"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 241 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 293 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қазанда № 3365 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 23.06.2016 № 25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 241 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3114 тіркелген, 2015 жылы 22 сәуірдегі "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9 тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"6) аз қамтамасыз етілген отбасыларға біржолғы 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
9 тармағы 10), 11), 12) тармақшаларымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"10) күтім көрсетуге мұқтаж сексен жастан асқан қарттарға, жол жүрумен байланысты шығындарын өтеуге, ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріне дейін;
"11) өмірлік қиын жағдайларға ұшыраған азаматтарға біржолғы 300 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріне дейін;
"12) жалғызілікті зейнеткерлер мен мүгедектерге 100 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріне дейін;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
сессиясының төрағасы
І.Омар
Аудандық мәслихатының хатшысы Б.Байғараев

О внесении изменений и дополнений в решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 241 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 октября 2015 года № 3365. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 25
Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.06.2016 № 25.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 241 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3114, опубликовано 22 апреля 2015 года в газете "Созақ үні") следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 6) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"6) малообеспеченным семьям единовременно, в размере 15 месячных расчетных показателей;";
пункт 9 дополнить подпунктами 10), 11), 12) следующего содержания:
"10) престарелым лицам старше восьмидесяти лет, нуждающихся в уходе, для возмещения расходов, связанные с проездом, ежемесячно, в размере до 1 месячного расчетного показателя;
"11) гражданам, попавшим в трудную жизненную ситуацию, единовременно, в размере до 300 месячных расчетных показателей;
"12) одиноким пенсионерам и инвалидам в размере до 100 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
сессии районного маслихата І.Омар
Секретарь районного маслихата Б.Байғараев