"Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 587 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 249 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 3316 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 17 мамырдағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 17.05.2016 № 39 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 587 "Ауыл, ауылдық округ әкімі апараттарының ережелерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2998 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпандағы, 20 ақпандағы, 27 ақпандағы, 3 наурыздағы "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілген "Алтынтөбе ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілген "Жаңабазар ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 3 қосымшасына сәйкес бекітілген "Жігерген ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 4 қосымшасына сәйкес бекітілген "Қарақозы Әбдәлиев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата Казыгуртского района от 31 декабря 2014 года № 587 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа"
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 30 июля 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 августа 2015 года № 3316. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 17.05.2016 № 39.
В соответствии с Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казыгуртского района от 31 декабря 2014 года № 587 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2998, опубликовано 13 февраля, 20 февраля, 27 февраля, 3 марта 2015 года в газете "Казыгурт тынысы") следующие изменения:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Алтынтобе" утвержденный согласно приложению 1 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Жанабазар" утвержденный согласно приложению 2 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Жигерген" утвержденный согласно приложению 3 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Каракозы Абдалиева" утвержденный согласно приложению 4 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:

"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 5 қосымшасына сәйкес бекітілген "Қазығұрт ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 6 қосымшасына сәйкес бекітілген "Қақпақ ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 7 қосымшасына сәйкес бекітілген "Қарабау ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 8 қосымшасына сәйкес бекітілген "Қызылқия ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 9 қосымшасына сәйкес бекітілген "Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 10 қосымшасына сәйкес бекітілген "Тұрбат ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Казыгурт" утвержденный согласно приложению 5 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Какпак" утвержденный согласно приложению 6 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Карабау" утвержденный согласно приложению 7 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Кызылкия" утвержденный согласно приложению 8 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Сабыра Рахимова" утвержденный согласно приложению 9 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Турбат" утвержденный согласно приложению 10 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:

"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 11 қосымшасына сәйкес бекітілген "Шанақ ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 12 қосымшасына сәйкес бекітілген "Шарапхана ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 13 қосымшасына сәйкес бекітілген "Шарбұлақ ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;".
2. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Б.М.Ильясовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Д.Қыстауов

"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Шанак" утвержденный согласно приложению 11 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Шарапхана" утвержденный согласно приложению 12 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Шарбулак" утвержденный согласно приложению 13 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Казыгуртского района и информационно–правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Казыгуртского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполнящего обьязанности руководителя аппарата акима района Б.М. Ильясова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Д.Кистауов