Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 340 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3885 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 05.04.2024 № 271 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 05.04.2024 № 271 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласы әкімінің міндеттерін атқарушы Д. Дүйсембаев
"Келісілді"
Риддер қалалық
сайлау комиссиясы
Ескерту. Қаулының төменгі сол жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 05.04.2024 № 271 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Риддер қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 340 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2015 года № 3885
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 05.04.2024 № 271 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов cогласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 05.04.2024 № 271 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Риддера Д. Дюсембаев
"Согласовано"
Риддерская городская
избирательная комиссия
Сноска. Текст левом нижнем углу в редакции постановления акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 05.04.2024 № 271 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение к постановлению
акимата города Риддера
от 18 марта 2015 года
№ 340
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 05.04.2024 № 271 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
1
Риддер қаласы
Индустриальная көшесі 13а, "Виктория" дүкені ғимаратының жанында
2
Риддер қаласы
Киров көшесі 26, автостанция ғимаратына қарама – қарсы
3
Риддер қаласы
Тәуелсіздік даңғылы 24, "Каратай" дүкені ғимаратының жанында
4
Риддер қаласы
Қонаев көшесі 40, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы ғимаратының жанында
5
Риддер қаласы
Гоголь көшесі 39г, "Большая аптека" ғимаратының жанында
6
Риддер қаласы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 05.04.2024 № 271 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Город Риддер
Улица Индустриальная, 13а, возле здания магазина "Виктория"
2
Город Риддер
Улица Кирова, 26, напротив здания автостанции
3
Город Риддер
Проспект Независимости, 24, возле здания магазина "Каратай"
4
Город Риддер
Улица Кунаева, 40, возле здания филиала Некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Восточно-Казахстанской области
5
Город Риддер
Улица Гоголя, 39г, возле здания "Большая аптека"
6
Город Риддер