"Облыстық маңызы бар қалаларда аймақтардың шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/33–III шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 07 қазандағы N 32/390-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қарашада N 4231 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/486-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.10.2020 № 42/486-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына, "Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 маусымдағы № 351 Жарлығына, "Шығыс Қазақстан облысының Зырян және Аягөз қалаларын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 790 Жарлығына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Облыстық маңызы бар қалаларда аймақтардың шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/33–III шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1576, 2004 жылғы 31 қаңтардағы № 10 (15374) "Дидар", 2004 жылғы 3 ақпандағы № 18 (18653) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Семей, Риддер қалаларында Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 28 наурыздағы № 20/8–II "Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандарының жерлерін аймақтарға бөлу сүлбісін бекіту туралы" шешімімен бекітілген аймақтарға бөлу сүлбісі бойынша.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері Өскемен қаласында 1–қосымшаға сәйкес, Семей қаласында 2–қосымшаға сәйкес, Риддер қаласында 4–қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
аталған шешімнің 2-қосымшасының тақырыбына орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
3- қосымша алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Құттыбаев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Головатюк

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2003 года № 3/33-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон в городах областного значения"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 07 октября 2015 года № 32/390-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2015 года N 4231. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/486-VI
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.10.2020 № 42/486-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 351 "О переименовании города Семипалатинска Восточно-Казахстанской области", Указом Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2014 года № 790 "Об отнесении городов Зыряновска и Аягоза Восточно-Казахстанской области к категории городов районного значения" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2003 года № 3/33-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы зон в городах областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1576, опубликовано в газетах "Дидар" от 31 января 2004 года № 10 (15374), "Рудный Алтай" от 3 февраля 2004 года № 18 (18653) следующие изменения:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"в городах Семей, Риддер, согласно схем зонирования, утвержденных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2003 года № 20/8-II "Об утверждении схем зонирования земель городов и районов Восточно-Казахстанской области.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Усть-Каменогорск согласно приложению 1, в городе Семей согласно приложению 2, в городе Риддер согласно приложению 4.";
в приложении 2 указанного решения заголовок изложить в следующей редакции:
"Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Семей";
приложение 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Куттыбаев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк