Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 353 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 желтоқсанда № 3448 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 1 тамыздағы № 207 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 01.08.2017 № 207 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 38 бабының 1-тармағына және "Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 Қаулысына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 205 "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар автомобиль жолдары туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2095 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 21 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қаныбековке жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің
төрағасы _______________ М.Пішембаев

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 декабря 2015 года № 3448. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 1 августа 2017 года № 207
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 01.08.2017 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", пунктом 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 июля 2012 года № 205 "Об автомобильных дорогах областного значения Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2095, опубликовано 21 августа 2012 года в газете "Южный Казахстан").
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.
Аким области Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАНО"
__________ М.Пшембаев
председатель Комитета автомобильных дорог
Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан