"2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы N 32-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда N 3759 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 41-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 41-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3612 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5371706 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 775067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4549083 мың теңге;
2) шығындар – 5466077,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16830 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3981 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111201,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 111201,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3981 мың теңге;

"О внесении изменений и дополнение в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года N 32-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2015 года N 3759. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3612, опубликовано в № 7 районной газеты "Достык" от 24 января 2015 года) следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5371706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 775067 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 24746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4549083 тысяч тенге;
2) затраты – 5466077,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16830 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3981 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111201,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111201,1 тысяч тенге;
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 3981 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 94371,1 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген аудан бюджеті үшін 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 74 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100 пайыз мөлшерінде орындалуға алынсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 499641 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынандай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 94371,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";

используемые остатки бюджетных средств – 94371,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 74 процентов, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 100 процентов, установленные решением Восточно Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724).";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 499641 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1.Используемые остатки бюджетных средств 94371,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 8 к настоящему решению.";

аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 шешімінің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес аталған шешім 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Пазылов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 16 наурыздағы
№ 32-5/1 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының

приложения 1, 5, 7 решения районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению. Данное решение дополнить приложением 8 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии С. Пазылов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного
Маслихата от 16 марта 2015 года
за №32-5/1
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного

017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42680
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
175578
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85617
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8490
004
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
28354
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16699
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
745
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31129
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
89961
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
89961
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294396
2
Әлеуметтiк көмек
202272
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202272
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20285
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7002
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23400
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60225
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36284
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3062
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1064
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
16750
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
92124
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92124
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42680
9
Прочие услуги в области образования
175578
464
Отдел образования района (города областного значения)
85617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8490
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28354
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16699
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
745
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31129
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
89961
037
Строительство и реконструкция объектов образования
89961
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
294396
2
Социальное обеспечение
202272
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202272
002
Программа занятости
20285
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7002
005
Государственная адресная социальная помощь
23400
006
Оказание жилищной помощи
2200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60225
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36284
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3062
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1064
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
16750
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
92124
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения