Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 288 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 сәуірде № 3846 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 767 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 13.05.2016 № 767 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Семей қаласының мәслихатына азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі келісу үшін ұсынылсын.
3. "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1516 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-101 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі А. Кәрімов
Семей қаласы әкімдігінің
"25" ақпандағы 2015 жылғы
№ 288 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс
істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының
тізбесі
1. Білім саласындағы қызметкерлердің лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшы орынбасары, оның ішінде: директор, оқу жұмысы жөніндегі, тәрбие жұмысы жөніндегі, бейіндік жұмысы жөніндегі, оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі директордың орынбасары, интернат, кітапхана, көпшілік бөлім, әдістемелік бөлімінің меңгерушісі;
2) педагог қызметкер және оларға теңестірілген адамдар: мұғалімдер, психолог-педагог, қосымша білім беру педагогтары, ұйымдастырушы-педагог, әлеуметтік педагог, бастапқы әскери дайындық бойынша ұйымдастырушы-оқытушы, суда жүзу жөніндегі, спорт жөніндегі нұсқаушы; аға бастаушы (вожатый), тәрбиеші;

Об определении перечня должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 апреля 2015 года № 3846. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2016 года № 767
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13.05.2016 № 767 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Предоставить на согласование перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности в маслихат города Семей.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Семей от 23 декабря 2008 года № 1516 "Об определении перечня должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-2-101, опубликовано 21 января 2009 года в газетах "Семей таны", "Вести Семей").
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей А. Каримов
Приложение
к постановлению акимата
города Семей от "25" февраля
2015 года № 288
Перечень
должностей специалистов в области образования и культуры,
являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе: директор, заместитель директора по учебной работе, по воспитательной работе, по профильной работе, по учебно-производственной работе, заведующий интернатом, библиотекой, массовым отделом, методическим отделом;
2) педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя, педагог-психолог, педагоги дополнительного образования, педагоги-организаторы, социальный педагог, преподаватель-организатор по начальной военной подготовке, инструкторы по плаванию, по спорту, старший вожатый, воспитатель.

3) Мамандар, оның ішінде: кітапханашы; бас бухгалтер, бухгалтер, экономист, зертханашы, өндірістік оқыту шебері, дәрігер, медициналық бике, емдәм бикесі, менеджер, әдіскер, аудармашы, психолог, оқытушы, үйірме жетекшісі, жаттықтырушы, хореограф, хормейстер.
2. Мәдениет саласындағы қызметкерлердің лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшы орынбасары, оның ішінде: бөлімдердің, филиалдардың меңгерушілері;
2) мамандар, оның iшiнде: әртістер, аккомпаниаторлар, балетмейстерлер, кітапханашылар, библиограф, мәдени ұйымдастырушылар, концертмейстерлер, музыкалық жетекшілер, әдіскерлер, хореографтар, хормейстрлер, суретшілер, режиссерлар, көркемдік жетекшілер, әкімшілер, бас бухгалтер, бухгалтер, қоюшы-суретші.

3) специалисты, в том числе: библиотекарь, главный бухгалтер, бухгалтер, экономист, лаборант, мастер производственного обучения, врачи, медицинская сестра, диетическая сестра, менеджер, методист, переводчик, психолог, преподаватель, руководитель кружка, тренер, хореограф, хормейстер.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе: заведующие отделами, филиалами;
2) специалисты, в том числе: артисты, аккомпаниаторы, балетмейстеры, библиотекари, библиограф, культорганизаторы, концертмейстеры, музыкальные руководители, методисты, хореграфы, хормейстеры, художники, режиссеры, художественные руководители, администраторы, главные бухгалтеры, бухгалтеры, художник-постановщик.