Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 4275 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 08.11.2018 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабы 2 тармағына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 15 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3615 тіркелген, аудандық "Пульс района" газеттерінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 10 (6838), "Аудан тынысы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 10 (519) жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бородулиха ауданы әкімі аппаратының басшысы С.Н.Лазуринге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Акулов
Келісілді:
Бородулиха аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С.Харченко
"12" қараша 2015 жыл.
Бородулиха ауданы әкімінің
2015 жылғы "12" қараша
№ 7 шешіміне қосымша
Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
Бородулиха ауылының № 375 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Подборная көшесі, 28, "Абай атындағы толық емес орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 3-22-83.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха ауылы, Октябрь көшесі, № 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22, 28 үйлер; Советская көшесі, № 1 үй, № 2 үй а пәтер, № 4, 6, 8, 10, 11, 16, 22, 23 үйлер, № 23 үй а пәтер, № 25, 27 үйлер, № 27 үй а пәтер, № 29 үй а пәтер, № 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54 үйлер, № 54 үй а пәтер, № 55, 57, 58, 59, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер; Комсомоль көшесі, № 1, 2 үйлер, № 2 үй 2, 3, а пәтерлер, № 3, 4, 5, 6, 7, 10 үйлер, № 10 үй а пәтер, № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 үйлер, № 37 үй а пәтер, № 39, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 67 үйлер; Новая көшесі, № 1 үй, № 1 үй 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, а пәтерлер, № 2 үй, № 2 үй 1, 3, 4, 5, 6, 7, б пәтерлер, № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18 үйлер, № 18 үй а, б пәтерлер, № 19, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 37, 39, 41 үйлер, № 41 үй а пәтер, № 43, 45, 47, 51 үйлер, № 55 үй а пәтер; Мұхтар Әуезов көшесі, № 1 үй, № 1 үй а пәтер, № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер; Рабочая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 20 үйлер, № 20 үй а пәтер, № 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 68 үйлер; Подборная көшесі, № 2 үй, № 2 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6 пәтерлер, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, № 30 үй а пәтер, № 31, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 84, 85 үйлер, № 85 үй а, б пәтерлер, № 86, 87, 89, 90 үйлер; Дружба көшесі, № 2, 4, 6 үйлер, № 6 үй а, 3 пәтерлер, № 7, 8 үйлер, № 8 үй а пәтер, № 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, № 13 үй а пәтер, № 15, 16 үйлер, № 18 үй 2 пәтер, № 20 үй 1, 2, 21 пәтерлер, № 21 үй а, 2 пәтерлер, № 22 үй 1, 2 пәтерлер,№ 23 үй 1, 2 пәтерлер, № 24, 25, 27, 28 үйлер, № 28 үй 2 пәтер, № 29, 30 үйлер, № 30 үй 2 пәтер, № 35 үй, № 35 үй 1, 2 пәтерлер, № 39 үй 1, 2 пәтерлер, № 41 үй, № 43 үй 1, 2 пәтерлер, № 45, 51 үйлер; Северная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 17, 18 үйлер, № 19 үй 1, 2 пәтерлер, № 20, 22, 23, 25, 29 үйлер; Лесхоз көшесі, № 1, 2, 3 үйлер, № 3 үй 2,3 пәтерлер, № 4 үй 2 пәтер, № 5 үй, № 5 үй а, б, г пәтерлер, № 6, 7 үйлер, № 7 үй а, 2 пәтерлер, № 8 үй 1, 2 пәтерлер, № 9 үй, № 10 үй а, 2 пәтерлер, № 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, № 16 үй 1 пәтер, № 17 үй 1, 2, а, б пәтерлер, № 18 үй, № 18 үй а, б пәтерлер, № 19 үй, № 19 үй 2 пәтер, № 21 үй 1 пәтер, № 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30 үйлер, № 30 үй 1, 2, в пәтерлер, № 31, 32, 33 үйлер, № 33 үй а, б пәтерлер, № 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер, № 42 үй 1, 2, а пәтерлер, № 43 үй 1, 2 пәтерлер, № 44 үй, № 44 үй 2 пәтер, № 45 үй, № 45 үй 2 пәтер, № 46 үй, № 46 үй 1 пәтер, № 47 үй 1, 2 пәтерлер, № 48 үй 1, 2 пәтерлер, № 49 үй, № 49 үй 1, 2 пәтерлер, № 50 үй 1, 2 пәтерлер, № 51 үй 1, 2 пәтерлер, № 52 үй 2 пәтер, № 54 үй а пәтер, № 55 үй 1, 2 пәтерлер, № 56 үй 2 пәтер, № 58 үй, № 58 үй а пәтер, № 59, 60, 61, 62, 63, 68, 69, 70 үйлер.
Бородулиха ауланының № 376 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Бородулихинскому району Восточно-Казахстанской области
Решение акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 12 ноября 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 декабря 2015 года № 4275. Утратило силу - решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2018 года № 15
Сноска. Утратило силу - решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 08.11.2018 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бородулихинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Бородулихинскому району Восточно-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2014 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Бородулихинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3615, опубликованное в районных газетах "Пульс района" от 30 января 2015 года № 10 (6838), "Аудан тынысы" от 30 января 2015 года № 10 (519)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бородулихинского района Лазурина С. Н.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Согласовано:
Председатель Бородулихинской
районной территориальной
избирательной комиссии С. Харченко
"12" ноября 2015 год
Приложение к решению акима
Бородулихинского района
от "12" ноября 2015 года
№ 7
Границы избирательных участков по Бородулихинскому району
Избирательный участок № 375 села Бородулиха.
Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Подборная 28, Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа имени Абая", телефон 3-22-83.
Границы избирательного участка: село Бородулиха улица Октябрьская, дома № 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22, 28; улица Советская, дом № 1, дом № 2, квартира а, дома № 4, 6, 8, 10, 11, 16, 22, 23, дом № 23, квартира а, дома № 25, 27, дом № 27 квартира а, дом № 29, квартира а, дома № 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, дом № 54 квартира а, дома № 55, 57, 58, 59, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76; улица Комсомольская, дома № 1, 2, дом № 2, квартира 2, 3, а, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 10, дом № 10, квартира а, дома № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, дом № 37, квартира а, дома № 39, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 67; улица Новая, дом № 1, дом № 1, квартиры 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, а, дом № 2, дом № 2, квартиры 1, 3, 4, 5, 6, 7, б, дома № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, дом № 18, квартиры а, б, дома № 19, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 37, 39, 41, дом № 41, квартира а, дома № 43, 45, 47, 51, дом № 55, квартира а; улица Мухтара Ауэзова, дом № 1, дом № 1, квартира а, дома № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26; улица Рабочая, дома № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 20, дом № 20, квартира а, дома № 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 68; улица Подборная, дом № 2, дом № 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, дом № 30, квартира а, дома № 31, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 84, 85, дом № 85, квартиры а, б, дома № 86, 87, 89, 90; улица Дружбы, дома № 2, 4, 6, дом № 6, квартира а, 3, дома № 7, 8, дом № 8, квартира а, дома № 9, 10, 11, 12, 13, дом № 13 квартира а, дома № 15, 16, дом № 18, квартира 2, дом № 20, квартиры 1, 2, 21, дом № 21, квартиры а, 2, дом № 22, квартиры 1, 2, дом № 23, квартиры 1, 2, дома № 24, 25, 27, 28, дом № 28, квартира 2, дома № 29, 30, дом № 30, квартира 2, дом № 35, дом № 35, квартиры 1, 2, дом № 39, квартиры 1, 2, дом № 41, дом № 43, квартиры 1, 2, дома № 45, 51; улица Северная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 17, 18, дом № 19, квартиры 1, 2, дома № 20, 22, 23, 25, 29; улица Лесхоз, дома № 1, 2, 3, дом № 3, квартиры 2, 3, дом № 4, квартира 2, дом № 5, дом № 5, квартиры а, б, г, дома № 6, 7, дом № 7, квартиры а, 2, дом № 8, квартиры 1, 2, дом № 9, дом № 10, квартиры а, 2, дома № 12, 13, 14, 15, 16, дом № 16, квартира 1, дом № 17, квартиры 1, 2, а, б, дом № 18, дом № 18, квартиры а, б, дом № 19, дом № 19, квартира 2, дом № 21 квартира 1, дома № 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, дом № 30, квартиры 1, 2, в, дома № 31, 32, 33, дом № 33, квартиры а, б, дома № 35, 36, 37, 38, 39, 40, дом № 42, квартиры 1, 2, а, дом № 43, квартиры 1, 2, дом № 44, дом № 44, квартира 2, дом № 45, дом № 45, квартира 2, дом № 46, дом № 46, квартира 1, дом № 47, квартиры 1, 2, дом № 48, квартиры 1, 2, дом № 49, дом № 49, квартиры 1, 2, дом № 50, квартиры 1, 2, дом № 51, квартиры 1, 2, дом № 52, квартира 2, дом № 54, квартира а, дом № 55, квартиры 1, 2, дом № 56, квартира 2, дом № 58, дом № 58, квартира а, дома № 59, 60, 61, 62, 63, 68, 69, 70.
Избирательный участок № 376 села Бородулиха.

Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Федор Середин көшесі, 35, "Николай Островский атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-13-56.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха ауылы, Федор Середин көшесі, № 40 үй 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 пәтерлер, № 42, 45, 46 үйлер, № 37 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлер, № 39 үй 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлер, № 41 үй 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 42 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56 пәтерлер, № 49, 50, 51, 52, 54 үйлер, № 55 үй 1, 2 пәтерлер, № 62, 67 үйлер, № 69 үй а, б пәтерлер, № 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 98 үйлер; Тәуелсіздік көшесі, № 64, 70, 72, 78, 80, 83, 84, 86, 88, 89, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер, № 120 үй 3, 4 пәтерлер, № 121 үй, № 121 үй 1 пәтер, № 122 үй, № 122 үй 1, 2 пәтерлер, № 123 үй, № 124 үй 1, 2 пәтер, № 126 үй 1 пәтер, № 128 үй 1, 2 пәтерлер, № 129 үй, № 130 үй 2 пәтер, № 131 үй, № 131 үй 1 пәтер, № 133 үй, № 133 үй 1, 2, 3, 4, 5 пәтерлер, № 136 үй, № 137 үй 1, 2 пәтерлер, № 140, 142 үйлер, № 143 үй 2 пәтер, № 144, 146 үйлер, № 147 үй 1, 2 пәтерлер, № 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 үйлер, № 164 үй а, б пәтерлер, № 165, 166, 167 үйлер, № 168 үй а, б пәтерлер, № 169, 170 үйлер 1, 2 пәтерлер, № 171, 172 үйлер 1, 2 пәтерлер, № 173 үй, № 173 үй 1, 2, 4, а, б пәтерлер, № 175 үй, № 176 үй 2 пәтер, № 177 үй, № 177 үй 1, 2, 4 пәтерлер, № 178 үй 1, 2 пәтерлер, № 180 үй а, б пәтерлер, № 181, 183 үйлер, № 183 үй 1, 2 пәтерлер; Достық көшесі, № 188, 190, 192, 196, 200 үйлер, № 239 үй 1, 2 пәтерлер, № 241, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 265, 273 үйлер; Бірлік көшесі, № 114, 116, 120, 122 үйлер, № 124 үй 1, 2 пәтерлер, № 126, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 147, 149 үйлер, № 151 үй 1, 2 пәтерлер, № 152, 154, 155, 156, 157 үйлер, № 158 үй а, б пәтерлер, № 161, 162, 171, 173, 174 үйлер, № 174 үй 1, 2, 8 пәтерлер, № 193, 195, 197, 203, 205, 206, 209, 215, 217, 221, 225 үйлер; № 241 үй 1 пәтер, № 247, 249, 251, 253, 255, 257, 265, 273 үйлер; Қонысбай Түсібжанов көшесі, № 61, 63, 65, 69, 71, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер, № 161 үй а, б, д пәтерлер, № 164 үй, № 164 үй а пәтер, № 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194 үйлер; Короткая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Лесная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер, № 19 үй 1, 2 пәтерлер, № 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, № 25 үй а, 2 пәтерлер, № 26 үй 1, 2 пәтерлер, № 27 үй 1, 2 пәтерлер, № 28 үй 1, 2 пәтерлер, № 29 үй 1, 2 пәтерлер, № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер; Пионерская көшесі, № 1, 4, 6, 7, 21, 27, 29 үйлер, № 29 үй а пәтер, № 33 үй, № 33 үй а пәтер, № 35 үй а пәтер, № 37, 39 үйлер, № 39 үй б, в пәтерлер, № 41 үй, № 41 үй а пәтер, № 43 үй, № 43 үй а пәтер, № 45, 51 үйлер, № 55 үй а пәтер, № 59, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер, № 71 үй а пәтер, № 73, 75, 79, 83, 87, 88 үйлер, № 89 үй а пәтер, № 91, 92, 93, 96, 97, 99 үйлер, № 99 үй а, б пәтерлер, № 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110 үйлер, № 110 үй а пәтер, № 111, 113, 115, 117, 120, 121, 122, 123 үйлер, № 124 үй 2 пәтер, № 125 үй, № 126 үй 2 пәтер, № 128, 129, 131, 135, 137, 139 үйлер; Южный шағын ауданы, № 2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28 үйлер, № 29 үй а пәтер, № 31 үй 1 пәтер, № 32 үй, № 32 үй 1, 2 пәтерлер, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер, № 41 үй а пәтер, № 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер; Кен Дала көшесі, № 3 үй 1 пәтер, № 6 үй 1, 2, а пәтер, № 7, 12 үйлер, № 12 үй 1, 2 пәтерлер, № 15 үй 1, 2 пәтерлер, № 16 үй 1, 2 пәтерлер, № 17 үй 1, 2 пәтерлер, № 20, 21, 22 үйлер, № 23 үй 1, 2 пәтерлер, № 25 үй 1, 2 пәтерлер, № 26 үй, № 27 үй 3 пәтер, № 29, 31, 32 үйлер, № 33 үй 1, 2 пәтерлер, № 34 үй 1, 2 пәтерлер, № 35 үй 1, 2, 3 пәтерлер, № 36 үй, № 36 үй 1 пәтер, № 37 үй 2, 3 пәтерлер, № 38 үй 1, 2 пәтерлер, № 40 үй 1, 2 пәтерлер, № 41 үй 1, 2 пәтерлер, № 43 үй 1, 2 пәтер, № 44 үй 1, 2 пәтерлер, № 45 үй, № 46 үй 1, 2 пәтерлер, № 47 үй 1, 2 пәтерлер, № 48 үй 1, 2 пәтерлер; Подстанция көшесі, № 1 үй 1 пәтер, № 2 үй, № 2 үй 1, 2 пәтерлер, № 3 үй; СТО көшесі, № 1 үй 1 пәтер; Школьная көшесі, № 1, 2, 3 үйлер, № 3 үй 1 пәтер, № 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер; Молодежная көшесі, № 1 үй, № 1 үй а пәтер, № 2 үй а, б пәтерлер, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19 үйлер, № 20 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16 пәтерлер, № 21, 22, 23, 24 үйлер;
Бородулиха ауылының № 377 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Федора Середина, 35, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Николая Островского", телефон 2-13-56.
Границы избирательного участка: село Бородулиха, улица Федора Середина, дом № 40, квартиры 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, дома № 42, 45, 46, дом № 37, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, дом № 39, квартиры 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, дом № 41, квартиры 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, дома № 49, 50, 51, 52, 54, дом № 55, квартиры 1, 2, дома № 62, 67, дом № 69, квартиры а, б, дома № 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 98; улица Тәуелсіздік, дома № 64, 70, 72, 78, 80, 83, 84, 86, 88, 89, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120, дом № 120 квартиры 3, 4, дом № 121, дом № 121, квартира 1, дом № 122, дом № 122, квартиры 1, 2, дом № 123, дом № 124, квартиры 1, 2, дом № 126, квартира 1, дом № 128, квартиры 1, 2, дом № 129, дом № 130, квартира 2, дом № 131, дом № 131, квартира 1, дом № 133, дом № 133 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, дом № 136, дом № 137, квартиры 1, 2, дома № 140, 142, дом № 143, квартира 2, дома № 144, 146, дом № 147, квартиры 1, 2, дома № 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, дом 164, квартиры а, б, дома № 165, 166, 167, дом № 168, квартиры а, б, дома № 169, 170 квартиры 1, 2, дом № 171, дом № 172 квартиры 1, 2, дом № 173, дом № 173 квартиры 1, 2, 4, а, б, дом № 175, дом № 176, квартира 2, дом № 177, дом № 177, квартиры 1, 2, 4, дом № 178, квартиры 1, 2, дом № 180, квартиры а, б, дома № 181, 183, дом № 183, квартиры 1, 2; улица Достык, дома № 188, 190, 192, 196, 200, дом № 239, квартиры 1, 2, дома № 241, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 265, 273; улица Бірлік, дома № 114, 116, 120, 122, дом № 124, квартиры 1, 2, дома № 126, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 147, 149, дом № 151, квартиры 1, 2, дома № 152, 154, 155, 156, 157, дом № 158, квартиры а, б, дома № 161, 162, 171, 173, 174, дом № 174, квартиры 1, 2 , 8, дома № 193, 195, 197, 203, 205, 206, 209, 215, 217, 221, 225, дом № 241, квартира 1, дом № 247, 249, 251, 253, 255, 257, 265, 273; улица Конысбая Тусубжанова, дома № 61, 63, 65, 69, 71, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, дом 161, квартиры а, б, д, дом № 164, дом № 164, квартира а, дом № 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; улица Короткая, дома № 1,2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10; улица Лесная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, дом № 19, квартиры 1, 2, дома № 20, 21, 22, 23, 24, дом № 25, квартиры а, 2, дом № 26, квартиры 1, 2, дом № 27, квартиры 1, 2, дом № 28, квартиры 1, 2, дом № 29, квартиры 1, 2, дома № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40; улица Пионерская, дома № 1, 4, 6, 7, 21, 27, 29, дом № 29, квартира а, дом № 33, дом № 33, квартира а, дом № 35, квартира а, дома № 37, 39, дом № 39, квартиры б, в, дом № 41, дом № 41, квартира а, дом № 43, дом № 43, квартира а, дома № 45, 51, дом № 55, квартира а, дома № 59, 63, 65, 67, 69, 71, дом № 71, квартира а, дома № 73, 75, 79, 83, 87, 88, дом № 89 квартира а, дома № 91, 92, 93, 96, 97, 99, дом № 99, квартиры а, б, дома № 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, дом № 110, квартира а, дома № 111, 113, 115, 117, 120, 121, 122, 123, дом № 124, квартира 2, дом № 125, дом № 126, квартира 2, дома № 128, 129, 131, 135, 137, 139; микрорайон Южный, дома № 2, 5,7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, дом № 29, квартира а, дом № 31, квартира 1, дом № 32, дом № 32, квартиры 1, 2, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, дом № 41, квартира а, дома № 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; улица Кен Дала, дом № 3, квартира 1, дом № 6, квартиры 1, 2, а, дома № 7, 12, дом № 12, квартиры 1, 2, дом № 15, квартиры 1, 2, дом № 16, квартиры 1, 2, дом № 17, квартиры 1, 2, дома № 20, 21, 22, дом № 23, квартиры 1, 2, дом № 25, квартиры 1, 2, дом № 26, дом № 27, квартира 3, дома № 29, 31, 32, дом № 33, квартиры 1, 2, дом № 34, квартиры 1, 2, дом № 35, квартиры 1, 2, 3, дом № 36, дом № 36, квартира 1, дом № 37, квартиры 2, 3, дом № 38, квартиры 1, 2, дом № 40, квартиры 1, 2, дом № 41, квартиры 1, 2, дом № 43, квартиры 1, 2, дом № 44, квартиры 1, 2, дом № 45, дом № 46, квартиры 1, 2, дом № 47, квартиры 1, 2, дом № 48, квартиры 1, 2; улица Подстанция, дом № 1, квартира 1, дом № 2, дом № 2 квартиры 1, 2, дом № 3; улица СТО, дом № 1, квартира 1; улица Школьная, дома № 1, 2, 3, дом № 3, квартира 1, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14; улица Молодежная, дом № 1, дом №1, квартира а, дом № 2, квартиры а, б, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, дом № 20, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, дома № 21, 22, 23, 24;
Избирательный участок № 377 села Бородулиха.

Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха көшесі, Достық көшесі, 217, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, телефон 2-19-51.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха ауылы, Қазақстан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер; Боркова көшесі, № 12, 14, 16 үйлер, № 18 үй 1, 2, 3 пәтерлер, № 20, 21, 22, 23 үйлер, № 23 үй 2 пәтер, № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер, № 32 үй 1, 2 пәтерлер, № 33, 35, 37 үйлер; Абай Құнанбаев көшесі, № 1 үй, № 2 үй а, б, в, д пәтерлер, № 3, 4, 5, 6 үйлер, № 6 үй 1 пәтер, № 7, 8, 9 үйлер, № 9 үй б пәтер, № 10, 12 үйлер, № 13 үй а, б пәтерлер, № 14, 15 үйлер, № 16 үй б пәтер, № 17 үй, № 18 үй б пәтер, № 19, 20 үйлер, № 20 үй 1 пәтер, № 21 үй, № 22 үй а, б пәтерлер, № 23 үй, № 24 үй а, б пәтерлер, № 25 үй а, б пәтерлер, № 26 үй 2 пәтер, № 27 үй, № 28 үй а, б пәтерлер, № 29 үй, № 29 үй а пәтер, № 30, 31 үйлер, № 32 үй а, б пәтерлер, № 33 үй а, б пәтерлер, № 34 үй, № 34 үй 1 пәтер, № 35 үй, № 35 үй а пәтер, № 36 үй 1, 2 пәтерлер, № 37 үй а, б пәтерлер, № 38 үй а, б пәтерлер, № 39 үй а, б пәтерлер, № 40 үй, № 40 үй а пәтер, № 41 үй 1, б пәтерлер, № 42 үй, № 42 үй в пәтер, № 43 үй а, б пәтерлер, № 44 үй, № 44 үй а пәтер, № 45 үй а, б пәтерлер, № 46 үй, № 46 үй 2 пәтер, № 47 үй 1, 3, а, б пәтерлер, № 48 үй, № 48 үй а пәтер, № 49 үй а, б пәтерлер, № 50 үй, № 51 үй а, б, в пәтерлер, № 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер; Восточная көшесі, № 1, 2 үйлер, № 2 үй а пәтер, № 4, 5 үйлер, № 5 үй 2 пәтер, № 6, 7, 8, 9 үйлер, № 10 үй а, 2 пәтерлер, № 11, 12 үйлер, № 12 үй 1, 2 пәтерлер, № 13, 14, 15 үйлер, № 15 үй 2 пәтер, № 16 үй а пәтер, № 17 үй 1 пәтер, № 18 үй 1, 2 пәтерлер, № 19, 20 үйлер, № 21 үй 1, 2 пәтерлер, № 22 үй, № 22 үй а пәтер, № 23 үй 1, 2 пәтерлер, № 24, 25, 26, 27 үйлер, № 28 үй 1, 2 пәтерлер, № 29 үй 1, 2 пәтерлер, № 30 үй 1, 2 пәтерлер, № 31, 32, 33, 34, 35 үйлер, № 36 үй 1, 2 пәтерлер, № 37, 38 үйлер, № 38 үй 2 пәтер, № 40, 41, 42, 43, 44 үйлер, № 45 үй 2 пәтер, № 46 үй, № 47 үй 1, 2 пәтерлер, № 48, 49, 50, 52 үйлер, № 53 үй 1, 2 пәтерлер, № 54 үй, № 55 үй 1, 2 пәтерлер, № 56, 57, 59 үйлер, № 61 үй 1, 2 пәтерлер, № 63, 65, 67 үйлер, № 69 үй 1, 2 пәтерлер, № 71 үй 1, 2 пәтерлер; Колхозная көшесі, № 2 үй, № 3 үй 2, 3, 4, 5, 6, 8 пәтерлер, № 4, 6, 7, 8, 9 үйлер, № 10 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, № 11, 13, 15 үйлер; Достық көшесі, № 15, 29, 33, 35, 36, 39, 40 үйлер, № 40 үй а пәтер, № 41 үй, № 43 үй 1, 2 пәтерлер, № 45 үй, № 45 үй а пәтер, № 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 149, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178 үйлер, № 178 үй 1 пәтер, № 179, 181, 182, 184, 186, 189 үйлер, № 189 үй 2 пәтер, № 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215 үйлер, № 215 үй а пәтер, № 223 үй, № 225 үй 1, 3, 5, 6, 7, 8 пәтерлер, № 229 үй, № 229 үй 1 пәтер, № 231, 233, 237 үйлер; Бірлік көшесі, № 6, 7, 9, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72 үйлер, № 72 үй 2 пәтер, № 79, 85, 87, 89, 92, 94, 97, 100, 102 үйлер, № 104 үй 2 пәтер, № 105, 106, 117, 119, 121, 123, 125 үйлер; Қонысбай Түсібжанов көшесі, № 2, 3, 5, 7, 9, 14, 17, 20, 22, 23, 27, 28 үйлер, № 28 үй 2 пәтер, № 37, 40, 41 үйлер, № 41 үй а пәтер, № 42, 43, 44, 48, 52, 53, 54 үйлер, № 55 үй б пәтер, № 57 үй а, б пәтерлер, № 59, 60, 62, 72, 74, 76 үйлер; Федор Середин көшесі, № 3 үй, № 6 үй а, б пәтерлер, № 7, 8 үйлер, № 9 үй 1, 2 пәтерлер, № 11 үй а, б пәтерлер, № 14 үй, № 15 үй а, б пәтерлер, № 16 үй, № 17 үй 1 пәтер, № 17 үй 2 пәтер, № 18 үй а, 1 пәтерлер, № 18 үй 2 пәтер, № 19 үй 1, 2 пәтерлер, № 19 үй 3 пәтер, № 20, 21, 22, 23 үйлер, № 23 үй 2 пәтер, № 24 үй, № 25 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, № 26 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, № 27 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, № 29 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлер, № 31 үй 1, 3, 4 пәтерлер; Тәуелсіздік көшесі, № 32 үй 1, 2 пәтерлер, № 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43 үйлер, № 45 үй 1, 2 пәтерлер, № 47 үй, № 48 үй 3, 7, 8 пәтерлер, № 49 үй, № 50 үй 4, 5, 7, 8 пәтерлер, № 51 үй, № 52 үй 1, 3 пәтерлер, № 52 үй 4 пәтер, № 53 үй, № 54 үй 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, пәтерлер, № 60, 61, 62, 63, 71 үйлер, № 75 үй 3 пәтер, № 77, 79 үйлер; Речная көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер, № 12 үй 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 пәтерлер, № 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер, № 26 үй а пәтер; Спортивный тұйық көшесі, № 1, 2, 5 үйлер, № 5 үй 1 пәтер, № 6, 8 үйлер, № 9 үй 1, 2 пәтерлер, № 10 үй, № 10 үй 1 пәтер, № 11 үйлер; Чкалов тұйық көшесі, № 1 үй а, б пәтерлер, № 4 үй а, б пәтерлер, № 5, 7, 8, 9 үйлер, № 9 үй 2 пәтер, № 10 үй; Центральный тұйық көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8 үйлер, № 12 үй 1 пәтер; Парковый тұйық көшесі, № 1, 2 үйлер, № 2 үй б пәтер, № 3, 4, 5, 6 үйлер, № 6 үй 1 пәтер, № 7, 8 үйлер; Мира тұйық көшесі, № 5 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлер, № 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 22 үйлер.
Знаменка ауылының № 378 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Достык 217, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 2-19-51.
Границы избирательного участка: село Бородулиха, улица Казахстанская, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Боркова, дома № 12, 14, 16, дом № 18, квартиры 1, 2, 3, дома № 20, 21, 22, 23, дом № 23, квартира 2, дома № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, дом № 32, квартиры 1, 2, дома № 33, 35, 37; улица Абая Кунанбаева, дом № 1, дом № 2, квартиры а, б, в, д, дома № 3, 4, 5, 6, дом № 6, квартира 1, дома № 7, 8, 9, дом № 9, квартира б, дома № 10, 12, дом № 13, квартиры а, б, дома № 14, 15, дом № 16, квартира б, дом № 17, дом № 18, квартира б, дома № 19, 20, дом № 20, квартира 1, дом № 21, дом № 22, квартиры а, б, дом № 23, дом № 24, квартиры а, б, дом № 25, квартиры а, б, дом № 26, квартира 2, дом № 27, дом № 28, квартиры а, б, дом № 29, дом № 29, квартира а, дома № 30, 31, дом № 32, квартиры а, б, дом № 33, квартиры а, б, дом № 34, дом № 34, квартира 1, дом № 35, дом № 35, квартира а, дом № 36 квартиры 1, 2, дом № 37, квартиры а, б, дом № 38, квартиры а, б, дом № 39, квартиры а, б, дом № 40, дом № 40 квартира а, дом № 41, квартиры 1, б, дом № 42, дом № 42, квартира в, дом № 43, квартиры а, б, дом № 44, дом № 44, квартира а, дом № 45, квартиры а, б, дом № 46, дом № 46, квартира 2, дом № 47, квартиры 1, 3, а, б, дом № 48, дом № 48, квартира а, дом № 49, квартиры а, б, дом № 50, дом № 51, квартиры а, б, в, дома № 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Восточная, дома № 1, 2, 2 квартира а, дома № 4, 5, дом № 5, квартира 2, дома № 6, 7, 8, 9, дом № 10, квартиры а, 2, дома № 11, 12, дом № 12, квартиры 1, 2, дома № 13, 14, 15, дом № 15, квартира 2, дом № 16, квартира а, дом № 17, квартира 1, дом № 18, квартира 1, 2, дома № 19, 20, дом № 21, квартиры 1, 2, дом № 22, дом № 22, квартира а, дом № 23, квартиры 1, 2, дома № 24, 25, 26, 27, дом № 28, квартиры 1, 2, дом № 29, квартиры 1, 2, дом № 30, квартиры 1, 2, дома № 31, 32, 33, 34, 35, дом № 36, квартиры 1, 2, дома № 37, 38, дом № 38, квартира 2, дома № 40, 41, 42, 43, 44, дом № 45, квартира 2, дом № 46, дом № 47, квартиры 1, 2, дома № 48, 49, 50, 52, дом № 53, квартиры 1, 2, дом № 54, дом № 55, квартиры 1, 2, дома № 56, 57, 59, дом № 61, квартиры 1, 2, дома № 63, 65, 67, дом № 69, квартиры 1, 2, дом № 71, квартиры 1, 2; улица Колхозная, дом № 2, дом № 3, квартиры 2, 3, 4, 5, 6, 8, дома № 4, 6, 7, 8, 9, дом № 10, квартиры 1, 2, 3, 4, дома № 11, 13, 15; улица Достык, дома № 15, 29, 33, 35, 36, 39, 40, дом № 40, квартира а, дом № 41, дом № 43, квартиры 1, 2, дом № 45, дом № 45, квартира а, дома № 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 149, 150, 151, 153, 155, 156, 157,159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178, дом № 178, квартира 1, дома № 179, 181, 182, 184, 186, 189, дом № 189, квартира 2, дома № 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215, дом № 215, квартира а, дом № 223, дом № 225, квартиры 1, 3, 5, 6, 7, 8, дом № 229, дом № 229, квартира 1, дома № 231, 233, 237; улица Бірлік, дома № 6, 7, 9, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, дом № 72, квартира 2, дома № 79, 85, 87, 89, 92, 94, 97, 100, 102, дом № 104, квартира 2, дома № 105, 106, 117, 119, 121, 123, 125; улица Конысбая Тусубжанова, дома № 2, 3, 5, 7, 9, 14, 17, 20, 22, 23, 27, 28, дом № 28, квартира 2, дома № 37, 40, 41, дом № 41, квартира а, дома № 42, 43, 44, 48, 52, 53, 54, дом № 55, квартира б, дом № 57, квартиры а, б, дома № 59, 60, 62, 72, 74, 76; улица Федора Середина, дома № 3, дом № 6, квартиры а, б, дома № 7, 8, дом № 9, квартиры 1, 2, дом № 11, квартиры а, б, дом № 14, дом № 15, квартиры а, б, дом № 16, дом № 17, квартира 1, дом № 17, квартира 2, дом № 18, квартиры а, 1, дом № 18, квартира 2, дом № 19, квартиры 1, 2, дом № 19, квартира 3, дома № 20, 21, 22, 23, дом № 23 квартира 2, дом № 24, дом № 25, квартиры 1, 2, 3, 4, дом № 26, квартиры 1, 2, 3, 4, дом № 27, квартиры 1, 2, 3, 4, дом № 29, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, дом № 31, квартиры 1, 3, 4; улица Тәуелсіздік, дом № 32, квартиры 1, 2, дома № 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, дом № 45, квартиры 1, 2, дом № 47, дом № 48, квартиры 3, 7, 8, дом № 49, дом № 50, квартиры 4, 5, 7, 8, дом № 51, дом № 52, квартиры 1, 3, дом № 52, квартира 4, дом № 53, дом № 54, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, дома № 60, 61, 62, 63, 71, дом № 75, квартира 3, дома № 77, 79; улица Речная, дома № 1,3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, дом № 12, квартиры 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, дома № 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, дом № 26, квартира а; переулок Спортивный, дома № 1, 2, 5, дом № 5, квартира 1, дома № 6, 8, дом № 9, квартиры 1, 2, дом № 10, дом № 10, квартира 1, дом № 11; переулок Чкалова, дома № 1, квартиры а, б, дом № 4, квартиры а, б, дома № 5, 7, 8, 9, дом № 9, квартира 2, дом № 10; переулок Центральный, дома № 1, 2, 4, 6, 8, дом № 12, квартира 1; переулок Парковый, дома № 1, 2, дом № 2, квартира б, дома № 3, 4, 5, 6, дом № 6, квартира 1, дома № 7, 8; переулок Мира, дома № 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, дома № 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 22.
Избирательный участок № 378 села Знаменка.

Сайлау учаскесінің орталығы: Знаменка ауылы, мал шаурашылығы кешенінің әкімшілік ғимараты, телефон 2-47-61.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Знаменка ауылы.
Успенка ауылының № 379 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Успенка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 14, "Успенка негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-42-07.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Успенка ауылы, Барышовка ауылы, Поднебесное ауылы.
Дмитриевка ауылының № 382 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Дмитриевка ауылы, Мира көшесі, 16, "Киров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 3-34-81.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Дмитриевка ауылы.
Боровое ауылының № 383 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Боровое ауылы, Центральная көшесі, 4, Лео Иванцовтың үйі.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Боровое ауылы.
Камышенка ауылының № 384 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Камышенка ауылы, Школьная көшесі, 58, "Камышенка ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-72-42.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Камышенка ауылы.
Михайловка ауылының № 385 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Михайловка ауылы, медициналық пункт, телефон 2-44-30.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Михайловка ауылы.
Романовка ауылының № 386 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Романовка ауылы, медициналық пункт, телефон 2-44-66.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Романовка ауылы.
Белағаш ауылының № 387 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Белағаш ауылы, Школьная көшесі, 1, "Белағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 3-81-73.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Белағаш, Дюсекен жол айрығы.
Зенковка ауылының № 388 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Зенковка ауылы, Школьная көшесі, 19, "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 3-44-90.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Зенковка ауылы, Өмірзақ ауылы.
Бек-Карьер ауылының № 389 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бек-Карьер ауылы, А.Мұқашеваның үйі.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Бек-Карьер ауылы, Бековка ауылы, 41 жол айрығы.
Шелехово ауылының № 390 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шелехов ауылы, Школьная көшесі, 42, "Шелеховка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-71-04.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Шелехов ауылы, Троицкое ауылы.
Орловка ауылының № 393 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Орловка ауылы, Дружба көшесі, 34, "ШҚО Бородулиха ауданның ветеринарлық қызметі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын жанындағы Степной ауылдық округінің ветеринарлық пункті.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Орловка ауылы, Вознесеновка ауылы.
Аул станциясының № 394 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Знаменка, административное здание животноводческого комплекса, телефон 2-47-61.
Границы избирательного участка: село Знаменка.
Избирательный участок № 379 села Успенка.
Центр избирательного участка: село Успенка, улица Мухтара Ауэзова 14, коммунальное государственное учреждение "Успенская основная средняя школа", телефон 2-42-07.
Границы избирательного участка: село Успенка, село Барышовка, село Поднебесное.
Избирательный участок № 382 села Дмитриевка.
Центр избирательного участка: село Дмитриевка, улица Мира 16, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кирова", телефон 3-34-81.
Границы избирательного участка: село Дмитриевка.
Избирательный участок № 383 села Боровое.
Центр избирательного участка: село Боровое, улица Центральная 4, дом, Иванцова Л.
Границы избирательного участка: село Боровое.
Избирательный участок № 384 села Камышенка.
Центр избирательного участка: село Камышенка, улица Школьная 58, коммунальное государственное учреждение "Камышенская средняя школа", телефон 2-72-42.
Границы избирательного участка: село Камышенка.
Избирательный участок № 385 села Михайловка.
Центр избирательного участка: село Михайловка, медицинский пункт, телефон 2-44-30.
Границы избирательного участка: село Михайловка.
Избирательный участок № 386 села Романовка.
Центр избирательного участка: село Романовка, медицинский пункт, телефон 2-44-66.
Границы избирательного участка: село Романовка.
Избирательный участок № 387 села Бель-Агач.
Центр избирательного участка: село Бель-Агач, улица Школьная 1, коммунальное государственное учреждение "Бель-Агачская средняя школа", телефон 3-81-73.
Границы избирательного участка: село Бель-Агач, разъезд Дюсекен.
Избирательный участок № 388 села Зенковка.
Центр избирательного участка: село Зенковка, улица Школьная 19, коммунальное государственное учреждение "Краснопольская средняя школа", телефон 3-44-90.
Границы избирательного участка: село Зенковка, село Умурзак.
Избирательный участок № 389 села Бек-Карьер.
Центр избирательного участка: село Бек-Карьер, дом Мукашевой А.
Границы избирательного участка: село Бек-Карьер, село Бековка, Разъезд 41.
Избирательный участок № 390 села Шелехово.
Центр избирательного участка: село Шелехово, улица Школьная 42, коммунальное государственное учреждение "Шелеховская средняя школа", телефон 2-71-04.
Границы избирательного участка: село Шелехово, село Троицкое.
Избирательный участок № 393 села Орловка.
Центр избирательного участка: село Орловка, улица Дружбы 34, ветеринарный пункт Степного сельского округа при коммунальном государственном предприятии "Ветеринарная служба Бородулихинского района ВКО".
Границы избирательного участка: село Орловка, с.Вознесеновка.
Избирательный участок № 394 станции Аул.

Сайлау учаскесінің орталығы: Аул станциясы, 1 Май көшесі, 52, "Ауыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-47-70.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Аул станциясы.
Коростели ауылының № 395 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Коростели ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 16, "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-63-18.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Коростели ауылы.
Тарск ауылының № 396 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тарск ауылы, үй, телефон 2-46-81.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Тарск ауылы.
Ивановка ауылының № 397 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ивановка ауылы, 1 Май көшесі, 77, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жанындағы Ивановка ауылдық клубы, телефон 3- 56-66.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Ивановка ауылы, Сосновка ауылы.
"Березовка" шипажайының № 398 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Березовка" шипажайы, Новостройка көшесі, № 1, "Березовка" шипажайының конторасы, телефон 2-47-24.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: "Березовка" шипажайы.
"Березовка" подхозының № 399 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Березовка" подхозы, Степная көшесі, 5, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жанындағы ауылдық клуб, телефон 2-65-39, "Березовка" подхозының шекараларында.
Переменовка ауылының № 400 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Переменовка ауылы, Советская көшесі, 53/а, "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-75-45.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Переменовка ауылы.
Андроновка ауылының № 401 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Андроновка ауылы, Ивановская көшесі, 17, "Андроновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 3-52-64.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Андроновка ауылы.
Орловка ауылының №402 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Орловка ауылы, Октябрьская көшесі, 15 а, "Орловка жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-61-61.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Орловка ауылы.
Жезкент кентінің № 403 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жезкент кенті, ҚазКСР 60 жыл көшесі, 8, "Жезкент кентінің экономикалық мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 5-13-01, 2-59-92.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Жезкент кенті 68 үй, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 пәтерлер; ҚазКСР 60 жыл көшесі, № 1 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлер; № 2 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 3 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 пәтерлер; № 4 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 пәтерлер; № 5 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 пәтерлер; № 6 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 пәтерлер; № 10 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 пәтерлер; Южная көшесі, № 1 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 пәтерлер; № 1а үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 пәтерлер; № 3 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 5 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 7 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 пәтерлер; № 21 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 пәтерлер.
Жезкент кентінің № 404 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: станция Аул, улица 1 Мая 52, коммунальное государственное учреждение "Аульская средняя школа", телефон 2-47-70.
Границы избирательного участка: станция Аул.
Избирательный участок № 395 села Коростели.
Центр избирательного участка: село Коростели, улица Абая Кунанбаева 16, коммунальное государственное учреждение "Коростелевская средняя школа", телефон 2-63-18.
Границы избирательного участка: село Коростели.
Избирательный участок № 396 села Тарск.
Центр избирательного участка: село Тарск, дом, телефон 2-46-81
Границы избирательного участка: село Тарск.
Избирательный участок № 397 села Ивановка.
Центр избирательного участка: село Ивановка, улица 1 Мая 77, Ивановский сельский клуб при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 3-56-66.
Границы избирательного участка: село Ивановка, село Сосновка.
Избирательный участок № 398 санатория "Березовка".
Центр избирательного участка: Санаторий "Березовка", улица Новостройка № 1, контора санатория "Березовка", телефон 2-47-24.
Границы избирательного участка: санаторий "Березовка".
Избирательный участок № 399 подхоза "Березовка".
Центр избирательного участка: подхоз "Березовка", улица Степная 5, сельский клуб при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 2-65-39, в границах подхоза "Березовка".
Избирательный участок № 400 села Переменовка.
Центр избирательного участка: село Переменовка, улица Советская 53/а коммунальное государственное учреждение "Переменовская средняя школа", телефон 2-75-45.
Границы избирательного участка: село Переменовка.
Избирательный участок № 401 села Андроновка.
Центр избирательного участка: село Андроновка, улица Ивановская 17, коммунальное государственное учреждение "Андроновская средняя школа", телефон 3-52-64.
Границы избирательного участка: село Андроновка.
Избирательный участок № 402 села Орловка
Центр избирательного участка: село Орловка, ул. Октябрьская 15 а, коммунальное государственное учреждение "Орловская начальная общеобразовательная школа", телефон 2-61-61.
Границы избирательного участка: село Орловка
Избирательный участок № 403 поселка Жезкент.
Центр избирательного участка: поселок Жезкент, улица 60 лет КССР 8, коммунальное государственное учреждение "экономическая школа-лицей поселка Жезкент", телефон 5-13-01, 2-59-92.
Границы избирательного участка: поселок Жезкент дом № 68, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; улица 60 лет КССР дом № 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; дом № 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ; дом № 4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ; дом № 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; дом № 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; дом № 10, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147; улица Южная дом № 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; дом № 1а, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; дом № 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 7, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170; улица Дружбы дом № 21, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
Избирательный участок № 404 поселка Жезкент.

Сайлау учаскесінің орталығы: Жезкент кенті, Сахаров көшесі, 8, "Жезкент кентінің мектеп – лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 5-11-98, 2-57-08.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Жезкент кенті, Дружба көшесі, № 17 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 пәтерлер; Октябрь даңғылы № 2 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 5 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; Парковый тұйық көшесі, № 1 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 2 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлер; № 3 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 пәтерлер; № 5 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 6 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 пәтерлер; Молодежная көшесі, 3 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 пәтерлер; Дружба көшесі, № 19 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 пәтерлер; № 23 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 пәтерлер; Тоқтаров көшесі, № 6 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 пәтерлер; № 34 а үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 пәтерлер; № 17 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 пәтерлер. ҚазКСР 60 жыл көшесі, № 7 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 пәтерлер.
Новопокровка ауылының № 405 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: поселок Жезкент, улица Сахарова 8, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей поселка Жезкент", телефон 5-11-98, 2-57-08.
Границы избирательного участка: поселок Жезкент, улица Дружбы, дом № 17; квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; проспект Октября дом № 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; переулок Парковый дом № 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; дом № 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; дом № 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Молодежная дом № 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Дружбы дом № 19, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79; дом № 23, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Тохтарова, дом № 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; дом № 34 а, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, дом № 17, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87; улица 60 лет КССР дом № 7, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219
Избирательный участок № 405 села Новопокровка.

Сайлау учаскесінің орталығы: Новопокровка ауылы, Советская көшесі 74, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новопокровка ауылдық клубы ауылдық клуб, телефон 57-92- 05.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Қарағайлы ауылы, Новопокровка ауылы, Береговая көшесі, № 1 үй 1, 2 пәтерлер, № 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13 үйлер, № 15 үй 1, 2 пәтерлер, № 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, № 23 үй 1, 2 пәтерлер, № 24 үй, № 25 үй 1, 2 пәтерлер, № 26 үй; Гагарин көшесі, № 1, 3, 8, 9 үйлер, № 10 үй 1, 2 пәтерлер, № 12, 13, 14, 15 а, 17, 19, 21, 25, 26 үйлер, № 26 үй 1, 2 пәтерлер, № 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 а, 57, 59, 62, 63, 64, 66, 67, 67 а, 68, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 87 а, 88, 90, 100 а, 100 б, 100 3, 102, 104, 106, 108, 109 а, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 120, 122, 124, 124 а, 128, 132, 136, 138, 144, 146, 148, 150 үйлер; Мира көшесі, № 3 үй, № 4 үй 1, 2 пәтерлер, № 5, 6, 7 үйлер, № 8 үй 1 пәтер, № 9, 10 үйлер, № 11 үй 1, 2 пәтерлер, № 12 үй 1, 2 пәтерлер, № 13 үй, № 14 үй 1 пәтер, № 15, 19, 21 үйлер, № 23 үй 1, 2 пәтерлер, № 25 үй 1, 2 пәтерлер, № 26 үй, № 27 үй 1 пәтер, № 28 үй, № 29 үй 1, 2 пәтерлер, № 30 үй 1, 2 пәтерлер, № 32 үй 2 пәтер, № 33 үй 1, 2 пәтерлер, № 34 үй 1, 2 пәтерлер, № 35 үй 1, 2 пәтерлер, № 36 үй, № 37 үй 1, 2 пәтерлер, № 39 үй 1, 2 пәтерлер, № 40 үй 1, б пәтерлер, № 41, 42, 44 үйлер, № 45 үй 1, 2 пәтерлер, № 46 үй, № 47 үй 1, 2 пәтерлер, № 48, 49, 49 а, 49 б үйлер, № 50 үй 1, 2 пәтерлер, № 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54 үйлер, № 54 үй 1, 2 пәтерлер, № 55 үй, № 56 үй 1, 2 пәтерлер, № 57 үй, № 58 үй 1, а пәтерлер, № 59, 61, 62, 63, 64, 66, 70 а, 70, 71, 73, 75 үйлер; Семилетка көшесі, № 4, 5, 6, 9, 9 а, 9 б, 9 в, 11 б, 12, 13, 14, 14 а, 15, 18, 18 а, 18 б, 20, 21, 22, 23, 24, 25 а, 25 б, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 43, 48, 50, 51, 52, 53 а, 53 б, 54, 54 а, 55, 56, 59, 61, 63, 65 үйлер; Советская көшесі, № 2 үй 1, 2, 3, 4, 5, 10, 16, 18 пәтерлер, № 2 а үй 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 пәтерлер, № 2 в үй 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 18 пәтерлер, № 6 үй 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 16 пәтерлер, № 10 үй 1, 4, 8 пәтерлер, № 13 үй 4, 9 пәтерлер, № 14 үй 1, 2 пәтерлер, № 16 үй 1, 2 пәтерлер, № 18 үй 1, 2 пәтерлер, № 20 үй 1, 2 пәтерлер, № 24 үй, № 30 үй 2 пәтер, № 32 үй 1, 2 пәтерлер, № 32 үй 3 пәтер, № 34 үй 1 пәтер, № 36 үй 1, 2 пәтерлер, № 38, 40, 42 үйлер, № 44 үй 1, 2 пәтерлер, № 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 59, 61, 63, 65 үйлер, № 70 үй 1, 2 пәтерлер, № 71, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 93/а, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 107, 113 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, № 1 үй 1, 2 пәтерлер, № 1 а үй 1, 2 пәтерлер, № 2 үй 1, 2 пәтерлер, № 2 а үй 1, 2 пәтерлер, № 3 үй 2 пәтер, № 4 үй 1, 2 пәтерлер, № 5 үй 1, 2 пәтерлер, № 6 үй 1, 2 пәтерлер, № 7 үй, № 8 үй 1, 2 пәтерлер, № 9 үй 1, 2 пәтерлер, № 10 үй 1, 2 пәтерлер, № 11 үй, № 12 үй 1, 2 пәтерлер, № 13 үй 1, 2 пәтерлер, № 14 үй 1, 2 пәтерлер, № 15 үй, № 16 үй 1, 2 пәтерлер, № 17 үй 1, 2 пәтерлер, № 18 үй 1, 2 пәтерлер, № 19 үй 1, 2 пәтерлер, № 20 үй 1, 2 пәтерлер, № 21, 22 үйлер, № 23 үй 1, 2 пәтерлер, № 24 үй, № 25 үй 2 пәтер, № 26 үй, № 27 үй 1, 2 пәтерлер, № 28 үй, № 29 үй 1, 2 пәтерлер, № 30 үй, № 31 үй 1, 2 пәтерлер, № 32 үй, № 33 үй 1, 2, 3 пәтерлер, № 34 үй, № 35 үй 1, 2 пәтерлер, № 36, 37 үйлер, № 37 үй 1, 2 пәтерлер, № 38 үй, № 39 үй 1, 2, 3 пәтерлер, № 40, 41, 42, 44, 45 үйлер, № 46 үй 1 пәтер, № 48 үй 1, 2 пәтерлер, № 50, 52, 54, 56 үйлер.
Новопокровка ауылының № 406 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новопокровка, улица Советская, 74, Новопокровский сельский клуб при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 57-92-05.
Границы избирательного участка: село Карагайлы, село Новопокровка, улица Береговая дом № 1, квартиры 1, 2, дома № 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, дом № 15, квартиры 1, 2, дома № 17, 18, 19, 20, 21, 22, дом № 23, квартиры 1, 2, дом № 24, дом 25, квартиры 1, 2, дом № 26; улица Юрия Гагарина, дома № 1, 3, 8, 9, дом № 10, квартиры 1, 2, дома 12, 13, 14, 15 а, 17, 19, 21, 25, 26, дом № 26 квартиры 1, 2, дома № 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 а, 57, 59, 62, 63, 64, 66, 67, 67 а, 68, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83,84, 87, 87 а, 88, 90, 100 а, 100 б, 100 3, 102, 104, 106, 108, 109 а, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 120, 122, 124, 124 а, 128, 132, 136, 138, 144, 146, 148, 150; улица Мира, дом № 3, дом № 4, квартиры 1, 2, дома № 5, 6, 7, дом № 8, квартира 1, дома № 9, 10, дом № 11, квартиры 1, 2, дом № 12, квартиры 1, 2, дом № 13, дом № 14, квартира 1, дома № 15, 19, 21, дом № 23, квартиры 1, 2, дом № 25, квартиры 1, 2, дом № 26, дом № 27, квартира 1, дом № 28, дом № 29, квартиры 1, 2, дом № 30, квартиры 1, 2, дом № 32, квартира 2, дом № 33, квартиры 1, 2, дом № 34, квартиры 1, 2, дом № 35, квартиры 1, 2, дом № 36, дом № 37, квартиры 1, 2, дом № 39, квартиры 1, 2, дом № 40, квартиры 1, б, дома № 41, 42, 44, дом № 45, квартиры 1, 2, дом № 46, дом № 47 квартиры 1, 2, дома № 48, 49, 49 а, 49 б, дом № 50, квартиры 1, 2, дома № 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54, дом № 54, квартиры 1, 2, дом № 55, дом № 56 квартиры 1, 2, дом № 57, дом № 58, квартиры 1, а, дома № 59, 61, 62, 63, 64, 66, 70 а, 70, 71, 73, 75; улица Семилетки, дома № 4, 5, 6, 9, 9 а, 9 б, 9 в, 11 б, 12, 13, 14, 14 а, 15, 18, 18 а, 18 б, 20, 21, 22, 23, 24, 25 а, 25 б, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 43, 48, 50, 51, 52, 53 а, 53 б, 54, 54 а, 55, 56, 59, 61, 63, 65; улица Советская, дом № 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 10, 16, 18, дом № 2 а, квартиры 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, дом № 2 в, квартиры 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 18, дом № 6, квартиры 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 16, дом № 10, квартиры 1, 4, 8, дом № 13, квартиры 4, 9, дом № 14, квартиры 1, 2, дом № 16, квартиры 1, 2, дом № 18, квартиры 1, 2, дом № 20, квартиры 1, 2, дом № 24, дом № 30, квартира 2, дом № 32, квартиры 1, 2, дом № 32, квартира 3, дом № 34, квартира 1, дом № 36, квартиры 1, 2, дома № 38, 40, 42, дом № 44, квартиры 1, 2, дома № 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 59, 61, 63, 65, дом № 70, квартиры 1, 2, дома № 71, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 93/а, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 107, 113; улица Чокана Валиханова, дом № 1, квартиры 1, 2, дом № 1, а квартиры 1, 2, дом № 2, квартиры 1, 2, дом № 2 а, квартиры 1, 2, дом № ,3 квартира 2, дом № 4, квартиры 1, 2, дом № 5 квартиры 1, 2, дом № 6 квартиры 1, 2, дом № 7, дом № 8, квартиры 1, 2, дом № 9, квартиры 1, 2, дом № 10, квартиры 1, 2, дом № 11, дом № 12, квартиры 1, 2, дом № 13, квартиры 1, 2, дом № 14, квартира 1, 2, дом № 15, дом № 16, квартиры 1, 2, дом № 17, квартиры 1, 2, дом № 18, квартиры 1, 2, дом № 19, квартиры 1, 2, дом № 20, квартиры 1, 2, дома № 21, 22, дом № 23, квартиры 1, 2, дом № 24, дом № 25, квартира 2, дом № 26, дом № 27, квартиры 1, 2, дом № 28, дом № 29, квартиры 1, 2, дом № 30, дом № 31, квартиры 1, 2, дом № 32, дом № 33, квартиры 1, 2, 3, дом № 34, дом № 35, квартиры 1, 2, дома № 36, 37, дом № 37, квартиры 1, 2, дом № 38, дом № 39, квартиры 1, 2, 3, дома № 40, 41, 42, 44, 45, дом № 46, квартира 1, дом № 48, квартиры 1, 2, дома № 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 406 села Новопокровка.

Сайлау учаскесінің орталығы: Новопокровка ауылы, Түлеубай Аманов көшесі нөмірсіз, "Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 57-94-63.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Новопокровка ауылы, Советская көшесі, № 106, 108, 114, 115, 118, 120, 121, 122, 126, 127, 129, 130, 132, 136, 138, 140, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 155, 171 үйлер; Береговая көшесі, № 29, 33 үйлер, № 34 үй 1, 2 пәтерлер, № 35 үй, № 36 үй 1, 2 пәтерлер, № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 63 үйлер; Гагарин көшесі, № 117, 119, 125, 160, 168, 172, 172 а, 172 б, 178 а, 178 б үйлер; Садовая көшесі, № 1 үй 1, 2 пәтерлер, № 2 үй, № 3 үй 1, 2 пәтерлер, № 4 үй, № 5 үй 1, 2 пәтерлер, № 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39 а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127 а, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 140, 141 а, № 141 үй 2 пәтер, № 143 а үй, № 144 үй, № 144 үй 1, 2 пәтер, № 145, 146 а үйлер, № 146 үй 2 пәтер, № 148, 150, 151 үйлер, № 152 үй 1, 2 пәтерлер, № 155, 157, 159 пәтерлер; Киров көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 55/а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100 а, 103, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138 а, 138 б, 139, 140, 141, 142, 143, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165 үйлер; Дружба көшесі, № 2 үй 1, 2 пәтерлер, № 4 а үй 1, 2 пәтерлер, № 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 31 үйлер; Мира көшесі, № 77, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89/а, 90, 92 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, № 47, 49, 51, 55, 57, 58, 59, 62, 64 а, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 87, 90, 98, 100, 102, 106, 108, 112 үйлер.
Сарноғай ауылының № 407 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарноғай ауылы, М.Джалиля көшесі, 17, "Ортақтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекеме жанындағы Сарноғай ауылының кітапханасы, телефон 45-22-50.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарноғай ауылы.
Петропавловка ауылының № 408 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новопокровка, улица Тулеубая Аманова без номера, коммунальное государственное учреждение "Новопокровская средняя школа", телефон 57-94-63.
Границы избирательного участка: село Новопокровка улица Советская, дома № 106, 108, 114, 115, 118, 120, 121, 122, 126, 127, 129, 130, 132, 136, 138, 140, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 155, 171; улица Береговая, дома № 29, 33, дом № 34, квартиры 1, 2, дом № 35, дом № 36, квартиры 1, 2, дома № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 63; улица Юрия Гагарина, дома № 117, 119, 125, 160, 168, 172, 172 а, 172 б, 178 а, 178 б; улица Садовая, дом № 1 квартиры 1, 2, дом № 2, дом № 3, квартиры 1, 2, дом № 4, дом № 5, квартиры 1, 2, дома № 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39 а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127 а, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 140, 141 а, дом № 141, квартира 2, дома № 143 а, 144, дом № 144, квартиры 1, 2, дома № 145, 146 а, дом № 146, квартира 2, дома № 148, 150, 151, дом № 152, квартиры 1, 2, дома № 155, 157, 159; улица Кирова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 55/а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100 а, 103, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138 а, 138 б, 139, 140, 141, 142, 143, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165; улица Дружбы, дом № 2, квартиры 1, 2, дом № 4 а, квартиры 1, 2, дома № 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21; 31; улица Мира, дома № 77, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89/а, 90, 92; улица Чокана Валиханова, дома № 47, 49, 51, 55, 57, 58, 59, 62, 64 а, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 87, 90, 98, 100, 102, 106, 108, 112.
Избирательный участок № 407 села Сарногай.
Центр избирательного участка: село Сарногай, улица Мусы Джалиля 17, библиотека села Сарногай при коммунальном государственном учреждении "Централизованная библиотечная система", телефон 45-22-50.
Границы избирательного участка: село Сарногай
Избирательный участок № 408 села Петропавловка.

Сайлау учаскесінің орталығы: Петропавловка ауылы, Болат Ағыманов көшесі, 84, "Т.Аманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 57-22-31.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Петропавловка ауылы, Воскресеновка ауылы.
Мещанка ауылының № 409 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мещанка ауылы, "Мещанка орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон 45-87-44.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Мещанка ауылы.
Изатулла ауылының № 411 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Изатулла ауылы, "Семей Орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты жанындағы орман шаруашылығының конторасы, телефон 45-20-57.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Изатулла ауылы.
Зубаир ауылының № 412 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Зубаир ауылы, Школьная көшесі, 2, "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 45-20-25.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Зубаир ауылы.
Жаңа – ауыл ауылының № 413 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңа-ауыл ауылы, Урожайная көшесі, 51, Ж.Х.Ягуфаровтың үйі.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Жаңа-ауыл ауылы.
Байтанат ауылының № 414 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Байтанат ауылы, Қазақстан көшесі, 19 "А", "Байтанат бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 45-20-16.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Байтанат ауылы.
Новошульба ауылының № 415 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новошульба ауылы, Комарова көшесі, 28, "Комаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-15-90.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Новошульба ауылы, Строительная көшесі, № 7, 8, 10, 12 үйлер; Ленин көшесі, № 3, 4, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 59, 60, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139 үйлер; Әбеулов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57 үйлер; Колхозный тұйық көшесі, № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10 үйлер; Школьный тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23 үйлер; Комаров тұйық көшесі, № 1, 19 үйлер; Молодежная көшесі, № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 39 үйлер; Гагарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126 үйлер; Комаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 26, 31, 34, 35 үйлер; Советская көшесі, № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 74, 76, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 102 үйлер; Киров көшесі, № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 59 үйлер; Жеңіске 40 жыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75 үйлер.
Новошульба ауылының № 416 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Петропавловка, улица Болата Агиманова 84, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Тулеубая Аманова", телефон 57-22-31.
Границы избирательного участка: село Петропавловка, село Воскресеновка.
Избирательный участок № 409 села Мещанка.
Центр избирательного участка: село Мещанка, коммунальное государственное учреждение "Мещанская средняя школа", телефон
45-87-44.
Границы избирательного участка: село Мещанка
Избирательный участок № 411 села Изатулла.
Центр избирательного участка: село Изатулла, контора лесничества при государственном лесном природном резервате "Семей Орманы", телефон 45-20-57.
Границы избирательного участка: село Изатулла.
Избирательный участок № 412 села Зубаир.
Центр избирательного участка: село Зубаир, улица Школьная 2, коммунальное государственное учреждение "Зубаирская средняя школа", телефон 45-20-25.
Границы избирательного участка: село Зубаир.
Избирательный участок № 413 села Жана-аул.
Центр избирательного участка: село Жана-аул, улица Урожайная 51, дом Ягуфарова Ж. Х.
Границы избирательного участка: село Жана-аул.
Избирательный участок № 414 села Байтанат.
Центр избирательного участка: село Байтанат, улица Казахстанская 19 "А", коммунальное государственное учреждение "Байтанатская начальная школа", телефон 45-20-16.
Границы избирательного участка: село Байтанат.
Избирательный участок № 415 села Новая Шульба.
Центр избирательного участка: село Новая Шульба, улица Комарова 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Комарова", телефон 2-15-90.
Границы избирательного участка: село Новая Шульба: улица Строительная, дома № 7, 8, 10, 12; улица Ленина, дома № 3, 4, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49,51, 52, 53, 54, 59, 60, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92,94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 103, 105,107, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139; улица Абеулова, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; переулок Колхозный, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; переулок Школьный, дома № 1, 2, 3, 4, 5,7, 11, 13, 17, 19, 21, 23; переулок Комарова, дома № 1, 19; улица Молодежная, дома № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 37, 39. улица Гагарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38,42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А,76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126; улица Комарова, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 26, 31, 34, 35; улица Советская, дома № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 74, 76, 82, 83, 84,86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 102; улица Кирова, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 59; улица 40 лет Победы, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75
Избирательный участок № 416 села Новая Шульба.

Сайлау учаскесінің орталығы: Новошульба ауылы, Юрий Гагарин көшесі, 121 В, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны жанындағы Новошульба ауылдық клубы, телефон 2-18-85.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новошульба ауылы, Союзная көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 үйлер; Телеграфная көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер; Мира көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 39, 57 үйлер; Гагарин көшесі, № 128, 132, 134, 136, 138, 139, 140, 141, 144, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 174, 178, 179, 181, 184, 185, 186, 189, 191, 193, 195, 197 үйлер; Комаров көшесі, № 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56 үйлер; Советская көшесі, № 77, 79, 81, 87, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 111, 112, 113, 114, 117, 119, 120, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190 үйлер; Киров көшесі, № 50, 52, 64, 71, 72, 74, 75, 77, 80, 84, 89, 94, 96, 104, 107, 110, 111, 112, 114, 121, үйлер; Жеңіске 40 жыл, № 78, 79, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 99, 101, 102, 104, 111, 113, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 137, 139, 145, 147 үйлер; Раздельная көшесі, № 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 38 үйлер; Подстанционная көшесі, № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, үйлер; Дальняя көшесі, № 1, 2, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 29 үйлер; Садовая көшесі, № 6, 7, 10, 26 үйлер; Береговая көшесі, № 2, 11, 13, 17, 21, 23, 29, 31 үйлер.
Новошульба ауылының № 417 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новошульба ауылы, Краснопартизанская көшесі, 107, "Красный партизан шаруа қожалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, телефон 2-19-19.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Потапенково ауылы, Новошульба ауылы, Краснопартизанская көшесі, № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 79, 81, 82, 83, 85, 86, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139 үйлер; Лаврушко көшесі, № 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18 үйлер; Нагорная көшесі, № 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 16, 18, 24 үйлер; Крайняя көшесі, № 1, 2, 3, 4, 9, 10 үйлер; Новая көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер; Заречная көшесі, № 1, 2, 5 үйлер.
Солоновка ауылының № 419 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новая Шульба, улица Юрия Гагарина 121 В, Новошульбинский сельский клуб при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 2-18-85.
Границы избирательного участка: село Новая Шульба: улица Союзная, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14; улица Телеграфная, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 11; улица Мира, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 39, 57; улица Гагарина, дома № 128, 132, 134, 136, 138, 139, 140, 141, 144, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 174, 178, 179, 181, 184, 185, 186, 189, 191, 193, 195, 197; улица Комарова, дома № 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56; улица Советская, дома № 77, 79, 81, 87, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 111, 112, 113, 114, 117, 119, 120, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190; улица Кирова, дома № 50, 52, 64, 71, 72, 74, 75, 77, 80, 84, 89, 94, 96, 104, 107, 110, 111, 112, 114, 121; улица 40 лет Победы, дома № 78, 79, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 99, 101, 102, 104, 111, 113, 114, 116, 118, 122,124, 128, 129, 130, 131, 132, 135,137,139, 143, 145,147; улица Раздельная, дома № 1, 2, 3, 5,8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 38; улица Подстанционная, дома № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12; улица Дальняя, дома № 1, 2, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 29; улица Садовая, дома № 6, 7, 10, 26; улица Береговая, дома № 2, 11, 13, 17, 21, 23, 29, 31.
Избирательный участок № 417 села Новая Шульба.
Центр избирательного участка: село Новая Шульба, улица Краснопартизанская 107, товарищество с ограниченной ответственностью "Крестьянское хозяйство Красный партизан", телефон 2-19-19.
Границы избирательного участка: село Потапенково, село Новая Шульба: улица Краснопартизанская, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 79, 81, 82, 83, 85, 86, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139; улица Лаврушко, дома № 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18; улица Нагорная, дома № 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 16, 18, 24; улица Крайняя, дома № 1, 2, 3, 4, 9, 10; улица Новая, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19,23, 25, 27, 29, 31, 33; улица Заречная, дома № 1, 2, 5.
Избирательный участок № 419 села Солоновка.

Сайлау учаскесінің орталығы: Солоновка ауылы, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны жанындағы ауылдық клуб, телефон 2-00-17.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Солоновка ауылы, Ключики ауылы.
Пролетарка ауылының № 420 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пролетарка ауылы, Ленин көшесі, 17 "Пролетарка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 2-09-17.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пролетарка ауылы.
Жерновка ауылының № 422 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жерновка ауылы, Киров көшесі, 11 а, "Жерновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 4-44-61.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жерновка ауылы.
Боровлянка ауылының № 423 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Боровлянка ауылы, Центральная көшесі, 1, "Семей Орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты мемлекеттік мекемесі, телефон 4-47-10.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боровлянка ауылы.
Пол-Лог ауылының № 424 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пол-Лог ауылы, Хуторная көшесі, 1, "Алмакос" шаруа қожалығының конторасы, телефон 4-07-51.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пол-Лог ауылы.
Михайличенково ауылының № 425 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Михайличенко ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 27, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны жанындағы "Андреевка ауылдық округінің мәдениет үйі", телефон 4-72-33.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Михайличенко ауылы, Петроградское ауылы.
Красный Яр ауылының № 427 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 33, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны жанындағы "Краснояр ауылдық клубы", телефон 4-04-10.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Красный Яр ауылы.
Речное ауылының № 428 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Речное ауылы, Абеулов көшесі, 5, Б.Анисимовтың тұрғын үй, телефон 4-01-75.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Речное ауылы, Девятка ауылы.
Уба-Форпост ауылының № 429 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Уба – Форпост ауылы, Ленин көшесі, 26, "Уба-Форпост орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 4-06-98.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уба-Форпост ауылы.
Буркотово ауылының № 431 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Буркотов ауылы, Советская көшесі, 14, "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны жанындағы ауылдық клуб, телефон 4-07-96.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Буркотов ауылы, Богомолов ауылы.
Сахновка ауылының № 432 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Солоновка, сельский клуб при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 2-00-17.
Границы избирательного участка: село Солоновка, село Ключики.
Избирательный участок № 420 села Пролетарка.
Центр избирательного участка: село Пролетарка, улица Ленина, 17 коммунальное государственное учреждение "Пролетарская средняя школа", телефон 4-09-17.
Границы избирательного участка: село Пролетарка.
Избирательный участок № 422 села Жерновка.
Центр избирательного участка: село Жерновка, улица Кирова 11а, коммунальное государственное учреждение "Жерновская средняя школа", телефон 4-44-61.
Границы избирательного участка: село Жерновка.
Избирательный участок № 423 села Боровлянка.
Центр избирательного участка: село Боровлянка, улица Центральная 1, государственное учреждение государственный лесной природный резерват "Семей Орманы", телефон 4-47-10.
Границы избирательного участка: село Боровлянка.
Избирательный участок № 424 села Пол-Лог.
Центр избирательного участка: село Пол-Лог, улица Хуторная 1, контора крестьянского хозяйства "Алмакос", телефон 4-07-51.
Границы избирательного участка: село Пол-Лог.
Избирательный участок № 425 села Михайличенково.
Центр избирательного участка: село Михайличенково, улица Абая Кунанбаева 27, "Дом Культуры Андреевского сельского округа" при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 4-72-33.
Границы избирательного участка: село Михайличенково, село Петроградское.
Избирательный участок № 427 села Красный Яр.
Центр избирательного участка: село Красный Яр, улица Ленина 33, "Красноярский сельский клуб" при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 4-04-10.
Границы избирательного участка: село Красный Яр.
Избирательный участок № 428 села Речное.
Центр избирательного участка: село Речное, улица Абеулова 5, дом Анисимова Б. телефон 4-01-75.
Границы избирательного участка: село Речное, село Девятка.
Избирательный участок № 429 села Уба-Форпост.
Центр избирательного участка: село Уба-Форпост, улица Ленина 26, коммунальное государственное учреждение "Уба-Форпостовская средняя школа", телефон 4-06-98
Границы избирательного участка: село Уба-Форпост
Избирательный участок № 431 села Буркотово.
Центр избирательного участка: село Буркотово, улица Советская 14, сельский клуб при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 4-07-96.
Границы избирательного участка: село Буркотово, село Богомолово.
Избирательный участок № 432 села Сахновка.

Сайлау учаскесінің орталығы: Сахновка ауылы, Сахновская көшесі, 48, "Сахновка толық емес орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 4-02-07.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сахновка ауылы.
Песчанка ауылының № 434 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Песчанка ауылы, Ленин көшесі, 120, "Песчанка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 4-33-48.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Песчанка ауылы.
Екінші Пятилетка № 435 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Екінші Пятилетка ауылы, Школьная көшесі, 22, "2-Пятилетка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 4-00-05.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екінші Пятилетка ауылы.
Алексеевка ауылының № 437 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алексеевка ауылы, Қ. Таудың үйін жалға алу, телефон 4-04-52.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алексеевка ауылы, Ново-Васильевка ауылы.
Бородулиха ауылының № 1144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Мир көшесі, 14, Қазақстан Республикасының Ішкі істер Министрлігі Шығыс Қазақстан облысы ішкі істер Департаментінің Бородулиха аудандық ішкі істер бөлімі, телефон 2-12-31.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша изоляторы.
Жезкент кентінің № 1157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жезкент кенті, Сахаров көшесі, 1 а; "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны жанындағы "Жезкент кенттінің мәдениет үйі", телефон 5-11-30, 2-58-00.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жезкент кенті, № 1 жатақхана (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 секциялар); № 3 жатақхана (101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547 бөлмелер); № 2 жатақхана (101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530 бөлмелер); Сахаров көшесі, № 1 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; № 2 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 пәтерлер; № 3 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; № 4 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 пәтерлер; № 5 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; № 6 үй, 1, 2 пәтерлер; № 7 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; Горняков көшесі, № 1 үй, 1,2 пәтерлер, № 2 үй 1,2 пәтерлер, № 3 үй, 1,2 пәтерлер, № 4 үй 1,2 пәтерлер, № 5 үй, 1,2 пәтерлер, № 6 үй, 1,2 пәтерлер, № 7 үй, 1,2 пәтерлер, № 8 үй, 1,2 пәтерлер, № 9 үй, 1,2 пәтерлер, № 10 үй, 1,2 пәтерлер, № 11 үй, 1,2 пәтерлер, № 12 үй, 1,2 пәтерлер, № 13 үй, 1,2 пәтерлер; Комсомол көшесі, № 3 үй, 1,2 пәтерлер, № 4 үй, 1,2 пәтерлер, № 5 үй, 1,2 пәтерлер, № 6 үй, 1,2 пәтерлер, № 7 үй, 1,2 пәтерлер, № 8 үй, 1,2 пәтерлер, № 9 үй, 1,2 пәтерлер, № 10 үй, 1,2 пәтерлер, № 11 үй, 1,2 пәтерлер, № 12 үй, 1,2 пәтерлер, № 13 үй, 1,2 пәтерлер, № 14 үй, 1,2 пәтерлер, № 15 үй, 1,2 пәтерлер, № 16 үй, 1,2 пәтерлер; Юбилейная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үй 1,2 пәтерлер, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Дружба көшесі, № 2 үй, № 3 үй, 1, 2 пәтерлер, № 4 үй, № 5 үй, 1,2 пәтерлер, № 7 үй, 1,2 пәтерлер, № 9 үй, 1,2 пәтерлер; Молодежная көшесі, № 2 үй, 2 пәтер, № 4 үй, 1,2 пәтерлер, № 6 үй, 1, 2 пәтерлер; Садовый тұйық көшесі, № 3 үй, 1,2 пәтерлер, № 5 үй, 1,2 пәтерлер; Советская көшесі, № 2 үй, № 3 үй, 1,2 пәтерлер, № 4 үй, 1.2 пәтерлер, № 5 үй, 1,2 пәтерлер, № 6 үй, 1,2 пәтерлер, № 7 үй, 1,2 пәтерлер, № 8 үй, 1 пәтер, № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер, № 19 үй, 1,2 пәтерлер, № 20 үй, № 21 үй, 1,2 пәтерлер, № 22 үй, № 23 үй, 1,2 пәтерлер, № 24 үй, № 25 үй, 1,2 пәтерлер, № 26 үй, 1,2 пәтерлер, № 27 үй, 1,2 пәтерлер, № 28 үй, № 29 үй, 1,2 пәтерлер, № 30 үй, № 31 үй, 1,2 пәтерлер, № 32 үй; Новая көшесі, № 1 үй, № 2 үй, 1,2 пәтерлер; № 3 үй, № 4 үй, 1,2 пәтерлер; № 5 үй, № 6 үй, 1,2 пәтерлер; № 7, 8, 9, 10 үйлер, № 11 үй, 1,2 пәтерлер; № 12, 13 үйлер, № 14 үй, 1, 2 пәтерлер; №15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер, № 36 үй, 1,2 пәтерлер; Северная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер, № 7 үй, 1, 2 пәтерлер, № 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; Октябрь даңғылы, № 4 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 6 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; № 8 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 пәтерлер.

Центр избирательного участка: село Сахновка, улица Сахновская 48, коммунальное государственное учреждение "Сахновская неполная средняя школа", телефон 4-02-07.
Границы избирательного участка: село Сахновка.
Избирательный участок № 434 села Песчанка.
Центр избирательного участка: село Песчанка, улица Ленина 120, коммунальное государственное учреждение "Песчанская средняя школа", телефон 4-33-48.
Границы избирательного участка: село Песчанка.
Избирательный участок № 435 села Вторая Пятилетка.
Центр избирательного участка: село Вторая Пятилетка, улица Школьная 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа 2-я Пятилетка", телефон 4-00-05.
Границы избирательного участка: село Вторая - Пятилетка.
Избирательный участок № 437 села Алексеевка.
Центр избирательного участка: село Алексеевка, аренда дома Тау К., телефон 4-04-52.
Границы избирательного участка: село Алексеевка, село Ново-Васильевка.
Избирательный участок № 1144 села Бородулиха.
Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Мира 14, отдел внутренних дел Бородулихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан, телефон 2-12-31.
Границы избирательного участка: изолятор временного содержания отдела внутренних дел Бородулихинского района.
Избирательный участок № 1157 поселка Жезкент.
Центр избирательного участка: поселок Жезкент, улица Сахарова 1 а, "Дом культуры поселка Жезкент" при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры", телефон 5-11-30, 2-58-00.
Границы избирательного участка: поселок Жезкент, Общежитие № 1 (секции 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; общежитие № 3 (комнаты 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149,150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529,, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547); общежитие № 2 (комнаты 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477,478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530); улица Сахарова дом № 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; дом № 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; дом № 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; дом № 4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; дом № 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; дом № 6, квартиры 1, 2; дом № 7, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Горняков, дом № 1 квартиры 1, 2, дом № 2, квартиры 1, 2, дом № 3, квартиры 1, 2, дом 4, квартиры 1, 2, дом № 5, квартиры 1, 2, дом № 6, квартиры 1, 2, дом № 7, квартиры 1, 2, дом № 8, квартиры 1, 2, дом № 9, квартиры 1, 2, дом № 10, квартиры 1, 2, дом № 11, квартиры 1, 2, дом № 12, квартиры 1, 2, дом № 13, квартиры 1, 2; улица Комсомольская дома № 3, квартиры 1, 2, дом № 4, квартиры 1, 2, дом № 5, квартиры 1, 2, дом № 6, квартиры 1, 2, дом № 7, квартиры 1, 2, дом № 8, квартиры 1, 2, дом № 9, квартиры 1, 2, дом № 10, квартиры 1, 2, дом № 11, квартиры 1, 2, дом № 12, квартиры 1, 2, дом № 13, квартиры 1, 2, дом № 14, квартиры 1, 2, дом № 15, квартиры 1, 2, дом № 16, квартиры 1, 2; улица Юбилейная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, дом № 16, квартиры 1, 2, дома № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Дружбы, дома № 2, дом № 3, квартиры 1, 2, дом № 4, дом № 5, квартиры 1, 2, дом № 7, квартиры 1, 2, дом № 9, квартиры 1, 2; улица Молодежная, дома № 2, квартира 2, дом № 4, квартиры 1, 2, дом № 6, квартиры 1, 2; переулок Садовый, дом № 3, квартиры 1, 2, дом № 5, квартиры 1, 2; улица Советская, дом № 2, дом № 3, квартиры 1, 2, дом № 4, квартиры 1, 2, дом № 5 квартиры 1, 2, дом № 6 квартиры 1, 2, дом № 7, квартиры 1, 2, дом № 8, квартира 1, дома № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, дом № 19, квартиры 1, 2, дом № 20, дом № 21, квартиры 1, 2, дом № 22, дом № 23, квартиры 1, 2, дом № 24, дом № 25, квартиры 1, 2, дом № 26, квартиры 1, 2, дом № 27, квартиры 1, 2, дом № 28, дом 29, квартиры 1, 2, дом № 30, дом № 31, квартиры 1, 2, дом № 32; улица Новая, дом № 1, дом № 2 квартиры 1, 2; дом № 3, дом № 4, квартиры 1, 2, дом № 5, дом № 6, квартиры 1, 2; дома № 7, 8, 9, 10, дом № 11, квартиры 1, 2; дома № 12, 13, дом № 14, квартиры 1, 2; дома № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, дом № 36, квартиры 1, 2; улица Северная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, дом № 7, квартиры 1, 2, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 13; проспект Октября дом № 4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; дом № 8, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.