Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 49 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 3376 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмiнiң 08.11.2018 № 31 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес Ордабасы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Ордабасы ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 5 "Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3067 тіркелген, 2015 жылғы 14 наурыздағы аудандық "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ордабасы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы төрағасы
______________К.Сатқанбай
"21" қазан 2015 жыл
Ордабасы ауданы әкімінің
2015 жылғы 21 қазандағы
№ 49 шешіміне қосымша
Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелері
№ 498 сайлау учаскесі
Дербес ауылы және Бадам ауылының "Орда" мөлтек ауданы, А.Байтұрсынов, с.Сейфуллин, Қазыбек би,Ә.Шопақұлы, Абай, Төлеби көшелері, Б.Момышұлы мен Т.Қабылұлы көшелерінің батыс жағы.
№ 499 сайлау учаскесі.
Бадам ауылындағы Қ.Төлеев, Б.Мырзабаев, О.Жанжосов, М.Әуезов, К.Омаров, Жангельдин, Құрманғазы, А.Шерімқұлов, Т.Рысқұлов, Қ.Мүсірепов, Ембердиев, Амангелді, Алтынсарин, Б.Онтаев, К.Байсеитова, С.Теңлібай, Т.Жананов, Б.Момышұлы, Т.Айбергенов, Ақдала, Достық көшелері жән Момышұлы мен Т.Қабылұлы көшелерінің шығыс жағы.
№ 500 сайлау учаскесі
Ақбұлақ, Қарабастау ауылы.
№ 503 сайлау учаскесі
Ордабасы ауылы.
№ 504 сайлау учаскесі
Арыстанды, Нұра ауылдары.
№ 505 сайлау учаскесі
Бөген, Кемер ауылдары.
№ 506 сайлау учаскесі
Қайнар ауылы.
№ 507 сайлау учаскесі
Ұялыжар ауылы.
№ 508 сайлау учаскесі
Ынтымақ, Теспе ауылдары.
№ 509 сайлау учаскесі
Ықыластемір ауылы.
№ 510 сайлау учаскесі
Таздар, Жамбыл, Бірлік ауылдары.
№ 511 сайлау учаскесі
Қалаш ауылы.
№ 512 сайлау учаскесі
Жеңіс және Дихан ауылдары.
№ 513 сайлау учаскесі
Қарақұм ауылы.
№ 514 сайлау учаскесі
Көктөбе, Қызылсеңгір және Боралдай ауылдары.
№ 515 сайлау учаскесі
Қажымұқан ауылы.
№ 516 сайлау учаскесі
Ынталы ауылы.
№ 517 сайлау учаскесі
Амангелді ауылы.
№ 518 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района
Решение акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 21 октября 2015 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 октября 2015 года № 3376. Утратило силу решением акима Ордабасынского района Туркестанской области от 8 ноября 2018 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима Ордабасынского района Туркестанской области от 08.11.2018 № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Ордабасынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Ордабасынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Ордабасынского района от 23 февраля 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3067, опубликовано 14 марта 2015 года в районной газете "Ордабасы оттары").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А.Садирмека.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Ордабасынского района
__________________К.Сатканбай
"21" октябрь 2015 год
Приложение к решению акима
Ордабасынского района от
21 октября 2015 года № 49
Избирательные участки на территории Ордабасынского района
Избирательный участок № 498
Поселок Дербес и микрорайон "Орда", улицы А.Байтурсынов, С.Сейфуллин, Казыбек би, А.Шопакулы, Абай, Толеби западная сторона улиц Б.Момышулы и Т.Кабылулы в селе Бадам.
Избирательный участок № 499
Улицы К.Толеев, Б.Мырзабаев, О,Жандосов, М.Ауезов, К.Омаров,Жангельдин, Курмангазы, А.Шеримкулов, Т.Рыскулов, К.Мусирепов, Ембердиев, Алтынсарин, Амангелды, Б.Онтаев, К.Байсеитова, С.Тенлибай,Т.Жананов, Б.Момышулы, Т.Айбергенов, Акдала, Достық и восточная сторона улиц Б.Момышулы и Т.Кабылулы села Бадам.
Избирательный участок № 500
село Акбулак, Карабастау.
Избирательный участок № 503
село Ордабасы.
Избирательный участок № 504
село Арыстанды, Нура.
Избирательный участок № 505
село Бөген, Кемер.
Избирательный участок № 506
село Кайнар.
Избирательный участок № 507
село Уялыжар.
Избирательный участок № 508
село Ынтымак, Теспе.
Избирательный участок № 509
село Ыкыластемир.
Избирательный участок № 510
село Таздар, Жамбыл, Бирлик.
Избирательный участок № 511
село Калаш.
Избирательный участок № 512
село Женис и Дихан.
Избирательный участок № 513
село Каракум.
Избирательный участок № 514
село Коктобе, Кызылсенгир и Боралдай.
Избирательный участок № 515
село Кажымукан.
Избирательный участок № 516
село Ынталы.
Избирательный участок № 517
село Амангелды.
Избирательный участок № 518

Темірлан ауылы: Қажымұқан көшесінің тақ жағы № 95, жұп жағы № 102 үйден бастап Ө.Тұрманжанов, Байжанов, Мүсірепов, Қабанбай батыр, Н.Нысанбаев, Майлықожа, Азимбаев, Құрманғазы, Құдайбердиев, Байтұрсынов, Молдағұлова, Бөгенбай батыр, Наурызбай, Кенесары, Аманкелді көшелері мен ПМК мөлтек ауданы.
№ 519 сайлау учаскесі
Темірлан ауылы: Қажымұқан көшесінің жұп жағы № 198 үйден бастап № 282 үйге дейін. Тақ жағы № 181 үйден бастап № 277 үйге дейін, Абай көшесі № 9 үйден № 79 үйге дейін. Айбергенов көшесі № 1 үйден Найман ауыл мешітіне дейін. Т.Рысқұлов, М.Әуезов, Абылайхан, Қазыбек би, Черемушка, Оразбаев, Молдашимов, С.Әбдіқадіров, Мұртазаев көшелері.
№ 520 сайлау учаскесі
Семхоз, Мәдениет, Ынтымақ және Жұлдыз ауылдары.
№ 521 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс, Сарыарық және Ақжол ауылдары.
№ 522 сайлау учаскесі
Бейсен, Мақташы ауылдары.
№ 523 сайлау учаскесі
Қараспан ауылы.
№ 524 сайлау учаскесі
Төреарық ауылы.
№ 525 сайлау учаскесі
Көлтоған ауылы.
№ 526 сайлау учаскесі
Берген ауылы.
№ 527 сайлау учаскесі
Батырата ауылы.
№ 528 сайлау учаскесі
Төрткүл ауылы: Д.Қонаев көшесінің шығыс жағы, Спатаев, Әуезов, Төлеби, Тоқтаров, Мұратбаев, Молдағұлова, Көлбай, Алтынсарин, Әл-Фараби, Сәтбаев Қасымбек, Кенесары, Қажымұқан, Құрманбек көшелері және Ақсары ауылы.
№ 529 сайлау учаскесі
Қызылжар ауылы.
№ 530 сайлау учаскесі
Спатаев ауылы.
№ 531 сайлау учаскесі
Елшібек батыр ауылы.
№ 532 сайлау учаскесі
Көкарал, Еңбекші, Жайылма ауылдары.
№ 533 сайлау учаскесі
Төрткөл ауылы: Д.Қонаев, М.Әуезов көшелерінің батыс жағы, Қонаев көшесімен қиылысқан Төле би, Спатаев көшелерінің батыс жағы, Әуезов көшесімен қиылысқан Аяп, Ерубаев, Уалиханов көшелерінің батыс жағы, Абай, Құлмахан, Бейбітшілік, Мұғалімдер, Жұмабаев, Түркістан, Байтұрсынов, Сейфулин, Амангелді, Момышұлы, Жұлдызай, Қазыбек би, А.Назарбеков, Байтасов, Рыскұлов, Мырзакент, Омарбеков, Тәуелсіздік, Ақберді көшелері.
№ 534 сайлау учаскесі
Аққойлы, Жусансай, Сарытоғай ауылдары.
№ 535 сайлау учаскесі
Шұбар ауылы, Райымбек батыр көшесінің сол жағы және Береке ауылдары.
№ 536 сайлау учаскесі
Шұбар ауылындағы Райымбек батыр көшесінің оң жағы.
№ 537 сайлау учаскесі
Тоқсансай ауылы.
№ 940 сайлау учаскесі
Темірлан ауылындағы Қажымұқан көшесінің № 1-100 дейінгі үйлер, Аманжолов, Ынтымақ, Құртай, Б.Момышұлы, Кенжебаев, Ақтөбе, Домалақ ана, Тлеубергенов, Бәйдібек көшелері, № 6 бригад аумағы.
№ 941 сайлау учаскесі
Темірлан ауылы: Қажымұқан көшесінің жұп жағындағы № 292 үйден бастап /Анапия Ұлболсын/ соңына дейін, Қажымұқан көшесінің тақ жағындағы № 281 үйден бастап, /Ахметов Базарбай/ соңына дейін, Абай көшесі № 81 үйден бастап /Жолдасов Зұлпыхар/ соңына дейін, Аль-Фараби, М.Мақатаев, Сәтбаев, Жәнібеков, Жансүгіров, Майлин және Ж.Сүйіндікұлы көшелері.
№ 942 сайлау учаскесі
Шұбарсу ауылындағы "Авиатор", "Спутник", "Юбилейный", "Нефтехимик-1", "Домостроитель", "Наурыз", "Химик", "Маяк", "Проект", "Орбита", "Нефтехимик", "Химфарм" "Любитель" алабтары.
№ 1027 сайлау учаскесі

село Темирлан: нечетная сторона улицы Кажымукан № 95, четная сторона начиная с дома № 102, улицы О.Турманжанов, Байжанов, Мусирепов, Кабанбай батыр, Н.Нысанбаев, Майлыкожа, Азимбаев, Курмангазы, Кудайбердиев, Байтурсынов, Молдагулова, Богенбай батыр, Наурызбай, Кенесары, Аманкелды и микрорайон ПМК.
Избирательный участок № 519
село Темирлан: четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 198 до дома № 282. Нечетная сторона начиная с дома № 181 до дома № 277, начиная с дома № 9 улицы Абая до дома № 79. Начиная с улицы Айбергенова № 1 до мечети Найман ауыл. А также улицы Т.Рыскулова, М.Ауезова, Абылайхана, Казыбек би, Черемушка, Оразбаева, Молдашимова, С.Абдыкадырова и Муртазаева.
Избирательный участок № 520
село Семхоз, Мадениет, Ынтымак и Жулдыз.
Избирательный участок № 521
село Жанатурмыс, Сарыарык и Акжол.
Избирательный участок № 522
село Бейсен, Макташы.
Избирательный участок № 523
село Караспан.
Избирательный участок № 524
село Тореарык.
Избирательный участок № 525
село Колтоган.
Избирательный участок № 526
село Берген.
Избирательный участок № 527
село Батырата.
Избирательный участок № 528
село Торткул: Восточная сторона улицы Д.Конаева, улицы Спатаева, Ауезова, Толеби, Токтарова, Муратбаева, Молдагулова, Колбай, Алтынсарин, Ал-Фараби, Сатбаев, Касымбек, Кенесары, Кажымукан, Курманбек и село Аксары.
Избирательный участок № 529
село Кызылжар.
Избирательный участок № 530
село Спатаев.
Избирательный участок № 531
село Елшибек батыра.
Избирательный участок № 532
село Кокарал, Енбекши, Жайылма.
Избирательный участок № 533
Западная сторона улиц Д.Конаева, М.Ауезова, западная сторона перекрестов улиц Конаева, Толеби, западная сторона Спатаева, перекрестки улиц Ауезова и Аяп, Ерубаева, Уалиханова. Улицы Абая, Кулмахан, Бейбитшилик, Мугалимдер, Жумабаева, Туркистан, Байтурсынова, С.Сейфуллина, Амангелды, Момышулы, Жулдызай, Казыбек би, А.Назарбекова, Байтасов, Рыскулова, Мырзакент, Омарбекова, Тауелсиздик, Акберды села Торткул.
Избирательный участок № 534
село Аккойлы, Жусансай, Сарытогай.
Избирательный участок № 535
село Береке и левая сторона улицы Райымбек батыра в селе Шубар.
Избирательный участок № 536
Правая сторона улицы Райымбек батыр в селе Шубар.
Избирательный участок № 537
село Токсансай.
Избирательный участок № 940
дома № 1-100 по улице Кажымукана, улицы Аманжолова, Ынтымак, Куртайная, Б.Момышулы, Кенжебаев, Актобе, Домалак ана, Тлеубергенов, Байдибек и територия № 6 бригады села Темирлан.
Избирательный участок № 941
Четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 292 /Анапия Ұлболсын/ до конца, не четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 281 /Ахметов Базарбай/ улицы Абая начиная с дома № 81 /Жолдасов Зұлпыхар/ и до конца улицы Альфараби, М.Макатаева, Сатбаева, Жанибекова, Жансугирова, Майлина и Ж.Суйндикулы села Темирлан.
Избирательный участок № 942
Массивы "Авиатор", "Спутник", "Юбилейный", "Нефтехимик-1", "Домостроитель", "Наурыз", "Химик", "Маяк", "Проект", "Орбита", "Нефтехимик", "Химфарм" "Любитель" села Шубарсу.
Избирательный участок № 1027

Шұбарсу ауылындағы "Геолог", "Геолог-2", "Энергетик-2", "Энергетик-3", "Үшқұдық", "Цементник-1", "Цементник-2", "Строитель", "Строитель-2", "Ақжол", "Ромашка", "Береке", "Индустрия", "Шымкентпромстрой", "Прометей-восход", "Арал-2", "Арал", "Весна", "Весна-2", "Асыл-Бақ", "Асыл-Бақ-2", "Фазенда", "Арал-ЭКО", "Бекас", "Машиностроитель-1", "Машиностроитель-2", "Машиностроитель-3", "Машиностроитель- 4", "Машиностроитель-5", "Жаңа-1", "Жаңа-2", "Жаңа-3", "Автомобилисть-1", "Автомобилист-2", "Связист ОПТУС", алабтары.
№ 1028 сайлау учаскесі
Шұбарсу ауылындағы "Нефтехимик-2", "Ремонтник-2", "Надежда", "Транспортник", "Арман-1", "Арман-2", "Арман-3", "Аккорд", "Қорғасын-1", "Қорғасын-2", "Қорғасын-3", "Вишенка", "Төлеби", "Грузовик", "Подснежник-1", "ТЭЦ-3", "Болашақ" алабтары.
№ 1029 сайлау учаскесі
Шұбарсу ауылындағы "Атамекен", "Жанат", "Связист ТУСМ", "Шымкентстрой-2", "Найман", "Найман-2", "Виктория", "Қуаныш-1", "Қуаныш-2", "Қуаныш-3", "Дачник", "Асар", "Мелиоратор", "Дружба", "Ремонтник", "Подснежник" алабтары.
№ 1070 сайлау учаскесі
Мамыр ауылы және Бадам ауылы теміржолының оңтүстік жағындағы (М.Маметов, Жамбыл, Ш.Уалиханов, Әлфараби, Қажымұқан, Ш.Айманов пен Ә.Ахметов) көшелері.
№ 1071 сайлау учаскесі.
Темірлан ауылындағы Жепаев, Ш.Қалдаяқов, Нұрмаханов, Тұрмағамбетов, Қожабаев, Нұғманов, Сарбасов, Бекназаров, Кегенбаев, Ақшуақ, Мамедова, К.Омаров, Сейфуллин, А.Мұсаев және Абассов көшелері.
№ 1072 сайлау учаскесі.
Шұбарсу ауылындағы "Энергетик-1" "Энергетик-Пилот", "Яблонка", "Земляне", "Жазира", "Достық", "Агросад-1", "Агросад-2", "Агросад-3", "Шымкентстройбыт" алабтары.

Массивы "Геолог", "Геолог-2", "Энергетик-2", "Энергетик-3", "Ушкудык", "Цементник-1", "Цементник-2", "Строитель", "Строитель-2", "Акжол", "Ромашка", "Береке", "Индустрия", "Шымкентпромстрой", "Прометей-восход", "Арал", "Арал-2", "Весна", "Весна-2", "Асыл-Бак", "Асыл-Бак-2", "Фазенда", "Арал-ЭКО", "Бекас", "Машиностроитель-1", "Машиностроитель-2", "Машиностроитель-3", "Машиностроитель-4", "Машиностроитель-5", "Жана-1", "Жана-2", "Жана-3", "Автомобилист-1", "Автомобилист-2", "Связист-ОПТУС" села Шубарсу.
Избирательный участок № 1028
Массивы "Нефтехимик-2", "Ремонтник-2", "Надежда", "Транспортник", "Арман-1", "Арман-2", "Арман-3", "Аккорд", "Коргасын-1", "Коргасын-2", "Коргасын -3", "Вишенка", "Толеби", "Грузовик", "Подснежник-1", "ТЭЦ-3", "Болашак" села Шубарсу.
Избирательный участок № 1029
Массивы "Атамекен", "Жанат", "Связист ТУСМ", "Шымкентстрой-2", "Найман", "Найман-2", "Виктория", "Куаныш-1", "Куаныш-2", "Куаныш-3", "Дачник", "Асар", "Мелиоратор", "Дружба", "Ремонтник", "Подснежник" села Шубарсу.
Избирательный участок № 1070.
Село Мамыр и южная сторона железной дороги от села Бадам (улицы М.Маметова, Жамбыл, Ш.Уалиханов, Альфараби, Кажымукан, Ш.Айманов и А.Ахметов).
Избирательный участок № 1071.
Улицы Жепаева, Ш.Калдаяков, Нурмаханов, Турмагамбетов, Кожабаев, Нугманов, Сарбасов, М.Мамедова, Бекназаров, Кегенбаев, Акшуак, К.Омаров, С.Сейфуллин, А.Мусаева и Абассова села Темирлан.
Избирательный участок № 1072.
Массивы "Энергетик-1", "Энергетик-Пилот", "Яблонка", "Земляне", "Жазира", "Достык", "Агросад-1", "Агросад-2", "Агросад-3", "Шымкентстройбыт" села Шубарсу.