Созақ ауданы Шолаққорған ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 243 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3129 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 82 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 31.03.2017 № 82 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданы Шолаққорған ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталуының қоса беріліп отырған нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по селу Шолаккорган Созакского района
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 апреля 2015 года № 3129. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2017 года № 82
Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.03.2017 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по селу Шолаккорган Созакского района.