Курчатов қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 9 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте № 4142 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 12.06.2019 № 1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, жергілікті және басқа да жағдайларды ескере отырып, сайлаушыларға ең ыңғайлы жағдай жасау мақсатында Курчатов қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Курчатов қаласы бойынша дауыс беруді жүргізу және дауысты санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Курчатов қаласы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 28 қарашадағы № 21 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылдың 08 желтоқсанындағы 5-3-111 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 50 (852) санында жарияланған);
2) "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 28 қарашадағы № 21 Курчатов қаласы әкім шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 02 наурыздағы № 3 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылдың 20 наурызындағы 3767 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 14 (1014) санында жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау әкім аппаратының басшысы Н.Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Н.Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С.Смағулов
"17" тамыз 2015 ж.
2015 жылғы "17" тамыздағы
№ 9 Курчатов қаласы әкімінің
шешіміне қосымша
Сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 292 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік көшесі, 2, қалалық коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Қалалық мәдениет үйі" бөлмесі, тел 2 34 54.
Шекарасы: Абай көшесі, 3, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер;

Об образовании избирательных участков по городу Курчатов
Решение акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2015 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 сентября 2015 года № 4142. Утратило силу решением акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 12.06.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким города Курчатов РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов по городу Курчатов согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима города Курчатов:
1) от 28 ноября 2011 года № 21 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-111 от 08 декабря 2011 года, опубликовано в газете "7 дней" от 15 декабря 2011 года № 50 (852);
2) от 02 марта 2015 года № 3 "О внесении и изменений в решение акима от 28 ноября 2011 года № 21 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3767 от 20 марта 2015 года, опубликовано в газете "7 дней" от 02 апреля 2015 года № 14 (1014).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Кошкарбаева Н.Т.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской территориальной С. Смагулов
избирательной комиссии
" 17 " августа 2015 г.
Приложение к решению акима
города Курчатов
от "17" августа 2015 года № 9
Границы избирательных участков
Избирательный участок № 292
улица Тәуелсіздік 2, помещение коммунального государственного казенного предприятия "Городской Дом культуры", тел 2 34 54.
Границы: улица Абая, дома 3, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;

Алексеенко көшесі, 1, 2, 3, 4, 6 үйлер;
Железнодорожная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 25, 34 үйлер;
Комсомольская көшесі, 1, 3, 9 үйлер;
Құнанбай көшесі, 10, 11, 12, 13, 15, 17 үйлер;
Курчатов көшесі, 15 үй;
Пионерская көшесі, 1, 4, 5 үйлер;
Победа көшесі, 1, 2, 4, 6 үйлер;
Қаланың өндірістік аймағының солтүстік жақ көшесі;
Спортивная көшесі, 4 үй;
27 шақырым (қыстақ);
Рожанович көшесі, 1, 2, 3, 5 үйлер;
Теплоэнергетиков көшесі, 01, 1, 1 Г, 02 Г үйлер;
Иртышская көшесі, 1, 3, 8 А, 9, 10 үйлер;
Школьная көшесі, 1, 3, 4, 5 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі, 1-1 М, 1, 3, 4, 5, 6, 6 Б, 12, 17, 19, 21, 31 үйлер;
Участок көшесі, 11, 19, 20 үйлер.
№ 293 сайлау учаскесі
Тәуелсіздік көшесі, 10, "Курчатов қаласының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекеме бөлмесі, тел. 2 38 43.
Шекарасы: Абай көшесі, 15, 17, 19, 21, 25, 31, 34, 36, 38, 44, 46, үйлер;
Олимпийская көшесі, 2, 4, 7, 9, 16 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі, 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51 үйлер.
№ 294 сайлау учаскесі
Олимпийская көшесі, 3, "Курчатов қаласының № 3 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеме бөлмесі, тел. 2 31 68.
Шекарасы: Абай көшесі, 43, 47, 49 үйлер;
Олимпийская көшесі, 3, 10, 15, 17, 18, 20, 20 А, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40 үйлер;
Совхозная көшесі, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Степная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20 үйлер.
№ 1153 сайлау учаскесі
Абай көшесі, 10, "ҚР Ішкі істер Министрлігі Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер Департаменті Курчатов қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторы, тел. 2 21 61.

улица Алексеенко, дома 1, 2, 3, 4, 6;
улица Железнодорожная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 25, 34;
улица Комсомольская, дома 1, 3, 9;
улица Кунанбая, дома 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица Курчатова, дом 15;
улица Пионерская, дома 1, 4, 5;
улица Победы, дома 1, 2, 4, 6;
улица Северная часть промышленной зоны города;
улица Спортивная, дом 4;
27 километр (заимка);
улица Рожановича, дома 1, 2, 3, 5;
улица Теплоэнергетиков, дома 01, 1, 1 Г, 02 Г;
улица Иртышская, дома 1, 3, 8 А, 9, 10;
улица Школьная, дома 1, 3, 4, 5;
улица Тәуелсіздік, дома 1-1 М, 1, 3, 4, 5, 6, 6 Б, 12, 17, 19, 21, 31;
улица Участок, дома 11, 19, 20.
Избирательный участок № 293
улица Тәуелсіздік, 10, помещение коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия города Курчатова", тел. 2 38 43.
Границы: улица Абая, дома 15, 17, 19, 21, 25, 31, 34, 36, 38, 44, 46;
улица Олимпийская, дома 2, 4, 7, 9, 16;
улица Тәуелсіздік, дома 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 294
улица Олимпийская 3, помещение коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3 города Курчатова", тел. 2 31 68.
Границы: улица Абая, дома 43, 47, 49;
улица Олимпийская, дома 3, 10, 15, 17, 18, 20, 20 А, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40;
улица Совхозная, дома 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Степная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20.
Избирательный участок № 1153
улица Абая 10, помещение изолятора временного содержания государственного учреждения "Отдел полиции города Курчатова Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел РК", тел. 2 21 61.