Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыс кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 88 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 27/336-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 3957 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 104 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/30-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.05.2023 № 104 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 31.05.2023 № 3/30-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 27–бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 қаулысының 3-1 тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыстың кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары осы шешімге және қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыс кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 35/412-IV шешімінің және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 302 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2566, 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 12 "Рудный Алтай", 2012 жылғы 1 ақпандағы № 12 "Дидар" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім және қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Сессия төрағасы А. Уразов
Облыстық мәслихат
Хатшысы
Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

О базовых ставках платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 апреля 2015 года № 88, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/336-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 мая 2015 года N 3957. Утратило силу совместным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 мая 2023 года № 104 и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/30-VIII
Сноска. Утратило силу совместным постановлением ВосточноКазахстанского областного акимата от 18.05.2023 № 104 и решением ВосточноКазахстанского областного маслихата от 31.05.2023 № 3/30-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области, согласно приложению к настоящему решению и постановлению.
2. Признать утратившим силу решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 35/412-IV и постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2011 года № 302 "О базовых ставках платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2566, опубликованное в газетах "Рудный Алтай" от 31 января 2012 года № 12, "Дидар" от 1 февраля 2012 года № 12).
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Председатель сессии А. Уразов
Секретарь
областного маслихата
Г. Пинчук
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

2015 жылғы "17" сәуір
№ 27/336-V шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" сәуір
№ 88 қаулысына қосымша
Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыс кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда –Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 23.04.2021 № 4/43-VII шешімімен және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.04.2021 № 155 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с №
Елді мекеннің атауы
1ш.м үшін төлемнің базалық ставкасы (теңге)
1
2
3
Абай ауданы бойынша
1
Қарауыл ауылы

от "17" апреля 2015 года
№ 27/336-V
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "15" апреля 2015 года № 88
Базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области
Сноска. Приложение в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23.04.2021 № 4/43-VII и постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 28.04.2021 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Базовая ставка платы за 1 кв.м (тенге)
1
2
3
По Абайскому району
1
село Карауыл