"2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 48/365-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 шілдеде № 3261 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-31 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.01.2016 № 1-31 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 шілдедегі № 39/326-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с «2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2933 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шымкент қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81 226 845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 835 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 612 382 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 462 883 мың теңге;
2) шығындар – 82 045 022 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 600 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 600 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -127 504 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 252 101 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 379 605 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 290 673 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с "О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 48/365-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 июля 2015 года № 3261. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 1-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.01.2016 № 1-31).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 39/326-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с «О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2933, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 226 845 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 38 835 944 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 315 636 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 612 382 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40 462 883 тысяч тенге;
2) затраты – 82 045 022 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 600 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1600 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 127 504 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 252 101 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 379 605 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 290 673 тысяч тенге;

79 041
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 224
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
486 595
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
287 010
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
530 233
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 758
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 758
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
160 714
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160 714
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 290
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 440
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 908
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
24 004
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 072
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 335 331
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 565 925
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 835
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 835
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 055 630
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 573 272
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 482 358
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 832
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 265
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
18 265
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 446 023
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

79 041
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 224
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
486 595
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
287 010
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
530 233
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 758
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 758
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
160 714
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160 714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113 290
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 440
021
Капитальные расходы государственного органа
7 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
24 004
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 072
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 335 331
1
Жилищное хозяйство
12 565 925
464
Отдел образования района (города областного значения)
31 835
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
31 835
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 055 630
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 573 272
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 482 358
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 832
005
Капитальные расходы государственного органа
340
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 265
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18 265
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 446 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства