"2015-2017 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 02 шілдедегі № 35/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 4023 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 39/3-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы №.29/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3625 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 8, 2015 жылғы 25,.28 ақпандағы "Бесқарағай тынысы" газетінің №.17,18 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2652442,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 266287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8474,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4264,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2373417,0 мың теңге";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 2662249,6 мың теңге";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 9035,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11892,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2857,0 мың теңге";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -18842,6 мың теңге";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –
18842,6 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ.САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 2 шілдедегі
№ 35/5-V шешіміне қосымша
Бесқарағай аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 29/2-V "О бюджете Бескарагайского района на 2015-2017 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02 июля 2015 года № 35/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2015 года № 4023. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 39/3-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2015-2017 годы" от 25 декабря 2014 года № 29/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3625, опубликованное в газете "Бесқарағай тынысы" от 24 января 2015 года за №.8, от.25,.28.февраля 2015 года за №.17,18) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 2652442,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 266287,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8474,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4264,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2373417,0 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 2662249,6 тысяч тенге";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 9035,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11892,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2857,0 тысяч тенге";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -18842,6 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18842,6 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Бескарагайского
районного маслихата К.САДЫКОВ
Приложение
к решению Бескарагайского
районного маслихата
от 2 июля 2015 года № 35/5-V
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата

112,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
16,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
318,0
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
16,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
37,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
212,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
64,0
2
Салықтық емес түсiмдер
8474,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
204,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
200,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
200,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
90,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
90,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
90,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
8180,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
8180,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
8180,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
4264,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
4264,0
1
Жердi сату
4000,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
4000,0
2
Материалдык емес активтерді сату
264,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
264,0
4
Трансферттердің түсімдері
2373417,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2373417,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2373417,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

112,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
16,0
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
318,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформление) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
16,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
37,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
212,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
64,0
2
Неналоговые поступления
8474,0
01
Доходы от государственной собственности
204,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
200,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
200,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
4,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
4,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
90,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
90,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
90,0
06
Прочие неналоговые поступления
8180,0
1
Прочие неналоговые поступления
8180,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
8180,0
3
Поступления от продажи основного капитала
4264,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
4264,0
1
Продажа земли
4000,0
01
Поступления от продажи земельных участков
4000,0
2
Продажа нематериальных активов
264,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
264,0
4
Поступления трансфертов
2373417,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2373417,0
2
Трансферты из областного бюджета
2373417,0
01
Целевые текущие трансферты