Ленгер қаласы Қазығұрт шағын ауданындағы № 5 көшесін қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 тамыздағы № 349 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 тамыздағы № 43/213-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 3333 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, халық пiкiрiн ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 15 шілдедегі қорытындысы негiзiнде, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ленгер қаласы Қазығұрт шағын ауданындағы № 5 көшесі Идаят Айтқұлов көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкімі                     Ә.Тұрғымбеков
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Исабеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ә.Шыңғысбаев

О переименовании улицы № 5 в микрорайоне Казыгурт города Ленгер
Совместное постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 3 августа 2015 года № 349 и решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 43/213-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 сентября 2015 года № 3333
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июля 2015 года, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу № 5 в микрорайоне Казыгурт города Ленгер на улицу Идаята Айткулова.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Толебийского района                   А.Тургумбеков
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Исабеков
Секретарь районного
маслихат                                   А.Шынгысбаев