Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 212 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 3075 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 219 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 08.05.2019 № 219 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 1133 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2105 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 27 қыркүйегінде "Мәртөбе" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі У. Қайназаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:
"6" наурыз 2015 жыл Т.Керімбеков
Сайрам ауданы әкімдігінің
6 наурыз 2015 жылғы № 212
қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1. Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі № 71 үй, Қ.Жандарбеков атындағы аудандық мәдениет үйі;
2. Ақсу ауылы, Рудаки көшесі № 40г үй, "№ 93 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - КММ) мәжіліс залы;
3. Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі № 38 үй, "№ 42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
4. Қарабұлақ ауылы, Сейфуллин көшесі № 19 үй, "№ 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
5. Манкент ауылы, Парчаоб көшесі нөмірсіз, ауылдық мәдениет үйі;

О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 6 марта 2015 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 марта 2015 года № 3075. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 219
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 08.05.2019 № 219 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 24 сентября 2012 года № 1133 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2105, опубликовано 27 сентября 2012 года в "Пульс Сайрама").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тургынбекова Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района У. Кайназаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сайрамской районной
территориальной избирательной
комиссии: Т. Керимбеков
"6" марта 2015 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Сайрамского района
от 6 марта 2015 года № 212
Перечень помещений, предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
1. село Аксу, улица Абылай хана, дом № 71, районный Дом культуры имени К.Жандарбекова;
2. село Аксу, улица Рудаки, дом № 40г, актовый зал коммунального государственного учреждения (далее - КГУ) "Общая средняя школа № 93 имени Абылай хана";
3. село Карабулак, улица Махмуд баба, дом № 38, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 42 имени Фурката";
4. село Карабулак, улица Сейфуллина, дом № 19, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 41 имени Джамбула";
5. село Манкент, улица Парчаоб, без номера, сельский Дом культуры;

6. Манкент ауылы, Қарабаев көшесі нөмірсіз, "№ 45 "1-Май" жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
7. Көлкент ауылы, Ленин жолы көшесі нөмірсіз, "№ 96 жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
8. Ақсуабад ауылы, Т.Рустемов көшесі № 9 үй, "М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
9. Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі № 102 үй, "№ 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
10. Бескепе ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі нөмірсіз, "№ 69 "Бес-Кепе" негізгі орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
11. Ходжақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі нөмірсіз, "№ 12 Т.Рустемов атындағы мектеп-гимназия" КММ мәжіліс залы;
12. Құтарыс ауылы, Абай көшесі нөмірсіз, "№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
13. Қарамұрт ауылы, Моминжанов көшесі нөмірсіз, "№ 6 Киров атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
14. Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев көшесі нөмірсіз, "№ 18 Ә.Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
15. Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі № 28 үй, "№ 67 "Көмешбұлақ" жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
16. Әсіларық ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 12 үй, "№ 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы;
17. Жібек жолы ауылы, Женіс көшесі нөмірсіз, "Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебі" КММ мәжіліс залы.
Сайрам ауданы әкімдігінің
6 наурыз 2015 жылғы № 212
қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
Ақсукент ауылдық округі бойынша:
1. Ақсу ауылы, Абылай хан көшесі № 67 үй, "№ 20 С.Сейфуллин атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - КММ) аумағы;
2. Чапаев ауылы, Мавланов көшесі нөмірсіз, "Айша бибі атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
3. Манкент ауылы, Құрбанов көшесі нөмірсіз, "№ 61 Г.Титов атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
4. Ақсу ауылы, Қыстаубаев көшесі № 5 үй, "№ 47 жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
5. Ақсу ауылы, Сұраншы Батыр көшесі нөмірсіз, "№ 94 жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
6. Ақсу ауылы, Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, "№ 5 М.Горький атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
7. Ақсу ауылы, Иманалиев көшесі нөмірсіз, "№ 7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
8. Ақсу ауылы, Шахабиддин көшесі нөмірсіз, "№ 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
9. Ақсу ауылы, Қыстаубаев көшесі нөмерсіз, "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағы;
10. Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмерсіз, Ш.Қалдаяқов атындағы ауыл клубы ғимаратының алды;

6. село Манкент, улица Карабаева, без номера, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 45 "1-Мая"";
7. село Колкент, улица Ленин жолы, без номера, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 96";
8. село Аксуабад, улица Т.Рустемова, дом № 9, актовый зал КГУ "Общая средняя школа имени М.Кашкари";
9. село Карасу, улица Жибек жолы, дом № 102, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 83 имени А.Байтурсынова";
10. село Бескепе, улица А.Молдагуловой, без номера, актовый зал КГУ "Основная средняя школа № 69 "Бес-Кепе"";
11. село Ходжакорган, улица Ш.Валиханова, без номера, актовый зал КГУ "Школа-гимназия № 12 имени Т.Рустемова";
12. село Кутарыс, улица Абая, без номера, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 30 имени Ыбырай Алтынсарина";
13. село Карамурт, улица Моминжанова, без номера, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 6 имени Кирова";
14. село Акбулак, улица Курмантаева, без номера, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 18 имени А.Курмантаева";
15. село Касымбек Датка, улица А.Зияева, дом № 28, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 67 "Комешбулак"";
16. село Асиларык, улица Б.Момушулы, дом № 12, актовый зал КГУ "Общая средняя школа № 49 имени Ш.Валиханова";
17. село Жибек жолы, улица Женис, без номера, актовый зал КГУ "Общая средняя школа имени Бокейхана".
Приложение 2 к постановлению
акимата Сайрамского района от
6 марта 2015 года № 212
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
По Аксукентскому сельскому округу:
1. село Аксу, улица Абылай хана, дом № 67, территория коммунального государственного учреждения (далее - КГУ) "Школа-гимназия № 20 имени С.Сейфуллина";
2. село Чапаева, улица Мавланова, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа имени Айша биби";
3. село Манкент, улица Курбанова, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 61 имени Г.Титова";
4. село Аксу, улица Кыстаубаева, дом № 5, территория КГУ "Общая средняя школа № 47";
5. село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 94";
6. село Аксу, улица Байтурсынова, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 5 имени М.Горького";
7. село Аксу, улица Иманалиева, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 7 имени Бабыра";
8. село Аксу, улица Шахабиддина, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 82 имени Б.Наметова";
9. село Аксу, улица Кыстаубаева, без номера, территория государственного коммунального казенного предприятия "Сайрамская районная центральная больница";
10. село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, перед зданием сельского клуба имени Ш.Калдаякова;

11. Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмірсіз, "№ 97 жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1. Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі нөмірсіз, "№ 18 Ә.Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Арыс ауылдық округі бойынша:
1. Қожақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі нөмірсіз, "№ 12 Т.Рустемов атындағы мектеп-гимназия" КММ аумағы;
2. Нұржанқорған ауылы, Инклап көшесі нөмірсіз, "№ 62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы.
Жібек-жолы ауылдық округі бойынша:
1. Жібек-жолы ауылы, Жеңіс көшесі нөмірсіз, "Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
2. Машат ауылы, Школьная көшесі нөмірсіз, "№ 80 "Машат" негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
3. Сиқым ауылы, Мұсабеков көшесі нөмірсіз, "№ 47 Амангелді атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Қайнарбұлақ ауылдық округі бойынша:
1. Құрлық ауылы, Жұмабаев көшесі нөмірсіз, "№ 51 Жүнісбек Қауалов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
2. Шіркін ауылы, Алжанов көшесі № 22 үй, "№ 52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Әсіларық ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 12 үй, "№ 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
4. Қасымбек датқа ауылы, Сарманов көшесі нөмірсіз, "№ 29 Керім Тленшин атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
5. Таскешу ауылы, А.Молдағулова көшесі № 15 үй, "№ 50 Н.Тілендиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
6. Сарыарық ауылы, Ы.Шалабаев көшесі нөмірсіз, "№ 72 Х.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
7. Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі № 28 үй, "№ 67 "Көмешбұлақ" жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Қарасу ауылдық округі бойынша:
1. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі № 104 үй, "№ 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
2. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі № 102 үй, "№ 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Ақбай ауылы, Хамза көшесі № 14а үй, "№ 28 "Ақбай" жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
4. Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі нөмірсіз, "№ 24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
5. Әйтеке би ауылы, Уәлиханов көшесі нөмірсіз, "№ 68 С.Датұлы атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
6. Бескепе ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі нөмірсіз, "№ 69 "Бес-Кепе" негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
7. Ақбастау ауылы, Табиров көшесі № 83 үй, "№ 33 Н.Шойынбаев атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Қарабұлақ ауылдық округі бойынша:
1. Қарабұлақ ауылы, Мирза баба көшесі нөмірсіз, "№ 100 негізгі орта мектебі" КММ аумағы;

11. село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 97".
По Акбулакскому сельскому округу:
1. село Акбулак, улица Курмантаева, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 18 имени А.Курмантаева".
По Арысскому сельскому округу:
1. село Кожакорган, улица Ш.Уалиханова, без номера, территория КГУ "Школа-гимназия № 12 имени Т.Рустемова";
2. село Нуржанкорган, улица Инклап, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 62 имени М.Анартаева".
По Жибек-жолынскому сельскому округу:
1. село Жибек-жолы, улица Женис, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа имени Бокейхана";
2. село Машат, улица Школьная, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 80 "Машат"";
3. село Сикым, улица Мусабекова, без номера, территория КГУ "Малокомплектная общая средняя школа № 47 имени Амангельды".
По Кайнарбулакскому сельскому округу:
1. село Курлык, улица Жумабаева, без номера, территория КГУ "Малокомплектная общая средняя школа № 51 имени Жунисбека Кауалова";
2. село Ширкин, улица Алжанова, дом № 22, территория КГУ "Общая средняя школа № 52 имени Мустафы Озтурк";
3. село Асиларык, улица Б.Момышулы, дом № 12, территория КГУ "Общая средняя школа № 49 имени Ш.Уалиханова";
4. село Касымбек датка, улица Сарманова, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 29 имени Керима Тленшина";
5. село Таскешу, улица А.Молдагуловой, дом № 15, территория КГУ "Малокомплектная общая средняя школа № 50 имени Н.Тилендиева";
6. село Сарыарык, улица Ы.Шалабаева, без номера, территория КГУ "Малокомплектная основная средняя школа № 72 имени Х.Адебекова";
7. село Касымбек датка, улица А.Зияева, дом № 28, территория КГУ "Общая средняя школа № 67 "Комешбулак".
По Карасускому сельскому округу:
1. село Карасу, улица Жибек жолы, дом № 104, территория КГУ "Общая средняя школа № 14 имени М.Сапарбаева";
2. село Карасу, улица Жибек жолы, дом № 102, территория КГУ "Общая средняя школа № 83 имени А.Байтурсынова";
3. село Акбай, улица Хамзы, дом № 14а, территория КГУ "Общая средняя школа № 28 "Акбай"";
4. село Ынтымак, улица Ы.Алтынсарина, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 24 имени М.Махажанова";
5. село Айтеке би, улица Уалиханова, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 68 имени С.Датулы";
6. село Бескепе, улица Молдагуловой, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 69 "Бес-Кепе";
7. село Акбастау, улица Табирова, дом № 83, территория КГУ "Общая средняя школа № 33 имени Н.Шойынбаева".
По Карабулакскому сельскому округу:
1. село Карабулак, улица Мирза баба, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 100";

2. Қарабұлақ ауылы, Сейфуллин көшесі № 19 үй, "№ 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі № 38 үй, "№ 42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
4. Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі нөмірсіз, "№ 92 "Ақсу" негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
5. Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі № 91 үй, "№ 10 "Қарабұлақ" жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
6. Қарабұлақ ауылы, Мукуми көшесі № 20 үй, "№ 77 Хамза атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
7. Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі нөмірсіз, "Далабазар" негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
8. Қарабұлақ ауылы, Ахмаров көшесі № 82 үй, "№ 81 Ұлықбек атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
9. Қарабұлақ ауылы, Хоразмий көшесі нөмірсіз, "№ 101 жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
10. Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі № 18 үй, "№ 25 Қонаев атындағы кәсіптік колледж" КММ аумағы;
11. Қарабұлақ ауылы, Беруни көшесі № 2 үй, "№ 3 Хамза атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Қарамұрт ауылдық округі бойынша:
1. Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, "№ 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
2. Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі № 113 үй, "№ 37 жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі нөмірсіз, "№ 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
4. Низамабад ауылы, Уста Хидир көшесі нөмірсіз, "№ 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Құтарыс ауылдық округі бойынша:
1. Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі нөмірсіз, "№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
2. Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі нөмірсіз, "№ 31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, "Төле би атындағы шағын жинақы орта мектебі" КММ аумағы.
Көлкент ауылдық округі бойынша:
1. Ақсуабад ауылы, Т.Рустемов көшесі № 9 үй, "№ 26 М.Қашкари атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
2. М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі № 26 үй, "№ 41 М.Оразалиев атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Теспе ауылы, Қ.Жандарбеков көшесі нөмірсіз, "№ 59 Қ.Жандарбеков атындағы негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
4. Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі нөмірсіз, "№ 63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
5. Ханқорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі № 56 үй, "№ 44 "Мәдени" жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
6. Көлкент ауылы, Түркістан көшесі № 61 үй, "№ 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
7. Көлкент ауылы, Ленин жол көшесі нөмірсіз, "№ 96 жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
Манкент ауылдық округі бойынша:

