"Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 шілдедегі N 40/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 4035 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 44/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 44/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 1 шілдедегі № 29/345-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4017 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3597 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда № 2 "Өскемен" және № 2 "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 270 385,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 768 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 253 080,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 992 304,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 256 918,4 мың теңге;
2) шығындар – 25 732 617,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 286 832,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 286 832,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 15 609,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 июля 2015 года N 40/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 июля 2015 года N 4035. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 44/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 44/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2015 года № 29/345-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4017) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 34/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3597, опубликовано 8 января 2015 года в газетах "Өскемен" № 2 и "Усть-Каменогорск" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 270 385,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 768 083,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 253 080,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 992 304,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 256 918,4 тысяч тенге;
2) затраты – 25 732 617,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 286 832,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 286 832,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 15 609,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 15 609,0 мың теңге;
5) бюджет профициті – 266 544,9 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – - 266 544,9 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 48 018,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления от продажи финансовых активов государства – 15 609,0 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 266 544,9 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – - 266 544,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2015 год в сумме 48 018,6 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

81 175,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 564,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
15 430,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 380,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
28 800,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
40 728,5
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 540,5
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
188,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 285,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 285,0
02
Қорғаныс
28 656,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28 656,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 656,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
115 675,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 619,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
102 619,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
13 056,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 696,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360,0
04
Бiлiм беру
9 327 118,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 318 025,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 522,0
003
Жалпы білім беру
5 727 562,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
144 400,0
006
Балаларға қосымша білім беру
542 166,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
928 703,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
103 771,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

81 175,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35 564,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
15 430,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 380,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
28 800,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
40 728,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
40 540,5
004
Капитальные расходы государственного органа
188,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 285,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
58 285,0
02
Оборона
28 656,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 656,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 656,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
115 675,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102 619,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
102 619,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
13 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
12 696,0
003
Капитальные расходы государственного органа
360,0
04
Образование
9 327 118,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 318 025,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 522,0
003
Общеобразовательное обучение
5 727 562,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
144 400,0
006
Дополнительное образование для детей
542 166,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
928 703,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
103 771,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

5 666,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулғын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 687,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 728 593,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
84 955,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 093,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
9 093,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 369 718,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 338 962,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 399,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 532,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
922,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 200,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
379 127,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 100,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60 809,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
230 309,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 170,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
72 774,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 882,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
25 748,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 520,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
326 470,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 726,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 726,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 030,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

5 666,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 687,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 728 593,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
84 955,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 093,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
9 093,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 369 718,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 338 962,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70 399,0
002
Программа занятости
111 532,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
922,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 200,0
006
Оказание жилищной помощи
23 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
379 127,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 100,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60 809,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
230 309,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 170,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 774,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3 882,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
25 748,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 520,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
326 470,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 726,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 726,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 030,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

108 804,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 369,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
64 340,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21 095,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
593 729,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 666,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
166 150,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
17 100,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
395 813,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
103 044,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 729,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 529,3
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 200,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38 983,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 184,4
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 850,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
713,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 986,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14 250,5
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14 082,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 186,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 650,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
246,5
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
36 249,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 187,7
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 061,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
65 578,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
29 782,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

108 804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23 369,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
64 340,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21 095,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
593 729,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 666,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
166 150,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
17 100,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
395 813,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
103 044,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 729,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 529,3
004
Организация работ по зонированию земель
1 200,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38 983,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 184,4
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 850,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
713,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 986,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14 250,5
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 082,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 186,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 650,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
246,5
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
36 249,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства
28 187,7
010
Организация работ по зонированию земель
8 061,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
65 578,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
29 782,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства