2015 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 190 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 3071 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 82 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 02.02.2016 № 82 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. «Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы қаулыны Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Әбілдабекке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Көшербай
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 19 ақпандағы
№ 190 қаулысымен бекітілген
2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
қ/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмысқа қатысушылар саны
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қаржыландыру көздері
Көлемі
1
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемелері
38
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету
Жергілікті бюджет
6 ай
2
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараттары, Бәйдібек ауданы әкімдігінің «Бәйдібек аудандық тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2015 году
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 марта 2015 года № 3071. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2016 года № 82)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 02.02.2016 № 82).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
4. Государственному учереждению «Отдел занятости и социальных программ Байдибекского района» в порядке установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Байдибекского района и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размешение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Абилдабека.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Кошербай
Утвержден постановлением
акимата Байдибекского района
от 19 февраля 2015 года № 190
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/н
Наименование организаций
Количество участников общественных работ
Виды общественных работ
Источник финансирования
Обьемы
1
Государственное учреждений аппараты акима сельских округов акимата Байдибекского района
38
Оказание помощи в сохранений общественного порядка
Местный бюджет
6 месяц
2
Государственное учреждений аппараты акима сельских округов акимата Байдибекского района, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек» акимата района Байдибек

150
Аймақты көріктендіруге қатысу
Жергілікті бюджет
1 ай
3
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараттары, Бәйдібек ауданы әкімдігінің «Бәйдібек аудандық тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
60
Аулаларды көгалдандыру және ағаш отырғызу
Жергілікті бюджет
1 ай
4
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемелері, Бәйдібек ауданы әкімдігінің «Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
64
Әлеуметтік маңызы бар және жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
Жергілікті бюджет
1 ай
Барлығы

150
Участие озеленении региона
Местный бюджет
1 месяц
3
Государственное учреждений аппараты акима сельских округов акимата Байдибекского района, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек» акимата района Байдибек
60
Озеленение территорий и посадка деревьев
Местный бюджет
1 месяц
4
Государственное учреждений аппараты акима сельских округов акимата Байдибекского района, государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Байдибек» акимата Байдибекского района
64
Оказание помощи в организаций социально значимых и работ
Местный бюджет
1 месяц
Всего

312
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

312
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.