"Зырян ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы"" Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 38 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 134 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 мамырда № 3968 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 311 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 13.09.2016 № 311 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Зырян ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 38 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3711 нөмірімен тіркелген, "Пульс! Зыряновска" және "Көктас таңы" газеттерінде 2015 жылғы 19 наурыздағы № 12 газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Зырян ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ереженің:
2-бөліміндегі "2. Мемлекеттік органның миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері":
16-тармағының 1), 5), 6), 9), 10), 11) тармақшалары алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов

О внесении изменений в постановление акимата Зыряновского района от 9 февраля 2015 года № 38 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Зыряновского района""
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2015 года № 3968. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года № 311
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 13.09.2016 № 311.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зыряновского района от 9 февраля 2015 года № 38 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Зыряновского района"" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3711, опубликованное в газете "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" 19 марта 2015 года № 12) следующие изменения:
в положении о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Зыряновского района", утвержденного указанным постановлением:
в разделе 2 "2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа":
в пункте 16 подпункты 1), 5), 6), 9), 10), 11) исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов