Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы Кемербастау ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 34 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 3480 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Занының 14 бабының 4)тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. М.Жәрімбетов ауылында орналасқан атауы жоқ көшеге Сейсенбай Естібаев көшесі атауы берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі                        М.Кишкенебатыров

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Кемербастауского сельского округа Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 3480
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казакстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года РЕШИЛ:
1.Присвоить безымянной улице расположенной в селе М.Жаримбетова наименование улицы Сейсенбая Естибаева.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      М.Кишкенебатыров