2. село Карабулак, улица С.Сейфуллина, дом № 19, территория КГУ "Общая средняя школа № 41 имени Жамбыла";
3. село Карабулак, улица Махмуд баба, дом № 38, территория КГУ "Общая средняя школа № 42 имени Фурката";
4. село Карабулак, улица Ахунбабаева, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 92 "Аксу";
5. село Карабулак, улица Сайрам какпа, дом № 91, территория КГУ "Общая средняя школа № 10 "Карабулак";
6. село Карабулак, улица Мукуми, дом № 20, территория КГУ "Основная средняя школа № 77 имени Хамзы";
7. село Карабулак, улица Далабазар, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа "Далабазар";
8. село Карабулак, улица Ахмарова, дом № 82, территория КГУ "Основная средняя школа № 81 имени Улугбека";
9. село Карабулак, улица Харазми, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 101";
10. село Карабулак, улица Далабазар, дом № 18, территория КГУ "Профессональный колледж № 25 имени Конаева";
11. село Карабулак, улица Беруни, дом № 2, территория КГУ "Общая средняя школа № 3 имени Хамзы".
По Карамуртскому сельскому округу:
1. село Карамурт, улица Джамбыла, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 56 имени Ю.Гагарина";
2. село Карамурт, улица Х.Нигматжанова, дом № 113, территория КГУ "Общая средняя школа № 37";
3. село Карамурт, улица А.Моминжанова, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 6 имени С.Кирова";
4. село Низамабад, улица Уста-Хидир, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 57 имени И. Панфилова".
По Кутарысскому сельскому округу:
1. село Кутарыс, улица Толеби, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 30 имени Ыбырая Алтынсарина";
2. село Акарыс, улица Тажитаева, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 31 имени Байдибека";
3. село Оймауыт, улица Джамбыла, без номера, территория КГУ "Малокомплектная общая средняя школа имени Толе би".
По Колкентскому сельскому округу:
1. село Аксуабад, улица Т.Рустемова, дом № 9, территория КГУ "Общая средняя школа № 26 имени М.Кашкари";
2. село М.Оразалиев, улица Абая, дом № 26, территория КГУ "Общая средняя школа № 41 имени М.Оразалиева";
3. село Теспе, улица К.Жандарбекова, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 59 имени К.Жандарбекова";
4. село Косбулак, улица Пахтазарибдар, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 63 имени К.Сатбаева";
5. село Ханкорган, улица Ш.Уалиханова, дом № 56, территория КГУ "Общая средняя школа № 44 "Мадени"";
6. село Колкент, улица Туркистанская, дом № 61, территория КГУ "Общая средняя школа № 13 имени А.Навои";
7. село Колкент, улица Ленин жолы, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 96".
По Манкентскому сельскому округу:

1. Манкент ауылы, Қарабаев көшесі нөмірсіз, "№ 45 "1-Май" негізгі орта мектебі" КММ аумағы;
2. Манкент ауылы, Бірлік көшесі нөмірсіз, "№ 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы;
3. Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі нөмірсіз, "С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебі" КММ аумағы.
4. Аққала ауылы, Ғұламов көшесі нөмірсіз, "№ 27 "Аққала" жалпы орта мектебі" КММ аумағы.

1. село Манкент, улица Карабаева, без номера, территория КГУ "Основная средняя школа № 45 "1-Мая"";
2. село Манкент, улица Бирлик, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа № 64 имени Ш.Рашидова";
3. село Манкент, улица О.Курбаналиева, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа имени С.Рахимова";
4. село Аккала, улица Гуламова, без номера, территория КГУ "Общая средняя школа "Аккала"".