"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 47/268-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қарашада № 3411 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-10/315 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 31.12.2015 № 01-10/315 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 43/348-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3374 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2945 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер - 21 537 467 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 906 742 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22 381 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61 739 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 546 605 мың теңге;
2) шығындар – 21 702 725 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 039 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 853 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 27 995 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36371 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 64 366 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 144 302 мың теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 октября 2015 года № 47/268-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 ноября 2015 года № 3411. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 01-10/315)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31.12.2015 № 01-10/315).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 20015 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 43/348-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3374, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 537 467 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 906 742 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 381 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 61 739 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 546 605 тысяч тенге;
2) затраты – 21 702 725 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 039 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 853 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 27 995 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 371 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 64 366 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 144 302 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 144 302 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 11 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137 263 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Тәженов
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита бюджета – 144 302 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 11 892 тысяч тенге;
погашение займов – 4 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137 263 тенге.».
Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Таженов
Секретарь городского маслихата             Г.Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата