"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру", "Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 367 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 3505 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 маусымдағы № 142 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 30.06.2020 № 142 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 1 және 3 тармақтарына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес, "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру";
2) Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес, "Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ә.Қаныбековке жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов
Д.Сатыбалды
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
С.Тұяқбаев
Е.Садыр
А.Абдуллаев
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2015 жылғы "03"
желтоқсан № 367 қаулысына
1-қосымша
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 декабря 2015 года № 3505. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 30 июня 2020 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 30.06.2020 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1 и 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
Аким области Б. Атамкулов
Сатыбалды Д.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Туякбаев С.
Садыр Е.
Абдуллаев А.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от "03"
декабря 2015 года № 367
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества"

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 30.10.2019 № 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1-бөлім. Жалпы ережелер
1. "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) мемлекеттік мекемесі көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі-жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат туралы оң қорытынды не "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 19-1/422 бұйрығымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауап.
2-бөлім. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілген қызметті алушы (не оның сенімхат бойынша өкілі), оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9-тармағында көзделген өтініш және құжаттама негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны және орындалу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері 15 (он бес) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат береді және көрсетілетін қызметті берушіге қабылданған құжаттарды күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде жолдайды;

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Туркестанской области от 30.10.2019 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Раздел 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" (далее- государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области" (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – положительное заключение о разрешении на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" (далее - Стандарт), утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 19-1/422 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда".
Раздел 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности), в том числе лица, имеющие льготы, является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) работник Государственной корпорации в течение 15 (пятнадцати) минут принимает заявления и выдает услугополучателю расписку о приеме документов, указанных в пункте 9 Стандарта, и передает полученные документы услугодателю в течение 1 (одного) календарного дня;

2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі қажетті құжаттарды алған сәттен бастап оларды тіркейді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға 15 (он бес) минут ішінде жібереді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысына күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде жібереді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманына күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде жібереді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы құжаттарды қарайды және рұқсат беру туралы қорытындыны күнтізбелік 26 (жиырма алты) күн ішінде дайындайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы рұқсатқа күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде қол қояды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі рұқсатты тіркейді және 30 (отыз) минут ішінде Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
8) Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
3-бөлім. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы осы регламенттің 2-бөлімінің 5-тармағында көрсетілген.
4-бөлім. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Көрсетілетін қызметті алушы (не оның сенімхат бойынша өкілі), оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға өткізеді:
1) Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушыға Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді;
2) көрсетілетін қызметті беруші құжаттарды регламенттің 2-бөлімінің 5-тармағында көрсетілген тәртіпте қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
3) Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.

2) канцелярия услугодателя с момента получения необходимых документов осуществляет их регистрацию и направляет документы на резолюцию руководителя услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает документы и передает их руководителю отдела услугодателя в течение 1 (одного) календарного дня;
4) руководитель отдела услугодателя рассматривает документы и передает их специалисту отдела услугодателя в течение 1 (одного) календарного дня;
5) специалист отдела услугодателя рассматривает документы и подготавливает заключение о выдаче разрешения в течение 26 (двадцати шести) календарных дней;
6) руководитель услугодателя подписывает разрешение в течение 1 (одного) календарного дня;
7) канцелярия услугодателя регистрирует разрешение и направляет его в Государственную корпорацию в течение 30 (тридцати) минут;
8) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.
Раздел 3. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) специалист отдела услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) указано в пункте 5 раздела 2 настоящего регламента.
Раздел 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Услугополучатель (либо его представитель по доверенности), в том числе лица, имеющие льготы, сдают документы, указанные в пункте 9 Стандарта, в Государственную корпорацию:
1) работник Государственной корпорации принимает заявления и выдает услугополучателю расписку о приеме документов, указанных в пункте 9 Стандарта, и передает полученные документы услугодателю;
2) услугодатель принимает документы, в установленном порядке пункта 5 раздела 2 настоящего регламента, готовит результат оказания государственной услуги и направляет в Государственную корпорацию;
3) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.

9. Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің қосымшасында көрсетілген.
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу
және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға
байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы
жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызметінің регламентіне қосымша
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2015 жылғы "03"
желтоқсан № 367 қаулысына
2-қосымша
"Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 30.10.2019 № 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1-бөлім. Жалпы ережелер
1. "Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесімен және су шаруашылығы саласындағы функцияларды жүзеге асыратын Түркістан облысының аудандар және қалалардың жергілікті атқарушы органдарының салалық бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) жүзеге асырады.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешімі және (немесе) конкурс қорытындылары туралы конкурстық комиссия хаттамасы негізінде қағаз түрінде жергілікті атқарушы органдар мен конкурс жеңімпазы арасындағы су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы қағаз түріндегі шарт не "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 19-1/422 бұйрығымен бекітілген "Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауап.

9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении к настоящему регламенту.
Приложение
к Регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование подземных
вод питьевого качества для целей, не связанных
с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением
на территориях, где отсутствуют поверхностные водные
объекты, но имеются достаточные запасы подземных
вод питьевого качества"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества"
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от
"03" декабря 2015 года № 367
Регламент государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Туркестанской области от 30.10.2019 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Раздел 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области" и отраслевыми отделами акиматов городов и районов Туркестанской области, осуществляющие функции в сфере водного хозяйства (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – договор о представлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между местными исполнительными органами и победителем конкурса в бумажном виде на основании решения местного исполнительного органа области о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование и (или) протокола конкурсной комиссии об итогах конкурса либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (далее – Стандарт), утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 19-1/422 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда".

2-бөлім. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы (не оның сенімхат бойынша өкілі), оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9-тармағында көзделген өтініш және құжаттама негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері 15 (он бес) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат береді және көрсетілетін қызметті берушіге қабылданған құжаттарды күнтізбелік 1 (бір) жұмыс күн ішінде жолдайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі 15 (он бес) минут ішінде қабылданған құжаттарды тіркейді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға жібереді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде құжаттармен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманына жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы 3 (үш) жұмыс күні ішінде қабылданған құжаттарды конкурстық комиссияның қарауына ұсынады;
5) конкурстық комиссия конкурстық өтінімдерді 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қарайды және конкурс жеңімпазын анықтайды;
6) конкурстық комиссия хатшысы конкурс қорытындылары туралы хаттаманы 3 (үш) жұмыс күні ішінде дайындайды;
7) конкурстық комиссия хаттамасы негізінде көрсетілетін қызметті беруші қаулы жобасын 5 (бес) жұмыс күні ішінде дайындайды;
8) облыстың жергілікті атқарушы органы (әрі қарай - ЖАО) қаулыны 5 (бес) жұмыс күні ішінде қабылдайды және келісімшарт жобасын дайындау үшін көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
9) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы келісімшарт жобасын 10 (он) жұмыс күні ішінде дайындайды;
10) көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы келісімшартты 1 (бір) жұмыс күні ішінде жасайды;
11) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі келісімшартты 30 (отыз) минут ішінде тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
12) Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
3- бөлім. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

Раздел 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности), в том числе лица, имеющие льготы, является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) работник Государственной корпорации в течение 15 (пятнадцати) минут принимает заявления и выдает услугополучателю расписку о приеме документов, указанных в пункте 9 Стандарта, и передает полученные документы услугодателю в течение 1 (одного) календарного дня;
2) канцелярия услугодателя регистрирует полученные документы и направляет документы на резолюцию руководителя услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) руководитель услугодателя в течение 30 (тридцати) минут ознакамливается с документами и направляет документы специалисту отдела услугодателя;
4) специалист отдела услугодателя предоставляет поступившие документы на рассмотрение конкурсной комиссии в течение 3 (трех) рабочих дней;
5) конкурсная комиссия рассматривает конкурсные заявки и определяет победителя конкурса в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней;
6) секретарь конкурсной комиссии подготавливает протокол об итогах конкурса в течение 3 (трех) рабочих дней;
7) на основании протокола конкурсной комиссии услугодатель подготавливает проект постановления в течение 5 (пяти) рабочих дней;
8) местный исполнительный орган области (далее – МИО) принимает постановление в течение 5 (пяти) рабочих дней и направляет услугодателю для подготовления проекта договора;
9) специалист отдела услугодателя составляет проект договора в течение 10 (десяти) рабочих дней;
10) услугодатель и услугополучатель в течение 1 (одного) рабочего дня заключают договор о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование;
11) канцелярия услугодателя регистрирует и передает договор в Государственную корпорацию в течение 30 (тридцати) минут;
12) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.
Раздел 3. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) конкурстық комиссия;
3) конкурстық комиссияның хатшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) облыстың ЖАО;
6) көрсетілетін қызметті берушінің маманы.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы осы регламенттің 2-бөлімінің 5-тармағында көрсетілген.
4-бөлім. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Көрсетілетін қызметті алушы (не оның сенімхат бойынша өкілі), оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға өткізеді:
1) Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушыға Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді ;
2) көрсетілетін қызметті беруші құжаттарды регламенттің 2-бөлімінің 5-тармағында көрсетілген тәртіпте қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
3) Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің қосымшасында көрсетілген.
"Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп
пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызметінің регламентіне қосымша
"Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

6. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1) канцелярия услугодателя;
2) конкурсная комиссия;
3) секретарь конкурсной комиссии;
4) руководитель услугодателя;
5) МИО области;
6) специалист отдела услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) указано в пункте 5 раздела 2 настоящего регламента.
Раздел 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан", а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Услугополучатель (либо его представитель по доверенности), в том числе лица, имеющие льготы, сдают документы, указанные в пункте 9 Стандарта, в Государственную корпорацию:
1) работник Государственной корпорации принимает заявления и выдает услугополучателю расписку о приеме документов, указанных в пункте 9 Стандарта, и передает полученные документы услугодателю;
2) услугодатель принимает документы, в установленном порядке пункта 5 раздела 2 настоящего регламента, готовит результат оказания государственной услуги и направляет в Государственную корпорацию;
3) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.
9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении к настоящему регламенту.
Приложение
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление водных объектов
в обособленное или совместное пользование
на конкурсной основе"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"