"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-213-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 41-244-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 мамырда № 3191 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 9 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 14.01.2016 № 9 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-213-V «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2947 тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтардағы «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 367 181 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 797 240 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 3 852 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 597 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 552 492 мың теңге;
2) шығындар – 9 403 313 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 141 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 508 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 70 273 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 70 273 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 38 649 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 508 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 132 мың теңге.».

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 36-213-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 мая 2015 года № 41-244-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 мая 2015 года № 3191. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 января 2016 года № 9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14.01.2016 № 9).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 36-213-V «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2947, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 367 181 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 797 240 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 852 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 597 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 552 492 тысяч тенге;
2) затраты – 9 403 313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 141 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 508 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе по:
приобретению финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 70 273 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 70 273 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 38 649 тысяч тенге;
погашение займов – 4 508 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 132 тысяч тенге.».