"Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі N 27/324-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда N 3932 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.04.2018 № 19/220-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2524, 2010 жылғы 1 ақпандағы № 16 "Дидар", 2010 жылғы 2 ақпандағы № 16 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері бекiтiлсiн.";
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/324-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2015 года N 3932. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12.04.2018 № 19/220-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2524, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 февраля 2010 года № 16, "Рудный Алтай" от 2 февраля 2010 года № 16) следующие изменения:
в заголовок внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункт 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
6. Күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары бір тонна үшін 7,54 АЕК-ті құрайды.
7. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен энергия өндіруші ұйымдары үшін төлемақы мөлшерлемелеріне:
1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.3.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолында белгіленген төлемақы мөлшерлемесіне 0,2 коэффициенті қолданылады.
8. 7-тармақта көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
9. Қоршаған ортаға эмиссия үшін белгіленген нормативтерден асатын төлем мөлшерлемелері он есе ұлғаяды.

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Ставки платы за размещение серы составляют 7,54 МРП за одну тонну.
7. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций к ставкам платы:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.3. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
9. За эмиссии в окружающую среду сверх установленных нормативов ставки платы увеличиваются в десять раз.