"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 226 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 3093 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 06-13/11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 06-13/11 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/291-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3084 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2930 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8 940 927 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 674 365 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 768 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 429 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 232 365 мың теңге;
2) шығындар – 9 011 906 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 504 954 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 505 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 992 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -575 933 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 575 933 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 505 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 993 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 марта 2015 года № 3093. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 06-13/11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 06-13/11).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/291-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано 10 января 2015 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 940 927 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 674 365 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 768 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 429 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 232 365 тысяч тенге;
2) затраты – 9 011 906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 504 954 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 505 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 992 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -575 933 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 575 933 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 505 946 тысяч тенге;
погашение займов – 993 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 980 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 123 және 6 қосымшалары осы шешімнің 123 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            С.Айтөреев
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 70 980 тысяч тенге.».
приложения 123 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С. Айтуреев
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата

2015 жылдың 27 наурыздағы № 226 шешіміне
4-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2014 жылдың 19 желтоқсандағы № 209 шешіміне
6-қосымша
2015 жылға арналған ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Бағдарлама
Атауы
Ашысай ауылы әкімі аппараты
Байылдыр ауылы әкімі аппараты
Хантағы ауылы әкімі аппараты
Қарнақ ауылы әкімі аппараты
Барлығы
123 001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

от 27 марта 2015 года № 226
Приложение № 6
к решению Кентауского городского маслихата
от 19 декабря 2014 года № 209
Перечень местных бюджетных программ по сельским округам на 2015 год
Программа
Найменование
Аппарат акима ауыла Ачисай
Аппарат акима ауыла Байылдыр
Аппарат акима ауыла Хантаги
Аппарат акима ауыла Карнак
Всего
123 001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа