"Мақтаарал ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-80-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 қазандағы № 47-302-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 3394 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 25-170-VII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 07.10.2022 № 25-170-VII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-80-V "Мақтаарал ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2280 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 31 мамырдағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 15-80-V "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Мактааральского района"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 47-302-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 3394. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 7 октября 2022 года № 25-170-VII
Сноска. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 07.10.2022 № 25-170-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 15-80-V "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Мактааральского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2280, опубликовано 31 мая 2013 года в газете "Мактаарал") следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: А.Сатыбалдиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы: О.Дәндібаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2015 жылғы 1 қазандағы № 47-302-V
шешіміне қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-80-V
шешіміне қосымша
Мақтаарал ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар атауы
Аймақтар нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата: А.Сатыбалдиев
Секретарь районного маслихата О.Дандибаев
Приложение к решению Мактааральского
районного маслихата от 1 октября 2015 года
№ 47-302-V
Приложение к решению Мактааральского
районного маслихата от 29 марта 2013 года
№ 15-80-V
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Мактааральского района
Наименование зоны
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки

1. Жетісай қаласы
1
Жетісай қаласының солтүстік шығыс шекарасынан бастау алған, "Достық" каналының сол жақ бетіндегі Қ.Сәтбаев көшесінің оң жақ бетін алып отырып С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, С.Қожанов көшесінің оң жақ бетінің бірінші телімдерін ала отырып А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Әжібеков көшесіне дейін, Әжібеков көшесінің оң жақ бетін ала отырып Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып Тоқбергенов көшесіне дейін, Тоқбергенов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Жобадағы көшеге дейін, Жобадағы көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып С.Ерубаев көшесіне дейін, С.Ерубаев көшесінің оң жақ бетін ала отырып М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінің оң және сол беттеріндегі бірінші телімдерін ала отырып "Еңбек" мақта зауытына дейін, "Еңбек" мақта зауытының шекарасын түгелімен ала отырып Жетісай қаласының оңтүстік батыс шекарасымен жүре отырып Т.Дайрашов көшесіне дейін, Т.Дайрашов көшесінің оң жақ бетіндегі бірінші телімдерін ала отырып Қ.А.Яссауи көшесіне дейін, Қ.А.Яссауи көшесінің сол жақ бетіндегі бірінші телімдерін ала отырып К-21-9 каналына дейін, К-21-9 каналының сол жақ бетін ала отырып Жетісай қаласының солтүстік-батыс шекарасына дейінгі жер телімдері; М.Әуезов көшесінің оң жақ бетіндегі 75,71 гектар жер телімі
1
1,2
2
С.Қожанов көшесінің оң жақ бетін ала отырып С.Ерубаев көшесінің қиылысына дейін, С.Ерубаев көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып Жобадағы көшесіне дейін, Жобадағы көшесінің оң жақ бетін ала отырып Тоқбергенов көшесіне дейін, Тоқбергенов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің оң жақ бетін ала отырып Әжібеков көшесіне дейін, Әжібеков көшесінің оң жақ бетін ала отырып А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінің оң жақ бетін ала отырып С.Қожанов көшесіне дейін, С.Қожанов көшесінің оң жақ бетінің бірінші телімдерін ала отырып С.Ерубаев көшесіне дейінгі жер телімдері;
Т.Дайрашов көшесінің сол жақ бетінің бірінші жер телімдерін қоспай Қ.А.Яссауи көшесіне дейін, Қ.А.Яссауи көшесінің сол жақ бетінің бірінші жер телімдерін алмай Ескендіров көшесіне дейін, Ескендіров көшесінің сол жақ бетін ала отырып Жетісай қаласының оңтүстік-батыс шекарасына дейін, Жетісай қаласының оңтүстік-батыс шекарасын ала отырып Т.Дайрашов көшесіне дейінгі жер телімдері; "Достық" каналының оң жақ бетіндегі 46,42 гектар жер телімі;

1. Город Жетысай
1
