Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы 182 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3081 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 3 мамырдағы № 116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 03.05.2019 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 544 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-2-119 тіркелген, 2011 жылдың 15 желтоқсандағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ақтаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Ертай
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Т.Ағыбаев
"13" наурыз 2015 жыл
Арыс қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "13" наурыздағы
№ 182 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі
Р/с
Атауы
Мекен-жайы
1
"Теміржолсу-Арыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Арыс қаласы, Привокзальная көшесі нөмірсіз
2
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақдала ауылы, М.Мақатаев көшесі нөмірсіз
3
Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Байырқұм ауылы, Ш.Жұмабеков көшесі № 38/2
4
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Тәшенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Дермене ауылы, Өркенді көшесі нөмірсіз
5
Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жиделі атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жиделі ауылы, Нартай көшесі нөмірсіз
6
Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қожатоғай ауылы, Майлықожа көшесі нөмерсіз
7
Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Монтайтас ауылы, Б.Онтаев көшесі № 5
Арыс қаласы әкімдігінің

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3081. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 3 мая 2019 года № 116
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 03.05.2019 № 116 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 7 декабря 2011 года № 544 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-119, опубликовано 15 декабря 2011 года в газете "Арыс ақиқаты").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актаева Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Ертай
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Арысской городской территориальной
избирательной комиссии Т. Агыбаев
"13" марта 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Арыс № 182
от "13" марта 2015 года
Перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
П/н
Наименование
Адрес
1
Товаришество с огрониченной ответственностью "Теміржолсу-Арыс"
Город Арыс, улица Привокзальная без номера
2
Коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С. Ерубаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс
Село Акдала, улица М.Макатаева без номера
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Арысский городской дом культуры" акимата города Арыс
Село Байыркум, улица Ш.Жумабекова № 38/2
4
Коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ж.Ташенова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс
Село Дермене, улица Оркенди без номера
5
Коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Жидели" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс
Село Жидели, улица Нартая без номера
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Арысский городской дом культуры" акимата города Арыс
Село Кожатогай, улица Майлыкожа без номера
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Арысский городской дом культуры" акимата города Арыс
Село Монтайтас, улица Б. Онтаева № 5
Приложение 2
к постановлению акимата
города Арыс № 182

2015 жылғы "13" наурыз
№ 182 қаулысына 2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с
Белгіленген орындар
Түрі
1
Арыс қаласы, Әл-Фараби және Ергөбек көшелерінің қиылысы
Тақта
2
Арыс қаласы, Төле би және Майлы қожа көшелелерінің қиылысы
Тақта
3
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, "Халыққа қызмет көрсету орталығы филиалы" алдына
Тақта
4
Ақдала ауылы, Амангелді көшесі мен Арыс-Дермене тасжолының қиылысы
Тақта
5
Байырқұм ауылы, Жұмабеков көшесіндегі аялдама жаны
Тақта
6
Дермене ауылы, ауылға кіре берісіндегі аялдама жаны
Тақта
7
Жиделі ауылы, Орталық көшесі
Тақта
8
Қожатоғай ауылы, Б.Шүкірбеков және С.Сейфуллин көшелелерінің қиылысы
Тақта
9
Монтайтас ауылы, Б.Онтаев және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысы
Тақта

от "13" марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
П/н
Определенные места
Вид
1
Город Арыс, перекресток улиц Аль-Фараби и Ергобека
Стенд
2
Город Арыс, перекресток улиц Толе би и Майлы кожа
Стенд
3
Город Арыс, возле "Филиал центра обслуживания населения" по улице Ергобека
Стенд
4
Село Акдала, перекресток улицы Амангелди с трассой Арыс-Дермене
Стенд
5
Село Байыркум, рядом с остановкой по улице Жумабекова
Стенд
6
Село Дермене, рядом с остановкой на въезде в село
Стенд
7
Село Жидели, Центральная улица
Стенд
8
Село Кожатогай, перекресток улиц Б.Шукурбекова и С. Сейфуллина
Стенд
9
Село Монтайтас, перекресток улиц Б.Онтаева и А. Кунанбаев
Стенд