Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 94 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда № 3072 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 240 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 08.05.2019 № 240 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Сапарбаев
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 94 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі
Өткізетін орны
Мекенжайы
Ордабасы ауданы
1
"С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бадам ауылы
2
"А.Шеримқұлов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бадам ауылы
3
"Қажымұқан атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бадам ауылы
4
"Ақбұлақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақбұлақ ауылы
5
"Ордабасы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауылы
6
"Қарабастау" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарабастау ауылы
7
"Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бөген ауылы
8
"М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қайнар ауылы
9
"Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ұялыжар ауылы
10
"М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ықыластемір ауылы
11
"Қ.Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауылы
12
"Теспе жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теспе ауылы
13
"С.Ысқақов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ынтымақ ауылы
14
"Бірлік" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауылы
15
"Қалаш" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қалаш ауылы
16
"Ө.Тұрманжанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жеңіс ауылы
17
"Тың" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тың ауылы
18
"Қарақұм" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарақұм ауылы
19
"Амангелді атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Темірлан ауылы
20
"Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Темірлан ауылы
21
"Темірлан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Темірлан ауылы
22
"Батсу" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Темірлан ауылы
23
"Қ.Бектаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ынталы ауылы
24
"Н.Нысанбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көктөбе ауылы
25
"С.Ысмайлов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қажымұхан ауылы
26
"Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауылы
27
"Н.Оразбаев атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Боралдай ауылы
28
"Қызылсеңгір бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызыл Сеңгір ауылы
29
"Б.Онтаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қараспан ауылы
30
"Е.Ерназаров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көлтоған ауылы
31
"Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақжол ауылы
32
"Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мәдениет ауылы
33
"І.Есенберлин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Батырата ауылы
34
"К.Омаров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Берген ауылы
35
"Тәукехан атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төреарық ауылы
36
"Алтынсарин атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бейсен ауылы
37
"Жамбыл атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жаңа тұрмыс ауылы
38
"Махамбетов атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарыарық ауылы
39
"Мақташы" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мақташы ауылы
40
"Төрткүл" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төрткүл ауылы
41
"Көкарал" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төрткүл ауылы
42
"М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көкарал ауылы
43
"Қызылжар" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауылы
44
"Бөген" атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Арыстанды ауылы
45
"Төрткүлтөбе" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Елшібек батыр ауылы
46
"Қ.Сыпатаев атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сыпатаев ауылы
47
"Нұра" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұра ауылы
48
"Жайылма" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жайылма ауылы
49
"Ақсары" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсары ауылы
50
"Шұбар" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбар ауылы
51
"Жусансай" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жусансай ауылы
52
"Тоқсансай" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тоқсансай ауылы
53
"Ә.Молдагулова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Береке ауылы
54
"Ақбастау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аққойлы ауылы
55
"Сарытоғай" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарытоғай ауылы
56
"Шұбарсу" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбарсу ауылы
57
"Б.Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбарсу ауылы
58
"Атамекен" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбарсу ауылы
59
"Ынтымақ" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбарсу ауылы
60
"Достық" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбарсу ауылы
61
"Шұбарсу-2" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шұбарсу ауылы

О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 марта 2015 года № 3072. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 240
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 08.05.2019 № 240 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Садирмека.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 26 февраля 2015 года № 94
Перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Место проведения
Адрес
Ордабасынский район
1
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени С. Сейфуллина"
село Бадам
2
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени А. Шеримкулова"
село Бадам
3
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Кажымукана"
село Бадам
4
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа Акбулак"
село Акбулак
5
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа Ордабасы"
село Ордабасы
6
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Карабастау"
село Карабастау
7
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Б. Кенжебаева"
село Боген
8
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени М. Ауезова"
село Кайнар
9
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Абая"
село Уялыжар
10
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени М.Х. Дулати"
село Ыкыластемир
11
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени К. Мусрепова"
село Жамбыл
12
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа Теспе"
село Теспе
13
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени С. Ыскакова"
село Ынтымак
14
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Бирлик"
село Бирлик
15
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Калаш"
село Калаш
16
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени О. Турманжанова"
село Женис
17
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Тын"
село Тын
18
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Каракум"
село Каракум
19
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Амангелды"
село Темирлан
20
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Ш. Уалиханова"
село Темирлан
21
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Темирлан"
село Темирлан
22
Государственное коммунальное учереждение "Основная средняя школа "Батсу"
село Темирлан
23
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени К. Бектаева"
село Ынталы
24
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Н. Нысанбаева"
село Коктобе
25
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени С. Ысмайлова"
село Кажымухан
26
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Г. Муратбаева"
село Амангелды
27
Государственное коммунальное учереждение "Основная средняя школа имени Н. Оразбаева"
село Боралдай
28
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Кызылсенгир"
село Кызыл Сенгир
29
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Б. Онтаева"
село Караспан
30
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Е. Ерназаров"
село Колтоган
31
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Жамбыла"
село Акжол
32
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени К. Сатбаева"
село Мадениет
33
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени И. Есенберлина"
село Батырата
34
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени К. Омарова"
село Берген
35
Государственное коммунальное учереждение "Основная средняя школа имени Таукехана"
село Тореарык
36
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа имени Ы. Алтынсарина"
село Бейсен
37
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа имени Жамбыла"
село Жана турмыс
38
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа имени Махамбетова"
село Сарыарык
39
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Макташы"
село Макташы
40
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Торткуль"
село Торткуль
41
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Кокарал"
село Торткуль
42
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени М. Жумабаева"
село Кокарал
43
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Кызылжар"
село Кызылжар
44
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Боген"
село Арыстанды
45
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Торткультобе"
село Елшибек батыр
46
Государственное коммунальное учереждение "Основная средняя школа имени К. Сыпатаева"
село Сыпатаев
47
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Нура"
село Нура
48
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Жайылма"
село Жайылма
49
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Аксары"
село Аксары
50
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Шубар"
село Шубар
51
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Жусансай"
село Жусансай
52
Государственное коммунальное учереждение "Основная средняя школа "Токсансай"
село Токсансай
53
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени А. Молдагуловой"
село Береке
54
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Акбастау"
село Аккойлы
55
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Сарытогай"
село Сарытогай
56
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Шубарсу"
село Шубарсу
57
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа имени Б. Нурлыбекова"
село Шубарсу
58
Государственное коммунальное учереждение "Общая средняя школа "Атамекен"
село Шубарсу
59
Государственное коммунальное учереждение "Основная средняя школа "Ынтымак"
село Шубарсу
60
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Достык"
село Шубарсу
61
Государственное коммунальное учереждение "Начальная школа "Шубарсу-2"
село Шубарсу