"Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде жануарларды асырау қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/219-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы N 34/424-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда N 4336 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2 тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде жануарларды асырау қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/219-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3312, 2014 жылғы 20 мамырдағы № 56 "Рудный Алтай", 2014 жылғы 21 мамырдағы № 56 "Дидар" газеттерінде, 2014 жылғы 29 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде жануарларды асырау қағидаларында:
"3. Қорытынды ережелер" тарауы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Кошелев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/219-V "Об утверждении Правил содержания животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/424-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года N 4336
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/219-V "Об утверждении Правил содержания животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3312, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 20 мая 2014 года № 56, "Дидар" от 21 мая 2014 года № 56, в информационно-правовой системе "Әділет" от 29 мая 2014 года) следующее изменение:
в Правилах содержания животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области, утвержденных указанным решением:
главу "3. Заключительные положения" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Кошелев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк