Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8226 "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 13608 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 4258 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 24.05.2016 № 369 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 729, 804-баптарына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8226 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3596 тіркелген, 2015 жылы 8 қаңтарда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 19-1) тармақшамен толықтырылсын:
"19-1) дене шынықтыру және спорт саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзғаны үшін әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы хаттама жасау;";
16-тармақта:
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) Қазақстан Республикасының мемлекеттік мүлік туралы заңнамасына сай мемлекеттік заңды тұлғалардың құқық субъектілерін, оның ішінде тиісті саладағы уәкілетті органдардың құзыреттеріне ұқсас шешімдерді қабылдауға, акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакетін және жауапкершілігі шектеулі серіктестердегі қатысу үлестерін иелену мен пайдалану құқықтарын жүзеге асыру;";
19-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"19. "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі бірінші басшысының өкілеттігі:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасымен және осы Ережемен анықталған құзыретіне сәйкес мекеме қызметінің мәселелерін шешеді;
2) мекеменің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша белгіленген тәртпте кеңестер шақырады;

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 13 ноября 2014 года № 8226 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года № 13608. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2015 года № 4258. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 369
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.05.2016 № 369.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 729, 804 Кодекса об административных правонарушениях Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска" от 13 ноября 2014 года № 8226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3596, опубликовано 8 января 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск") следующие изменение и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
дополнить подпунктом 19-1) следующего содержания:
"19-1) составление протоколов об административных правонарушениях за нарушение законодательства Республики Казахстан в области физической культуры и спорта;";
в пункте 16:
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) осуществлять права владения и пользования государственным пакетом акций акционерных обществ и долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, субъекта права государственных юридических лиц, в том числе на принятие решений аналогично компетенции уполномоченных органов соответствующей отрасли согласно законодательству Республики Казахстан о государственном имуществе;";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Полномочия первого руководителя государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска":
1) решает вопросы деятельности учреждения в соответствии с его компетенцией, определяемой законодательством Республики Казахстан и настоящим Положением;
2) созывает в установленном порядке совещания по вопросам, входящим в компетенцию учреждения;

3) мекеме қызметкерлерінің өкілеттіктерін анықтайды;
4) барлық ұйымдарда мекеменің мүдделерін ұсынады;
5) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша қажетті шаралар қабылдайды және ол үшін дербес жауаптылықта болады;
6) қолданыстағы заңнамамен қарастырылған өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
"Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бірінші басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов

3) определяет полномочия работников учреждения;
4) представляет интересы учреждения во всех организациях;
5) принимает необходимые меры по противодействию коррупции и несет за это персональную ответственность;
6) осуществляет иные полномочия, предусмотренные действующим законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий первого руководителя государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска" в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов