2015 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 75 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда № 3036 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімі орынбасарының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 565 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімі орынбасарының 26.01.2016 № 565 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. «Ордабасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы қаулыны Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) Осы қаулыны Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев
Ордабасы ауданы әкімдігінің

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2015 году
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 30 января 2015 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 февраля 2015 года № 3036. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо заместителя акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 565)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо заместителя акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 26.01.2016 № 565).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 и 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Ордабасынского района» в порядке установленном законодательными актами Республики Казахстан.
1) государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Ордабасынского района и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) Размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Садирмека.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Сапарбаев
Утвержден постановлением
акимата Ордабасынского района

2015 жылғы «30» қаңтардағы
№ 75 қаулысымен бекітілген
2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
Қ/с
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қаржыландыру көздері
1
«Ордабасы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау, мәтіндерді басу және шығару, хаттарды жеткізу
6

от «30» января 2015 года
№ 75
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
П/п
Наименование организаций
Виды работ
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Ордабасынского района»
Оказание помощи в работе с текущими документами, набор и распечатка текстов, доставка корреспонденции
6

300 бет, 100 хат
Аудандық бюджет
2
«Ордабасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарын өндеуге көмектесу, құжаттарды тiгу
21
3500 іс
Аудандық бюджет
3
Ордабасы ауданы әкімдігінің «Темірлан» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Көшелердi және аумақтарды қоқыстардан тазалау, автокөлікке арту
75
144000 шаршы метр
Аудандық бюджет
4
«Ордабасы аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерде қоғамдық тәртіпті сақтауға көмектесу

300 листов, 100 писем
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Ордабасынского района»
Оказание помощи в обработке архивных документов, подшивка документов
21
3500 дел
Районный бюджет
3
Товарищество с ограниченной ответственностью «Темирлан» акимата Ордабасинского района
Очистка от мусора улиц и территорий, погрузка на автотранспорт
75
144000 квадратных метров
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Ордабасынский районный отдел внутренних дел»
Оказание помощи в соблюдении общественного порядка в населенных пунктах

300 іс, 200 хат
Аудандық бюджет
Барлығы
550
Ескертпе: Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

300 дел, 200 писем
Районный бюджет
Всего
550
Примечание: Условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.