Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 385 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/376-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3473 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1)-тармақшасына сәйкес Шымкент қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Республикалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
Абай ауданы бойынша:
Солтүстік-Батыс шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге - Абдраш Назарбеков көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге - Сейітжан Құртаев көшесі;
Әл-Фараби ауданы бойынша:
Наурыз шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге - Әбдіш Тоқсанбаев көшесі;
Еңбекші ауданы бойынша:
Ұлағат шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге - Керім Тленшин көшесі;
Қаратау ауданы бойынша:
Тұран шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге - Балғабай Байжігітов көшесі.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б.Атамқұлов
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Әбішов
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    Қ.Ержан
Д.Сатыбалды
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
К.Мендебаев

О наименовании улиц города Шымкент Южно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 385 и решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/376-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 3473
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения города Шымкент на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 29 сентября 2015 года, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Южно-Казахстанский области РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам города Шымкент Южно-Казахстанской области:
по Абайскому району:
улице безымянной в микрорайоне Северо-Запад - улицы Абдраша Назарбекова;
улице безымянной в микрорайоне Кызылжар - улицы Сейтжана Куртаева;
по Аль-Фарабийскому району:
улице безымянной в микрорайоне Наурыз - улицы Абдиша Токсанбаева;
по Енбекшинскому району:
улице безымянной в микрорайоне Улагат - улицы Керима Тленшина;
по Каратаускому району:
улице безымянной в микрорайоне Туран - улицы Балгабая Байжигитова.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б.Атамкулов
Председатель сессии
областного маслихата                       Н.Абишов
Секретарь областного
маслихата                                  К.Ержан
Сатыбалды Д.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Мендебаев К.