"2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы N 38/22-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда N 4198 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 40/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабы 1 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4173 тіркелген) сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3623 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3810398,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2698255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 29699 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1073131,9 мың теңге;
2) шығындар – 3824726,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операцяилар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 14327,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14327,3 мың теңге";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 57497 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015 - 2017 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года N 38/22-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 октября 2015 года № 4198. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 40/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 40/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3623, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 30 января 2015 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3810398,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2698255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29699 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1073131,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3824726,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14327,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14327,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть на 2015 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 57497 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 338196 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемақы төлеуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 112565 мың теңге көлемінде көзделсін.";
14 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 20668 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес 1, 6, 9 - қосымшалар келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы О. МЫСАЕВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 338196 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 112565 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах в размере 20668 тысяч тенге.".
приложения 1, 6, 9 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии В. МЫСАЕВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1 к решению
XХХVIII сессии Риддерского
городского маслихата