Жер салығының мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 37/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 3920 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 37/4-VІ шешімімен
Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 27.11.2018 № 37/4-VІ шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О поправочных коэффициентах к ставкам земельного налога
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2015 года № 37/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 апреля 2015 года № 3920. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2018 года № 37/4-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2018 № 37/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Өскемен қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 12 маусымдағы № 7/2 шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 12 июня 2008 года № 7/2 "О проекте (схеме) зонирования земель города Усть-Каменогорска" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 14.02.2018 № 26/7-VIшешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жер салығының мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері:
1) Өскемен қаласының әкімшілік бағынысындағы шекараларда елдi мекендерден тыс орналасқан өнеркәсiп жерлерiне:
1 аймақ бойынша – 1,3; 2 аймақ бойынша – 1,1;

Сноска. Преамбула - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 26/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить поправочные коэффициенты к ставкам земельного налога:
1) на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов в границах административного подчинения города Усть-Каменогорска:
по 1 зоне - 1,3; по 2 зоне - 1,1;

3 аймақ бойынша – 0,9; 4 аймақ бойынша – 0,7;
2) Өскемен қаласының әкімшілік бағынысындағы шекараларда жеке тұлғаларға қора-қопсы салынған жердi қоса алғанда, өзiндiк (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшiн берiлген ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге:
1 аймақ бойынша – 1,3; 2 аймақ бойынша – 1,2;
4 аймақ бойынша – 0,8; 5 аймақ бойынша – 0,7;
3) бекітілген аймақтарға бөлу схемалары бойынша елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) осы шешімге қосымшаға сәйкес бекітілсін.

по 3 зоне – 0,9; по 4 зоне -0,7;
2) на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам для ведения личного домашнего (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства, включая земли, занятые под постройки, в границах административного подчинения города Усть-Каменогорска:
по 1 зоне -1,3; по 2 зоне - 1,2;
по 4 зоне – 0,8; по 5 зоне – 0,7;
3) на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) по утвержденным схемам зонирования согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Құрманғалиев
Қалалық маслихаттың хатшысы А. Абакумов
Өскемен қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
6 сәуірдегі № 37/3-V шешіміне
қосымша
Бекітілген аймақтарға бөлу схемалары бойынша елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын жер салығының мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ №
Түзету коэффициенті
1

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Курмангалиев
Секретарь городского маслихата А. Абакумов
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 6 апреля 2015 года № 37/3-V
Поправочные коэффициенты к ставкам земельного налога на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) по утвержденным схемам зонирования
№ зоны
Поправочный коэффициент
1