"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 8-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 28/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3900 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 12/6-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 26.06.2017 № 12/6-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43, 43-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.07.2015 № 29/8-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" 2012 жылғы 21 қарашадағы Абай аудандық мәслихатының № 8-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2779 болып тіркелген, 2012 жылғы 23-31 желтоқсанда "Абай елі" газетінің № 48 санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбы орыс тілінде жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тілде тақырыбы өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белібаев
Мәслихат хатшысы Т. Аманғазы

О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 21 ноября 2012 года № 8-7 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 апреля 2015 года № 28/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 апреля 2015 года № 3900. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2017 года № 12/6-VI
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.06.2017 № 12/6-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствиии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.07.2015 № 29/8-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 21 ноября 2012 года № 8-7 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2779, опубликовано в газете "Абай елі" от 23-31 декабря 2012 года № 48) следующее изменение:
заголовок данного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь маслихата Т. Амангазы