2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 3484 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабаның 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3458 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 100 467 178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 990 496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 486 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 204 913 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 785 304 мың теңге;
2) шығындар – 103 959 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 711 906 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 711 906 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -57 732 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 57 732 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -8 146 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 146 307 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 02.12.2016 № 10/88-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 26.12.2016 № 12/110-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. 2016 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қаланы абаттандыруға – 70 145 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге – 25 452 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 76 012 мың теңге;
сарып ауруымен ауратын ірі қара малдың санитарлық союға (30%-дан 50%-ға дейін өтеу құнын көбейту) – 11 907 мың теңге;

О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 декабря 2015 года № 3484. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 467 178 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 990 496 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 486 465 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48 785 304 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 136 193 тысяч тенге;
2) затраты – 103 959 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 711 906 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 711 906 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -57 732 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 57 732 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -8 146 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 146 307 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26.12.2016 № 12/110-6с (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие цели:
благоустройство города – 70 145 тысяч тенге;
выплату единовременных денежных средств Казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту, и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей - 25 452 тысяч тенге;
проведение противо-эпизоотических мероприятий – 76 012 тысяч тенге;
проведение санитарного убоя крупного рогатого скота, больного бруцеллезом (увеличение размеров возмещения с 30% до 50%) – 11 907 тысяч тенге;

сарып ауруымен ауратын ұсақ малды санитарлық сою және жоюдың құнын 50% өтеуге – 2 567 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық–педагогикалық консультациялық көмек көрсету шығындарын өтеуге – 8 501 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу үшін шығындарын өтеуге – 24 085 мың теңге;
автомобиль жолдардын және көпірлерді күрделі жөндеуге – 1 450 000 мың теңге;
автомобиль жолдардын және көпірлерді орташа жөндеуге – 682 213 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім беру объектілерін жөндеуге – 37 614 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін аббаттандыруға – 63 328 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 02.12.2016 № 10/88-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2-1. 2016 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 6 989 226 мың теңге;
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 38 298 мың теңге;
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 10 335 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 7 046 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге – 136 875 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 17 202 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 6 216 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 173 416 мың теңге;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 8 216 889 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 22.01.2016 № 55/425-5c шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 03.05.2016 № 2/11-6с (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); 14.07.2016 № 4/44-6с (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); 21.11.2016 № 9/85-6с (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); 02.12.2016 № 10/88-6с (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн) шешімдерімен.

проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота, больного бруцеллезом (замена обязательного изъятия и уничтожения на санитарный убой с 50% возмещением стоимости) – 2 567 тысяч тенге;
компенсацию потерь по обследованию психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 8 501 тысяч тенге;
компенсацию потерь по содержанию ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 24 085 тысяч тенге;
капитальный ремонт автомобильных дорог и мостов – 1 450 000 тысяч тенге;
средний ремонт автомобильных дорог и мостов – 682 213 тысяч тенге;
ремонт объектов образования в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 37 614 тысяч тенге;
благоустройство объектов жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 63 328 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016).
2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 6 989 226 тысяч тенге;
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу – 38 298 тысяч тенге;
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси" – 10 335 тысяч тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 7 046 тысяч тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 136 875 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 17 202 тысяч тенге;
содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 6 216 тысяч тенге;
повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 173 416 тысяч тенге;
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 8 216 889 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 55/425-5c (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решениями Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.05.2016 № 2/11-6c (вводится в действие с 01.01.2016); от 14.07.2016 № 4/44-6c (вводится в действие с 01.01.2016); от 21.11.2016 № 9/85-6с (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016).

2-2. 2016 жылға арналған қала бюджетінде жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуге және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
жылумен қамтамасыз етуге – 604 689 мың теңге;
тұрғын үйлерді сейсмикалық күшейтуге – 246 012 мың теңге;
жолдарды жөндеу және аяқжолдарды орнатуға – 1 271 916 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 03.05.2016 № 2/11-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 02.12.2016 № 10/88-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
3. 2016 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қаланы абаттандыруды дамытуға – 361 422 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 986 918 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 2 279 126 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 1 745 297 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 239 099 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 1 874 249 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 2 453 981 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 1 583 816 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 7 169 492 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға – 221 538 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 02.12.2016 № 10/88-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 26.12.2016 № 12/110-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
3-1. 2016 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 296 904 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 150 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 605 461 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 22.01.2016 № 55/425-5c шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 26.12.2016 № 12/110-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).

2-2. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение
компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов на следующие цели:
теплоснабжение – 604 689 тысяч тенге;
сейсмоусиление домов – 246 012 тысяч тенге;
ремонт дорог и устройство тротуаров – 1 271 916 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.05.2016 № 2/11-6c (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
развитие благоустройства города – 361 422 тысяч тенге;
строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 986 918 тысяч тенге;
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 2 279 126 тысяч тенге;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 745 297 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 2 239 099 тысяч тенге;
развитие коммунального хозяйства – 1 874 249 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 2 453 981 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 1 583 816 тысяч тенге;
развитие транспортной инфраструктуры – 7 169 492 тысяч тенге;
строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 221 538 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26.12.2016 № 12/110-6с (вводится в действие с 01.01.2016).
3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 296 904 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 150 000 тысяч тенге;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 605 461 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 55/425-5c (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26.12.2016 № 12/110-6с (вводится в действие с 01.01.2016).

3-2. 2016 жылға арналған қала бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттері келесідей мақсатқа қарастырылғаны ескерілсін:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 3 537 745 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 3 110 312 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге – 4 711 906 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 22.01.2016 № 55/425-5c шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 03.05.2016 № 2/11-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 21.11.2016 № 9/85-6с шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
3-3. 2016 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен кредиттер тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға – 1 650 000 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 14.07.2016 № 4/44-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 02.12.2016 № 10/88-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
4. Қала әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 104 214 мың теңге сомасында бекітілсін.

3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 3 537 745 тысяч тенге;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 3 110 312 тысяч тенге;
кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло, водоснабжения и водоотведения – 4 711 906 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 55/425-5c (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.05.2016 № 2/11-6c (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21.11.2016 № 9/85-6с (вводится в действие с 01.01.2016).
3-3. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены кредиты из областного бюджета на проектирование и (или) строительство жилья – 1 650 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14.07.2016 № 4/44-6c (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Утвердить резерв акимата города на 2016 год в сумме 104 214 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 02.12.2016 № 10/88-6с шешiмiмен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
5. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйке қала бюджетінің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі бекітілсін.
6. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 2016-2018 жылдарға қаладағы аудандардың бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
7. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Битеміров
Қалалық мәслихат хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10/88-6c (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Утвердить на 2016 год перечень бюджетной программы, не подлежащей секвестру в процессе исполнения бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы районов в городе на 2016-2018 годы согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
городского маслихата М.Битемиров
Секретарь городского
маслихата Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского
маслихата