Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 288 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда № 3074 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 769 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдігінің 08.12.2020 № 769 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау ішкі саясат бөлімінің басшысы Б.Б.Төлегенге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д.Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Бектұрғанов
"4" наурыз 2015 жыл
Шымкент қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 4 наурыздағы
№ 218 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 4 марта 2015 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 марта 2015 года № 3074. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 8 декабря 2020 года № 769
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 08.12.2020 № 769 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя отдела внутренней политики Толеген Б.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Д.Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской городской
избирательной комиссии
Е.Бектурганов
"4" марта 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкента
№ 288 от 4 марта 2015 года
Перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями

Ескерту. Тізімге өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 10.02.2016 № 122 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Мекен-жайы
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасының "Шымкент көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Б.Момышұлы, № 53
2.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 52 М.Өтемісұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 102
3.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "Жастардың уақытын тиімді ұйымдастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Жангелдин көшесі, № 17
4.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 9 Ө.Жолдасбеков атындағы лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Қазыбек би көшесі, № 40
5.
"М.Сапарбаев атындағы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық институты" жекеменшік мекемесі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, № 137
6.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 127 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Оңтүстік" шағынауданы, Еламан көшесі, нөмірсіз
7.
Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет басқармасының "Облыстық өзбек драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 118/2
8.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 72 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қайтпас-1" шағынауданы, нөмірсіз
9.
Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет басқармасының "Облыстық опера және балет театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шымкент қаласы, А.Асқаров көшесі, нөмірсіз
10.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 90 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Асар" шағынауданы, нөмірсіз
11.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 58 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қайтпас-1" шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз
12.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 116 Д. Нұрпейісова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Тассай" тұрғын алабы, Абдразақов көшесі, № 9
13.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 110 З. Хусанов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318
14.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 107 Ю.Сареми атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 261
15.
"Шымкент аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шымкент қаласы, "Тассай" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз
16.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 88 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Ақжайық" шағынауданы, нөмірсіз
17.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 53 Хамза атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қызылжар" шағынауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз
18.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 26 Жамбыл атындағы мектеп - гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Зерделі көшесі, № 1б.
19.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 66 Қазығұрт атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Қазығұрт" шағынауданы Н.Ондасынов көшесі, № 86
20.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 81 Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Жаңаталап" тұрғын алабы, Айдарқұл көшесі, нөмірсіз
21.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 87 жалпы орта мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Самал-3" шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз
22.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 1 А.С. Пушкин атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 12
23.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 13 Мукими атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Забадам" шағынауданы, П.Чайковский көшесі, № 90
24.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, "Түркістан" шағынауданы, № 33
25.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 79 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, І.Жансүгіров көшесі,№ 10
26.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 10 Ақпан Батыр атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Майлы Қожа көшесі, № 61
27.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 12 М.Горький атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Қазанқап Ақын көшесі, № 22
28.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 24 С.Ерубаев атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Шаяхметов көшесі, № 2а
29.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 41 А.С.Макаренко атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы,18 шағынауданы, нөмірсіз
30.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 46 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Теріскей шағынауданы, № 6
31.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Тоғыс тұрғын үй алабы, Қонаев көшесі, № 2в
32.
Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Елшібек Батыр көшесі, № 108
Шымкент қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 4 наурыздағы
№ 288 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Абай ауданы
1
Желтоқсан көшесі, бұрынғы "Қазақстан" кинотеатрының жанында
2
Ғ.Иляев көшесі, "Мирас" университетінің жанында
3
1 мамыр көшесі, "Мирас" университетінің жанында (бұрынғы "Металлургтер" сарайы)
4
А. Асқаров көшесі, "Облыстық опера және балет театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
5
Республика даңғылы, "Көмешбұлақ" сауда үйі
6
Абай даңғылы мен Н.Исмайлов көшесінің қиылысы, (Громов) "Южполиметалл" жабық акционерлік қоғамының жанында
7
Абай даңғылы, "№ 2 Облыстық перинаталды орталық" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның қарсы бетіндегі аялдаманың жанында
8
Темірлан тас жолы, "Жаңа Шаһар" базары жанындағы аялдаманың қасында
9
С.Қожанов көшесі, "Орда" көлік компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі автопаркінің жанында
10
"Қызылжар" шағынауданы, Ю.Ахунбабаев көшесі, № 64 үйдің жанында
11
"Қатын көпір" шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, № 94 үйдің жанында
12
"Қазығұрт" шағынауданы,Қ.Жандарбеков көшесі, № 179 үйдің жанында
13
"Тұрлан" шағынауданы, Шмидт көшесіндегі алаңшада
14
Темірлан тас жолы және Арыстанбаб көшелерінің қиылысында
15
"Қызылжар" тұрғын алабы, Фабричная көшесі, "Шымкент құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
16
"Игілік" тұрғын алабы, Б.Искаков және В.Терешкова көшелерінің қиылысы
17
"Жаңаталап" тұрғын алабы, мәдениет үйінің жанында
18
"Тәуелсіздікке 20 жыл" тұрғын алабы, Абылайхан көшесі, аялдаманың жанында
19
"Черноводск" тұрғын алабы, Маңқараев көшесі, "Жорабай ата" аялдамасы
20
"Ақжар" тұрғын алабы, Ғ.Мұратбаев көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 122 "Ақжар" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
Әл-Фараби ауданы
1
Қазыбек би көшесі, "Ш.Қалдаяқов атындағы облыстық филармония" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында
2
Тәуке хан даңғылы, № 65 үйдің қасындағы аялдаманың жанында
3
Тәуке хан даңғылы, № 90 үйдің қасындағы аялдаманың жанында
4
Әл-Фараби алаңы, № 1 үйдің қасындағы, Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясы жанында
5
М.Х.Дулати көшесі мен Т.Рысқұлов көшелерінің қиылысында
6
А.Байтұрсынов көшесі, "Спортивный" аялдамасының жанында
7
А.Байтұрсынов көшесі, № 70 үйдің қасындағы аялдаманың жанында
8
Т.Рысқұлов көшесі, "Отырар" (төменгі) аялдамасының жанында
9
"Түркістан" шағынауданы, А.Жүсіпов көшесі, соңғы аялдама жанында
10
Бәйдібек би даңғылы, "Шымкент қалалық зоосаябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында
11
"Отырар" (жоғарғы) шағынауданы, № 60 үйдің жанында
12
А.Байтұрсынов көшесі, "Баян Сұлу" дүкенінің жанында
13
Абдразақов көшесі, "Дархан" базарының жанында
Еңбекші ауданы
1
Елшібек батыр көшесі, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының "№ 8 пошта бөлімшесінің" жанында
2

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 10.02.2016 № 122 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование
Адресс
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский колледж транспорта коммуникации новых технологий" управления образования, молодежной политики и развития языков Южно-Казахстанской области
Город Шымкент, улица Б.Момышулы, № 53
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 52 имени М.Отемисулы" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Аль-Фараби, № 102
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр досуга молодежи" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Жангельдина, № 17
4
Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 9 имени О.Жолдасбекова" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Казыбек би, № 40
5
Частное учреждение "Южно-Казахстанский гуманитарный институт имени М.Сапарбаева"
Город Шымкент, улица Мадели кожа, № 137
6
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 127" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Онтустик", улица Еламан, без номера
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной узбекский драматический театр" управления культуры Южно-Казахстанской области
Город Шымкент, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, № 118/2
8
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 72" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Кайтпас-1", без номера
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной театр оперы и балета" управления культуры Южно-Казахстанской области
Город Шымкент, улица А.Аскарова, без номера
10.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 90" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Асар", без номера
11.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 58 " отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Кайтпас 1", улица Ы.Алтынсарина, без номера
12.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 116 имени Д. Нурпеисовой" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Тассай", улица Абдразакова, № 9
13.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 110 имени З.Хусанова" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, № 318
14.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 107 имени Ю.Сареми" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 216
15.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский аграрный колледж"
Город Шымкент, жилой массив "Тассай", Жибек жолы, без номера
16.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 88" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Акжайык", без номера
17.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 53 имени Хамзы" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера
18.
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия имени Жамбыла № 26" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Зердели, № 1 б
19.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 66 имени Казыгурт" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, № 86
20.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 81 имени Т.Тажибаева" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, жилой массив "Жанаталап", улица Айдаркул, без номера
21.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 87" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Самал-3", улица У.Аргынбекова, без номера
22.
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия № 1 имени А.С.Пушкина" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица К.Рыскулбекова, № 12
23.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 13 имени Мукими" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Забадам", улица П.Чайковский, № 90
24.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 62 имени Н.Торекулова" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон "Туркестан", № 33
25.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 79" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица И.Жансугирова, № 10
26.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10 имени Акпан Батыра" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Майлы Кожа, № 61
27.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12 имени М.Горький" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Казанкап Акын, № 22
28.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 24 имени С.Ерубаева" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Шаяхметова, № 2а
29.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 41 имени А.С.Макаренко" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, 18 микрорайон, без номера
30.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 46" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, микрорайон Терискей, № 6
31.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 120 имени Б.Момышулы" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, Жилой массив Тогыс, улица Конаева, № 2в
32.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Шымкент
Город Шымкент, улица Елшибек Батыра, № 108
Приложение 2
к постановлению акимата
города Шымкента
№ 288 от 4 марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов
Абайский район
1
Улица Желтоксан, возле бывшего кинотеатра "Казахстан"
2
Улица Г.Иляева, возле университета "Мирас"
3
Улица 1 мая, возле университета "Мирас" (бывший дворец Металлургов)
4
Улица А.Аскарова, возле остановки перед государственным коммунальным казенным предприятием "Областного театра оперы и балета"
5
Проспект Республики, возле остановки торгового дома "Комешбулак"
6
Угол улицы Н.Исмайлова (Громова) и проспекта Абая, возле закрытого акционерного общества "Южполиметалл"
7
Проспект Абая, напротив государственного коммунального казенного предприятия "Областной перинатальный центр № 2", возле остановки
8
Темирлановское шоссе, возле остановки рынка "Янги Шахар"
9
Улица Кожанова, возле автопарка транспортной компании товарищества с ограниченной ответственностью "Орда"
10
Микрорайон "Кызылжар", улица Ю.Ахунбабаева, возле дома № 64
11
Микрорайон "Катын копр", улица Аль-Фараби, возле дома № 94
12
Микрорайон "Казыгурт", улица К.Жандарбекова, возле дома № 179
13
Микрорайон "Турлан", на площадке по улице Шмидта
14
Перекресток Темирлановского шоссе и улицы Арыстанбаб
15
Жилой массив "Кызыл жар", улица Фабричная, возле здании товарищества с ограниченной ответственностью "Шымкент кус"
16
Жилой массив "Игилик", пересечение улиц Б.Искакова и В. Терешкова
17
Жилой массив "Жанаталап", возле здании дом культуры
18
Жилой массив "20 лет Независимости", улица Абылайхана, возле остановки
19
Жилой массив "Черноводск", улица Манкараева, возле остановки "Жорабай ата"
20
Жилой массив "Акжар", улица Г.Муратбаева, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа "Акжар" № 122" отдела образования города Шымкент
Аль-Фарабийский район
1
Улица Казыбек би, возле государственного коммунального казенного предприятия "Областная филармония им. Ш.Калдаякова"
2
Проспект Тауке хана, рядом с остановкой, возле дома № 65
3
Проспект Тауке хана, рядом с остановкой, возле дома № 90
4
Площадь Аль-Фараби, рядом с Южно-Казахстанской Государственной Фармацевтической академии, возле дома № 1
5
Угол улиц М.Х.Дулати и Т.Рыскулова
6
Улица А.Байтурсынова, возле остановки "Спортивный"
7
Улица А.Байтурсынова, рядом с остановкой, возле дома № 70
8
Улица Т.Рыскулова, возле остановки "Отырар" (нижний)
9
Микрорайон "Туркестан", улица А.Жусупова, возле конечной остановки
10
Проспект Байдибек би, возле государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентский городской зоопарк"
11
Микрорайон "Отырар" (верхний), возле дома № 60
12
Улица А.Байтурсынова, возле дома № 19, рядом с магазином "Баян Сулу"
13
Улица Абдразакова, возле рынка "Дархан"
Енбекшинский район
1
Улица Елшибек батыра, рядом с почтовым отделением № 8
Южно-Казахстанского филиала акционерного общества "Казпочта"
2

№ 17 шағынауданы, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының "№ 6 пошта бөлімшесінің" жанында
3
Ғ.Иляев көшесі, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының "№ 14 пошта бөлімшесінің" жанында
4
Ж.Алдияров көшесі, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының "№ 9 пошта бөлімшесінің" жанында
5
“Оңтүстік” шағынауданы, Қамысты көшесі, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының "№ 10 пошта бөлімшесінің" жанында
6
Б.Садықұлы және Ғ.Алибеков көшелерінің қиылысы, "Дана" дүкенінің жанында
7
"Күншығыс" шағынауданы, "Алия" сауда үйінің жанында
8
Жібек жолы көшесі, 16 шағынаудан аялдамасының жанында
9
17 шағынаудан, "Қ.А.Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің клиникасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында
10
Жібек жолы көшесі, "М.Сапарбаев атындағы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық институты" аялдамасының жанында
11
18 шағынаудан, № 4 үйдің жанындағы аялдама
12
"Теріскей" шағынауданы, "№ 4 Халыққа қызмет көрсету орталығы филиалы" жанында
13
Сайрам шағынауданы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы № 65 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
14
Ж.Алдияров көшесі, Облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Т.О.Орынбаев атындағы облыстық жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанында
15
Сайрам көшесі, "№ 5 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанында
16
"Абдуллабад" тұрғын алабы, Абдуллабад көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 101 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
17
"Тұрдыабад" (Шаңырақ) тұрғын алабы, Е.Исроилов көшесі, "Шаңырақ" шағын ауданына кірер бетте
18
"Бадам-1" тұрғын алабы, Ленгір тас жолының бойындағы дәрігерлік амбулаторияның алды, аялдама жанында
19
"Базарқақпа" тұрғын алабы, Ю.Сареми мен Ш.Шахайдаров көшелерінің қиылысы
20
"Бадам" тұрғын алабы, К.Тұрсынбайұлы көшесі, бұрынғы пошта ғимаратының алды
21
"Бадам-2" тұрғын алабы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 97 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
22
"Бадам-2" тұрғын алабы, Құрманғазы көшесі, "Кеден" ата мешітінің жанында
23
"Қаратөбе" тұрғын алабы, Қапал батыр мен Панфилов көшелерінің қиылысы
24
"Қарабастау" тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 99 Ж.Аймауытов атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
25
"Жұлдыз" тұрғын алабы, Ю.Гагарин көшесі, соңғы аялдаманың жанында
26
"Жалын" тұрғын алабы, Дачная көшесі, дәрігерлік отбасылық амбулаторияның алдына
27
"Тоғыс" тұрғын алабы, Д.Қонаев көшесі, пошта және дәрігерлік амбулаторияның жанында
28
"Елтай" тұрғын алабы, Елтай көшесі, "Жұмагүл ана" дүкенінің жанында
29
Маятас тұрғын алабы, Бауыржан Момышұлы көшесі, "Мейірім" дүкенінің жанында
30
"Жыланбұзған" тұрғын алабы, Жыланбұзған көшесі, медпункттің жанында.
31
"Айнатас" тұрғын алабы, Орталық көше, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 126 "Айнатас" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
Қаратау ауданы
1
"Қайнарбұлақ" тұрғын алабы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 106 "Қайнарбұлақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
2
"Ақжайық" шағынауданы, Сырым батыр көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 59 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
3
"Ақжайық" шағынауданы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 88 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
4
"Достық" шағынауданы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 69 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
5
"Қайнарбұлақ" саяжайы, Алау массиві, орталық көшесі, Фабричная аялдамасы, орталық базардың жанында
6
"Қайнарбұлақ" саяжайы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 83 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
7
"Асар" шағынауданы, Шымкент қаласы білім бөлімінің
"№ 90 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
8
"Бозарық" шағынауданы, Свобода көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 57 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
9
"Тұран" шағынауданы, Сіргелі баба мешітінің жанында
10
"Нұрсәт" шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, "Жаңалық" дүкенінің жанында
11
"Нұрсәт" шағынауданы, "Назарбаев" зияткерлік мектебінің жанында
12
"Тассай" тұрғын алабы, Казпоштаның жанында
13
"Таскен" тұрғын алабы, Мектеп көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 103 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі алдында
14
"Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 27 "Мәртөбе" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
15
"Қызылсай" тұрғын алабы, Орталық көшесі, аялдаманың жанында
16
"Достық" тұрғын алабы, Бейбітшілік көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 102 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
17
"Орманшы" тұрғын алабы, Искаков көшесі, "Надыржан" дүкенінің алдында
18
"Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми және Әл-Фараби көшелерінің қиылысы
19
"Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми және Ибрагим ата көшелерінің қиылысы
20
"Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі
21
"Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі
22
"Қызылсу" тұрғын алабы, Қызылсу көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 114 "Сайрам" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
23
"Өтеміс" тұрғын алабы, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 36 А.Құнанбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
24
"Шапырашты" тұрғын алабы, Б.Төлебаев көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 70 С.Бекбосынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
25
"Азат" шағынауданы, Аққанат көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 68 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
26
"Нұртас" шағынауданы, Астана даңғылының бойында
27
"Мирас" шағынауданы, Жібек жолы көшесі, Шымкент қаласы білім бөлімінің "№ 85 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы бағдаршам тұсында
28
"Қайтпас-1" шағынауданы, "Байғұт ата" мешітінің алдына

17 микрорайон, рядом с почтовым отделением № 6 Южно-Казахстанского филиала акционерного общества "Казпочта"
3
Улица Г.Иляева, рядом с почтовым отделением № 14
Южно-Казахстанского филиала акционерного общества "Казпочта"
4
Улица Ж.Алдиярова, рядом с почтовым отделением № 9 Южно-Казахстанского филиала акционерного общества "Казпочта"
5
Микрорайон "Онтустик", улица Камысты, рядом с почтовым отделением № 10 Южно-Казахстанского филиала акционерного общества "Казпочта"
6
Угол улиц Б.Садыкулы и Г.Алибекова, возле магазина "Дана"
7
Микрорайон "Восток", возле магазина "Алия"
8
Улица Жибек жолы, рядом с остановкой № 16 микрорайона
9
17 микрорайон, возле государственного коммунального казенного предприятия "Клиники Международного Казахско – Турецкого университета имени К.А.Яссауи"
10
Улица Жибек жолы, возле остановки "Южно-Казахстанского гуманитарного института имени М.Сапарбаева"
11
18 микрорайон, рядом с остановкой возле дома № 4
12
Микрорайон "Север", возле "Филиала центра обслуживания населения № 4"
13
Микрорайон Сайрам, возле коммунального государственного учреждения "Школа гимназии № 65 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Шымкент
14
Улица Ж.Алдиярова, возле государственного коммунального казенного предприятия "Областного центра гипербарической оксигенации имени Т.О.Орынбаева"
15
Улица Сайрамская, возле государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентская городская поликлиника № 5"
16
Жилой массив "Абдуллабад", улица Абдуллабад, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 101" отдела образования города Шымкент
17
Жилой массив "Турдыабад" (Шанырак), по улице Е.Исроилова, заезд в микрорайон "Шанырак"
18
Жилой массив "Бадам-1", возле врачебной амбулатории, вдоль Ленгерского шоссе
19
Жилой массив "Базаркахпа", угол улиц Ю.Сареми и Ш.Шахайдарова
20
Жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, перед зданием бывшей почты
21
Жилой массив "Бадам-2", возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 97" отдела образования города Шымкент
22
Жилой массив "Бадам-2", улица Курмангазы, рядом с мечетью "Кеден ата"
23
Жилой массив "Каратобе", на перекрестке улиц Капал батыр и Панфилова, перед почтой
24
Жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, возле коммунального государственного учреждения "Школа гимназии имени Ж.Аймауытова № 99" отдела образования города Шымкент
25
Жилой массив "Жулдыз", улица Ю.Гагарина, возле конечной остановки
26
Жилой массив "Жалын", улица Дачная, возле Семейно-врачебной амбулатории
27
Жилой массив "Тогыс", улица Конаева, возле почты и врачебной амбулатории
28
Жилой массив "Елтай", улица Елтая, возле магазина "Жумагул ана"
29
Жилой массив "Маятас", улица Б.Момышулы, возле магазина "Мейрим"
30
Жилой массив "Жыланбузган", улица Жыланбузган, возле медицинского пункта
31
Жилой массив "Айнатас", центральная улица, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа "Айнатас" № 126" отдела образования города Шымкент
Каратауский район
1
Жилой массив "Кайнарбулак", возле коммунального государственного учреждения "Средней школы "Кайнарбулак" № 106" отдела образования города Шымкент
2
Микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 59" отдела образования города Шымкент
3
Микрорайон "Акжайык", возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 88" отдела образования города Шымкент
4
Микрорайон "Достык", возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 69" отдела образования города Шымкент
5
Дача "Кайнарбулак", массив "Алау", центральная улица, остановка "Фабричная", возле центрального базара
6
Дача "Кайнарбулак", возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 83" отдела образования города Шымкент
7
Микрорайон "Асар", возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 90" отдела образования города Шымкент
8
Микрорайон "Бозарық", улица Свобода, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 57" отдела образования города Шымкент
9
Микрорайон "Туран", рядом с мечетью "Сиргели баба"
10
Микрорайон "Нурсат", улица Ж.Шанина, возле магазина "Жаналык"
11
Микрорайон "Нурсат", возле интеллектуальной школы "Назарбаев"
12
Жилой массив "Тассай", возле "Казпочты"
13
Жилой массив "Таскен", улица Школьная, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 103" отдела образования города Шымкент
14
Жилой массив "Мартобе" улица Жибек жолы, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа "Мартобе" № 27" отдела образования города Шымкент
15
Жилой массив "Кызылсай", центральная улица, возле остановки
16
Жилой массив "Достык", улица Бейбитшилик, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 102" отдела образования города Шымкент
17
Жилой массив "Орманшы", улица Искакова, возле магазина "Надыржан"
18
Жилой массив "Сайрам", угол улиц Ю.Сареми и Аль-Фараби
19
Жилой массив "Сайрам", угол улиц Ю.Сареми и Ибрагим ата
20
Жилой массив "Сайрам", улица Амир-Темира
21
Жилой массив "Исфиджаб" (Артель), улица Ибрагим ата
22
Жилой массив "Кызылсу", улица Кызылсу, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа "Сайрам" № 114" отдела образования города Шымкент
23
Жилой массив "Утемис", возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 36 имени А.Кунанбаева" отдела образования города Шымкент
24
Жилой массив "Шапырашты", улица Б.Толебаева возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 70 имени С.Бекбосынова" отдела образования города Шымкент
25
Микрорайон "Азат", улица Акканат, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 68" отдела образования города Шымкент
26
Микрорайон "Нуртас", по проспекту Астана
27
Микрорайон "Мирас", улица Жибек жолы, возле коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 85" отдела образования города Шымкент
28
Микрорайон "Кайтпас-1", перед мечетью "Байгут ата"