"2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4302 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 38-2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы  Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 38-2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/410-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4270 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3616 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (515-516) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3350757,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 715532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6047 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58705 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2570473,7 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3347457,2 мың теңге"";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 239352,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 285502,6 мың теңге көлемінде бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 38-6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2015 года № 4302. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-2-V
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала..
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/410-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4270) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 28-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3616 , опубликован в районной газете "Пульс района" от 20 января 2015 года № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" от 20 января 2015 года № 06-07 (515-516)) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3350757,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 715532 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6047 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2570473,7 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3347457,2 тысяч тенге"";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 239352,1 тысяч тенге";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2015 год объем расходов в общей сумме 285502,6 тысяч тенге";