"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 42/19 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірде № 3108 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 17 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/291-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3084 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2941 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 7 ақпанда «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 854 783 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 679 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 686 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 163 346 мың теңге;
2) шығындар – 9 928 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 827 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – - 22 363 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 140 150 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – 140 150 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 42/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 апреля 2015 года № 3108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2016 № 17).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/291-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2941, опубликовано 7 февраля 2015 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 854 783 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 679 660 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 091 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 686 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 163 346 тысяч тенге;
2) затраты – 9 928 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 827 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – - 22 363 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 140 150 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 140 150 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 363 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 323 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1245 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       О.Сейдахметов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық мәслихатының

поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 22 363 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 323 тысяч тенге.».
Приложения 1245 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        О. Сейдахметов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата