Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/203-V "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 37/219-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 2990 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 06.01.2016 № 6 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/203-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2946 тіркелген, 2015 жылдың 17 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 625 055 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 145 079 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 851 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 19 991 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 453 134 мың теңге;
2) шығындар – 8 617 135 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 206 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 605 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 920 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу – 7 920 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/203-V "О городском бюджете на 2015–2017 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2015 года № 37/219-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2015 года № 2990. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 6 января 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 6).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года за № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/203-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2946, опубликовано 17 января 2015 года в газете «Арыс ақиқаты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 625 055 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 145 079 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 851 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 991 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 453 134 тысяч тенге;
2) затраты – 8 617 135 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 206 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 605 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;