2015 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 312 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3126 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімінің аппаратының 2016 жылғы 8 ақпандағы № 1-01-16/568 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімінің аппаратының 08.02.2016 № 1-01-16/568 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымындағы № 836 қаулысына сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об организации и объемах общественных работ в 2015 году за счет средств местного бюджета
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 апреля 2015 года № 3126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года № 1-01-16/568
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 08.02.2016 № 1-01-16/568).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5 статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек ақы төлеу шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамссыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Мұсаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ә.Өсербаев
Түркістан қала әкімдігінің
2015 жылғы «17» наурыздағы
№ 312 қаулысына қосымша
2015 жылға ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
қ/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
2
4
5
1
Қала және ауылдық округтері әкімдерінің аппараты
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
99
72
27
34400 шаршы метр,
28600 шаршы метр,
3600 шаршы метр
Қалалық бюджет
2
«Түркістан жарық-тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау

2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, применяется трудовое законодательство, занонодательство о пенсионнном обеспечении и страховании.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Т.Мусаева.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Ә.Өсербаев
Приложение к постановлению
акимата города Туркестан
от «17» марта 2015 года № 312
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/н
Наименование органов
Виды общестьвенных работ
Количество людей
Объемы общественных работ
Источники финансирования
1
2
4
5
1
Аппараты акимата города и сельских округов
Благоустройство, озеленение,
уборка територии
99
72
27
34400 квадратных метров,
28600 квадратных метров,
3600 квадратных метров
Городской бюджет
2
Товарищества с ограниченной ответственностью «Туркестан жарык-тазалык»
Благоустройство, озеленение,
уборка територии

650
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

650
Примечание: условия труда общественных работ предусматривается в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работа.