Тарлаулы ауылдық округінің Тарлаулы ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 24 шілдедегі N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 тамызда N 4124 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 10 маусымдағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Тарлаулы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округінің Тарлаулы ауылындағы атауы жоқ көшеге Ұлы Отан соғысының ардагері "Искаков Базар" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тарлаулы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Қ.Жұмықбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тарлаулы ауылдық округінің әкімі Н.Қабдыкешов

О присвоении наименования безымянной улице в селе Тарлаулы Тарлаулинского сельского округа
Решение акима Тарлаулинского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2015 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2015 года N 4124
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 10 июня 2015 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Тарлаулинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице в селе Тарлаулы Тарлаулинского сельского округа Аягозского района - имя ветерана Великой Отечественной войны "Искаков Базар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Тарлаулинского сельского округа К.Жумыкбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарлаулинского сельского округа Н.Кабдыкешов