Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда № 4254 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағы, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасы, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 10 маусымдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ тұрғындарының қалауын ескере отырып, Ленин ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ленин ауылдық округі Песчанка ауылының Ленин көшесі Степан Бурлаченко көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М.Нұркешев

О переименовании улицы
Решение акима Ленинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 12 ноября 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 декабря 2015 года № 4254
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 10 июня 2015 года и учитывая мнение населения, аким Ленинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина села Песчанка Ленинского сельского округа на улицу Степана Бурлаченко.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М.Нуркешев