"Түлкібас аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27/7-05 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 39/7-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3142 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 3/19-06 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 30.06.2016 № 3/19-06 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 2-26-3/613 хатына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27/7-05 "Түлкібас аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2658 тіркелген, 2014 жылғы 26 мамырдағы "Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Түлкібас аудандық мәслихатының регламентінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны аудандық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Қалдыкөзов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Сапаров

О внесении изменения в решение Тюлькубасского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 27/7-05 "Об утверждении регламента Тюлькубасского районного маслихата"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 39/7-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2015 года № 3142. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 3/19-06
Сноска. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.06.2016 № 3/19-06.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года за № 2-26-3/613, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 27/7-05 "Об утверждении регламента Тюлькубасского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2658, опубликовано 26 мая 2014 года в газете "Шамшырак") следующее изменение:
в регламенте Тюлькубасского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Калдыкозов
Секретарь районного маслихата А. Сапаров