Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласының "Гвардейская" көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 868 қаулысы, Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 43/317-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда № 4386 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасын, 31-бабының 2-тармағын, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармағын, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 6 қазандағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Аягөз ауданының мәслихаты ШЕШТІ және Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласының "Гвардейская" көшесі - "Танатар Меерманов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім мен қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi
Сессия төрағасы Ж.Дюсембаев      Аудан әкімі      Б.Байахметов
Мәслихат хатшысы Т.Бозтаев

О переименовании улицы "Гвардейская" города Аягоз Аягозского района Восточно-Казахстанской области
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 868, решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года N 43/317-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 февраля 2016 года № 4386
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь пунктом 2 статьи 31, подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 6 октября 2015 года и с учетом мнения населения соответствующей территории маслихат Аягозского района РЕШИЛ и акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "Гвардейская" города Аягоз Аягозского района Восточно-Казахстанской области на улицу - "Танатара Меерманова".
2. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж.Дюсембаев      Аким района      Б.Байахметов
Секретарь маслихата Т.Бозтаев