Земельные участки, начиная с северо-восточной границы города Жетысай вдоль правой стороны улицы К.Сатбаева с левой стороны канала "Достык" до перекрестка улицы С.Кожанова, включая первые земельные участки правой стороны улицы С.Кожанова до улицы А.Байтурсынова, вдоль правой стороны улицы А.Байтурсынова до улицы Ажибекова, вдоль правой стороны улицы Ажибекова до улицы Абая, вдоль правой стороны улицы Абая до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы Токбергенова, вдоль правой стороны улицы Токбергенова до улицы Жоба, вдоль правой стороны улицы Жоба до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы С.Ерубаева, вдоль правой стороны улицы С.Ерубаева до улицы М.Ауэзова, включая первые участки вдоль правой и левой стороны улицы М.Ауэзова до хлопкового завода "Енбек", полностью включая границы хлопкового завода "Енбек" вдоль юго-западной границы города Жетысай до улицы Т.Дайрашова, включая первые участки правой стороны улицы Т.Дайрашова до улицы Х.А.Яссави, включая первые участки левой стороны улицы Х.А.Яссави до канала К-21-9, вдоль левой стороны канала К-21-9 до северо-западной границы города Жетысай;
Земельный участок в 75,71 гектаров с правой стороны улицы М.Ауезова
1
1,2
2
Земельные участки вдоль правой стороны улицы С.Кожанова до перекрестка улицы С.Ерубаева, вдоль правой стороны улицы С.Ерубаева до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы Жоба, вдоль правой стороны улицы Жоба до улицы Токбергенова, вдоль правой стороны улицы Токбергенова до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы Абая, вдоль правой стороны улицы Абая до улицы Ажибекова, вдоль правой стороны улицы Ажибекова до улицы А.Байтурсынова, вдоль правой стороны улицы А.Байтурсынова до улицы С.Кожанова, включая первые участки вдоль правой стороны улицы С.Кожанова до улицы С.Ерубаева;
Земельные участки, не включая первые земельные участки вдоль левой стороны улицы Т.Дайрашева до улицы Х.А.Яссави, не включая первые земельные участки вдоль левой стороны улицы Х.А.Яссави до улицы Ескендирова, вдоль левой стороны улицы Ескендирова до юго-западной границы города Жетысай, включая юго-западную границу города Жетысай до земельных участков улицы Т.Дайрашева;
Земельный участок в 46,42 гектаров с правой стороны канала "Достык";

С.Қожанов көшесінің сол жақ бетіндегі 5,20 гектар жер телімі
2
1,0
3
Бірінші және екінші бағалау аймақтарына кірмейтін жер телімдері
3
0,7
2. Асықата кенті
4
Әль-Фараби көшесінің екі жақ бетінің жер телімдері, Асық ата кентінің шекарасынан бастау алған Тойжанов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Асанов көшесінің қиылысына дейін, Асанов көшесінің бойымен оң жақ бетін ала отырып Қазыбек би көшесінің оң жақ бетін ала отырып Ғ.Мүсірепов көшесінің қиылысына дейін, Ғ.Мүсірепов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Асық ата кенті шекарасына дейінгі жерлер, А.Әмірханов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Асық ата кентінің шекарасына дейін, Асық ата кентінің оңтүстік-батыс шекарасын айлана отырып "Ақ-Алтын" ЖШС мақта зауытының шекарасына дейін, "Ақ-Алтын" ЖШС мақта зауытының оң жақ бетін ала отырып Т.Әбілқасымов көшесіне дейін, Т.Әбілқасымов көшесінің оң жақ бетін ала отырып А.Әмірханов көшесіне дейінгі жер телімдері
1
1,2
5
Асық ата кентінің шекарасынан бастау алған бірінші бағалау аймаққа жататын Тойжанов, Асанов, Қазыбек би және Мүсірепов көшелерінің сол жақ бетін ала отырып, Асық ата кентінің шекарасының бойымен жүре отырып Т.Айбергенов көшесіне дейін, Т.Айбергенов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің сол жақ бетін ала отырып М.Әуезов көшесінің қиылысына дейін, М.Әуезов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Асық ата кентінің шекарасына дейін, Асық ата кентінің солтүстік-батыс шекарасының сол жақ бетін ала отырып Тойжанов көшесіне дейінгі жерлер
2
1,0
6
Бірінші және екінші бағалау аймақтарына кірмейтін жер телімдері
3
0,7
3. Атакент кенті
7
К-20 каналынан бастау алып Бекжанов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Е.Шампиев қиылысына дейін, Е.Шампиев көшесінің оң жақ бетін ала отырып Ташкент көшесінің қиылысына дейін, Ташкент көшесінің бойымен жүре отырып К.Байсейтова көшесінің қиылысына дейін, К.Байсейтова көшесінің оң жақ бетін ала отырып темір жолға дейін, темір жол бойының оң жақ бетін ала отырып К-20 каналына дейінгі жерлер және Ташкент көшесінің темір жол қиылысына дейінгі екі жақ бетіндегі бірінші жер телімдері
1
1,2
8
Бірінші және үшінші бағалау аймақтарына кірмейтін жер телімдері
2
1,0
9
Атакент кентінің 211, 212, 213 орамдары
3
0,7
4. Мырзакент кенті
10
Мырзакент кентінің солтүстік-шығыс шекарасынан бастау алған Энергетиктер көшесінің оң жақ бетін ала отырып К.Маркс көшесінің қиылысына дейін, К.Маркс көшесінің оң жақ бетін ала отырып М.Горький көшесіне дейін, М.Горький көшесінің оң жақ бетін ала отырып М.Ходжаев көшесіне дейін, М.Ходжаев көшесінің оң жақ бетін ала отырып "Достық" каналына дейін, "Достық" каналының оң жақ бетін ала отырып Мырзакент кентінің солтүстік-шекарасына дейінгі жер телімдерінің барлығы және Абай көшесіне дейінгі С.Қожанов көшесінің екі жақ бетінің бірінші жер телімдері
1
1,2
11
Мырзакент кентінің солтүстік-шығыс шекарасынан бастау алған, Энергетиктер көшесінің сол жақ бетін ала отырып К.Маркс көшесінің қиылысына дейін, К.Маркс көшесінің сол жақ бетін ала отырып М.Горький көшесіне дейін, М.Горький көшесінің сол жақ бетін ала отырып С.Қожанов көшесіне дейін, С.Қожанов көшесінің сол жақ бетін ала отырып "Достық" каналына дейін, "Достық" каналының сол жақ бетін ала отырып Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің сол жақ беті бойымен С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, С.Қожанов көшесінің қиылысынан Қ.А.Яссауи көшесінің бойымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің сол жақ бетін ала отырып Мырзакент кентінің шығыс шекарасына дейінгі жер телімдерінің барлығы
2
1,0
12
Бірінші және екінші бағалау аймақтарына кірмейтін жер телімдері
3
0,7

Земельный участок в 5,20 гектаров с левой стороны улицы С.Кожанова
2
1,0
3
Земельные участки не входящие в первую и вторую оценочную зону
3
0,7
2. Поселок Асыката
4
Земельные участки вдоль обеих сторон улицы Аль-Фараби, вдоль правой стороны улицы Тойжанова которая начинается от границы поселка Асыката до перекрестка улицы Асанова, вдоль правой стороны улицы Асанова, вдоль правой стороны улицы Казыбек би до перекрестка улицы Г.Мусрепова, вдоль правой стороны улицы Г.Мусрепова до границы поселка Асыката, вдоль правой стороны улицы А.Амирханова до границы поселка Асыката, окружая юго-западную границу поселка Асыката до границы хлопкового завода ТОО "Ак-Алтын", вдоль правой стороны хлопкового завода ТОО "Ак-Алтын" до улицы Т.Абилкасымова, вдоль правой стороны улицы Т.Абилкасымова до улицы А.Амирханова
1
1,2
5
Земельные участки начиная с границы поселка Асыката вдоль левых сторон улиц Тойжанова, Асанова, Казыбек би и Мусрепова которые входят в первую оценочную зону, вдоль границы поселка Асыката до улицы Т.Айбергенова, вдоль левой стороны Т.Айбергенова до улицы Казыбек би, вдоль левой стороны улицы Казыбек би до перекрестка улицы М.Ауэзова, вдоль левой стороны улицы М.Ауэзова до границы поселка Асыката, вдоль левой стороны северо-западной границы поселка Асыката до улицы Тойжанова
2
1,0
6
Земельные участки не входящие в первую и вторую оценочную зону
3
0,7
3. Поселок Атакент
7
Земельные участки начиная с канала К-20 вдоль правой стороны улицы Бекжанова до перекрестка улицы Е.Шампиева, вдоль правой стороны улицы Е.Шампиева до перекрестка улицы Ташкентская, вдоль по улице Ташкентская до перекрестка улицы К.Байсейтовой, вдоль правой стороны улицы К.Байсейтовой до железной дороги, вдоль правой стороны железной дороги до канала К-20 и первые земельные участки обеих сторон улицы Ташкентской до перекрестка железной дороги
1
1,2
8
Земельные участки не входящие в первую и вторую оценочную зону
2
1,0
9
211, 212, 213 кварталы поселка Атакент
3
0,7
4. Поселок Мырзакент
10
Земельные участки начиная с северо-восточной границы поселка Мырзакент вдоль правой стороны улицы Энергетиков до перекрестка улицы К.Маркса, вдоль правой стороны К.Маркса до улицы М.Горького, вдоль правой стороны улицы М.Горького до улицы М.Ходжаева, вдоль правой стороны улицы М.Ходжаева до канала "Достык", вдоль правой стороны канала "Достык" все земельные участки северной границы поселка Мырзакент и первые земельные участки обеих сторон улицы С.Кожанова до улицы Абая
1
1,2
11
Земельные участки начиная с северо-восточной границы поселка Мырзакент вдоль левой стороны улицы Энергетиков до перекрестка улицы К.Маркса, вдоль левой стороны улицы К.Маркса до улицы М.Горького, вдоль левой стороны улицы М.Горького до улицы С.Кожанова, вдоль левой стороны улицы С.Кожанова до канала Достык, вдоль левой стороны канала Достык до улицы Абая, вдоль левой стороны улицы Абая до перекрестка улицы С.Кожанова, с перекрестка улицы С.Кожанова вдоль по улице Х.А.Яссави до улицы Бейбитшилик, вдоль левой стороны улицы Бейбитшилик все земельные участки до восточной границы поселка Мырзакент
2
1,0
12
Земельные участки не входящие в первую и вторую оценочную зону
3
0,7