"2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі N 38/278-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде N 4049 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/312-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 43/312-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 1 шілдедегі № 29/345-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4017 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3609 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 5620499,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2466567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21679,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 78561,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3053692,8 мың теңге;
шығындар – 5656030,0 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 19574,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22436,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2862,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 55104,2 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55104,2 мың теңге.";
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2015 года N 38/278-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июля 2015 года N 4049. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 43/312-V
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 43/312-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2015 года № 29/345-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4017) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3609, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2015 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы – 5620499,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2466567,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21679,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78561,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3053692,8 тысяч тенге;
затраты – 5656030,0 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 19574,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22436,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2862,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 55104,2 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55104,2 тысяч тенге";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1750,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
7393,0
5
Ойын бизнесіне салық
1712,0
02
Тіркелген салық
1712,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
10654,0
1
Мемлекеттік баж
10654,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1170,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1210,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
512,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
7742,0
2
Салықтық емес түсiмдер
21679,0
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
5773,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
3404,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
3404,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2365,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2365,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
4,0
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
0,0
07
Иесіз мүлікті,белгіленген тәртіппен комуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды,олжаларды,сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
149,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
149,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
149,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
122,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
122,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

1750,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
7393,0
5
Налог на игорный бизнес
1712,0
02
Фиксированный налог
1712,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
10654,0
1
Государственная пошлина
10654,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1170,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1210,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
512,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского служебного оружия и патронов к нему
10,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
10,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
7742,0
2
Неналоговые поступления
21679,0
01
Доходы от государственной собственности
5773,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
3404,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
3404,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2365,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2365,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
4,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
4,0
9
Прочие доходы от государственной собственности
0,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
149,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
149,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
149,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
122,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
122,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета