 1 рабочего дня).
Функциональное взаимодействие информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через Правительство для граждан, приведено в виде диаграммы согласно приложению 3 к настоящему регламенту.

11. Мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті алушының өзі Мемлекеттік корпорацияға өтініш білдірген кезде "терезе" арқылы беріледі.
12. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға, өндіруге,
жер қойнауын пайдалану
құқығының кепіл шартын тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Іс-қимылдын (жұмыс барысының, ағының) №
1
2
3
4
5
6
7
Атауы
Кеңсе қызметкері
Басшылық
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
Жауапты орындаушы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
Басшылық
Кеңсе қызметкері
Іс-қимылдың (процесстің рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, құжаттарды басшылыққа жіберу
Жауапты құрылымдық бөлімшені анықтау, бұрыштама қою
Қабылданған құжаттарды қарау үшін жауапты орындаушыны анықтау
Құжаттардың толықтығын қарау, құзыретті органның рұқсатының болуын тексеру, куәлік жобаларын ресімдеу
Куәлік жобаларын қарау
Куәлікке қол қою
Кепіл шарттарын тіркеу журналында куәлікті тіркеу және мөрмен растау, мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының (сенімхат бойынша оның өкілінің) қолына куәлікті беру
Аяқталу нысаны (деректер, құжат ұйымдастыру, өкімдік шешім)
Тіркелген өтініш
Бұрыштама
Бұрыштама
Куәлік жобалары
Куәлік жобаларын қарау
Қол қойылған куәлік
Тіркелген куәлік
Орындау мерзімі
15 минут ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
5
6
7
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндіруге, жер қойнауын
пайдалану құқығының
кепіл шартын тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік корпорация және мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағының) №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы
Мемлекеттік корпорация қызметкері
Кеңсе қызметкері
Басшылық
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
Жауапты орындаушы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
Басшылық
Кеңсе қызметкері
Мемлекеттік корпорация қызметкері
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
Құжаттардың түпнұсқалығын мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден алынған мәлiметтермен салыстырып тексередi
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, құжаттарды басшылыққа жіберу
Жауапты құрылымдық бөлімшені анықтау, бұрыштама қою
Қабылданған құжаттарды қарау үшін жауапты орындаушыны анықтау
Құжаттарды толықтығын қарау, құзыретті органның рұқсатының болуын тексеру, куәлік жобаларын ресімдеу
Куәлік жобаларын қарау
Куәлікке қол қою
Кепіл шарттарын тіркеу журналында куәлікті тіркеу және мөрмен растау, куәлікті мемлекеттік қызметті алушыға (сенімхат бойынша оның өкіліне) қолына беру
Мемлекеттік қызметті алушыға кепіл шарттарын тіркеу туралы куәлікті береді. Нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету бойынша журналға қол қоюы
Аяқталу нысаны (деректер, құжат ұйымдастыру, өкімдік шешім)
Орындау үшін көрсетілетін қызметті берушіге жібереді
Тіркелген өтініш
Бұрыштама
Бұрыштама
Куәлік жобалары
Куәлік жобаларын қарау
Қол қойылған куәлік
Тіркелген куәлік
Тіркелген куәлік
Орындау мерзімі
15 минут ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
5
6
7
8
9
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға, өндіруге,
жер қойнауын пайдалану
құқығының кепіл шартын
тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3-қосымша
Орталықпен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау диаграммасы графикалық үлгісінде
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға, өндіруге,
жер қойнауын пайдалану
құқығының кепіл шартын
тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік корпорация және көрсетілетін қызметті беруші арқылы "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

11. Выдача результата государственной услуги осуществляется при личном обращении в Государственную корпорацию посредством "окон".
12. Государственная услуга "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" не оказывается через веб-портал "электронного правительства".
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также через Государственную корпорацию" Южно-Казахстанской области в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Регистрация договора
залога права недропользования
на разведку,добычу
общераспространенных
полезных ископаемых"
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование
Сотрудник канцелярии
Руководство
Руководитель структурного подразделения
Ответственный исполнитель
Руководитель структурного подразделения
Руководство
Сотрудник канцелярии
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, направление документов руководству
Определение ответственного структурного подразделения, наложение резолюции
Определение ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов
Рассмотрение документов на полноту, проверка наличия разрешения компетентного органа, оформление проектов свидетельства
Рассмотрение проектов свидетельства
Подписание свидетельства
Заверение печатью и регистрация свидетельства в журнале регистрации договоров залога и выдает услугополучателю (его представителю по доверенности) нарочно
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Зарегистрированное заявление
Резолюция
Резолюция
Проекты свидетельства
Рассмотрение проектов свидетельства
Подписанные свидетельства
Зарегистрированные свидетельства
Сроки исполнения
В течении 15 минут
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
№ следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Регистрация договора
залога права недропользования
на разведку, добычу общераспространенных полезных
ископаемых"
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и Государственной корпорацией "Правительство для граждан обслуживания населения
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование
Работник Государственной корпорации
Сотрудник канцелярии
Руководство
Руководитель структурного подразделения
Ответственный исполнитель
Руководитель структурного подразделения
Руководство
Сотрудник канцелярии
Работник Государственной корпорации
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, представленными из государственных информационных систем после возвращает
Прием документов, регистрация заявления, направление документов руководству
Определение ответственного структурного подразделения, наложение резолюции
Определение ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов
Рассмотрение документов на полноту, проверка наличия разрешения компетентного органа, оформление проектов свидетельства
Рассмотрение проектов свидетельства
Подписание свидетельства
Заверение акта печатью и регистрация свидетельства в журнале регистрации договоров залога и выдает услугополучателю (его представителю по доверенности) нарочно
Выдает услугополучателю свидетельство о регистрации договора залога права недропользования. Результат – роспись услугополучателя в журнале по предоставлению государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направляет услугодателю для исполнения
Зарегистрированное заявление
Резолюция
Резолюция
Проекты свидетельства
Рассмотрение проектов свидетельства
Подписанные свидетельства
Свидетельства, зарегистрированные
Свидетельства, зарегистрированные
Сроки исполнения
В течении 15 минут
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
№ следующего действия
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Регистрация договора
залога права
недропользования на разведку
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Диаграмма взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги через Государственную корпорацию в графической форме
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Регистрация договора
залога права недропользования
на разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку добычу общераспространенных полезных ископаемых" через услугодателя и Государственной корпорации