"Өскемен қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 29/7-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 шілдедегі N 40/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 4096 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 6/15-VІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.06.2016 № 6/15-VІ шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабының 2 тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өскемен қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі 29/7-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3357 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда № 22 "Өскемен" және № 22 "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімімен бекітілген Өскемен қалалық мәслихатының регламентіне келесі өзгеріс енгізілсін:
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Кузнецов
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Абакумов

О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 апреля 2014 года № 29/7-V "Об утверждении регламента Усть-Каменогорского городского маслихата"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 июля 2015 года № 40/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 августа 2015 года № 4096. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 6/15-VІ
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.06.2016 № 6/15-VІ.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в регламент Усть-Каменогорского городского маслихата, утвержденного решением Усть-Каменогорского городского маслихата "Об утверждении регламента Усть-Каменогорского городского маслихата" от 18 апреля 2014 года № 29/7-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3357, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Өскемен" № 22 и "Усть-Каменогорск" № 22) следующее изменение:
пункт 7 на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Кузнецов
Секретарь городского маслихата А. Абакумов